برای آنهایی که میگویند wii بازی ندارد !!!

• Thread starter Thread starter u.T.a
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به همه ی دوستان!
من تازه کارم اینجا، همین بغل نوشته آمارم رو دیگه! :دی
راستش ما پارسال یه وی خریدیم با 14 تا بازی که تا الان فقط 4 5 بار روشنش کردم کلا! بیشتر خریدم با خونواده دور هم باشیم که اونا هم ول کردن رفتن بلاد خارجه! منم تنها حس اینو نداشتم می شستم بازی های PC ساده رو بازی می کردم!
حالا می خواستم اگه یه لطفی کنین بگین چه جوری و با چه بازی هایی میشه حال کرد با وی! بازی هاش رو از کجا بگیریم اصلا؟ راستی الان رو هارد هم هستن بازی ها، بلدم یعنی چجوری از هارد بخونم بازی رو. دی وی دی هم میخوره دیگه. بعد هم این وی کنسول مرده ایه یا نه؟
پ.خ. هم اگه باید داد ما با روی باز قبول می کنیم! :دی
ممنون از همه...

از این که بازی زلدا هر قسمتیش فکری هست خیلی خوشم اومد من زلدا قبلی رو لگد خور کردم اما این گیم پلی خاص و زیبایی داره

سلام به همه ی دوستان!
من تازه کارم اینجا، همین بغل نوشته آمارم رو دیگه! :دی
راستش ما پارسال یه وی خریدیم با 14 تا بازی که تا الان فقط 4 5 بار روشنش کردم کلا! بیشتر خریدم با خونواده دور هم باشیم که اونا هم ول کردن رفتن بلاد خارجه! منم تنها حس اینو نداشتم می شستم بازی های PC ساده رو بازی می کردم!
حالا می خواستم اگه یه لطفی کنین بگین چه جوری و با چه بازی هایی میشه حال کرد با وی! بازی هاش رو از کجا بگیریم اصلا؟ راستی الان رو هارد هم هستن بازی ها، بلدم یعنی چجوری از هارد بخونم بازی رو. دی وی دی هم میخوره دیگه. بعد هم این وی کنسول مرده ایه یا نه؟
پ.خ. هم اگه باید داد ما با روی باز قبول می کنیم! :دی
ممنون از همه...

این بازی هارو بازی کن
the legend of zelda skyward sword va res steel 2 condounit 2 007 evil0 evil archives evil umberlla evil darkside va no more herose1 no more herose 2

اینا رو تموم کردی بگو بازم بگم

این بازی هارو بازی کن
the legend of zelda skyward sword va res steel 2 condounit 2 007 evil0 evil archives evil umberlla evil darkside va no more herose1 no more herose 2

اینا رو تموم کردی بگو بازم بگم
سلام به همگی
منم بعد از چند ماه دوباره برگشتم
منم موافقم زلدا بازی قشنگی هست

سلام دوستان
داریم با PC و بقیه پلتفرم ها بازی می کنیم
خو نمیشه که همش با وی بازی کنیم :biggrin1:
کاملاً موافم.
راستى براى the last story دو نوع دانلود وجود داره.
يکى dvd9 و يکى dvd5.
کدوم روباس دان کنم؟چه فرقى داره؟
مرسى

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or