برای آنهایی که میگویند wii بازی ندارد !!!

the zelda

کاربر سایت
Jul 27, 2011
77
نام
علیرضا
از بین این همه بازی بهترین بازی وی رو یادتون رفت
کسی وقتی زلدا رو بازی نکنه به چه دردی مو خوره:(

---------- نوشته در 08:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:27 PM ارسال شده بود ----------

مثل اینکه از شدت درس بازیسنتر رو فراموش کردید
من نمی ذارم این تاپیک بخوابه
اگه فردا کسی نیاد یعنی این تاپیک خوابیده:((

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
فکر میکنی دوست عزیز.من خودم وی ندارم (البته یکی خریدم تا چند روز اینده میاد دستم)ولی شدیدا توی کف ماریو گالاکسی هستم:d
اخه گرافیک چه فایده ای داره؟؟؟؟؟؟ من اصلا با کرایسیس حال نکردم ولی new super mario bros روی DS را 100 بار رفتم بازم میرم همچنان جذابیت داره:d

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
کمیت رو فدای کیفیت نکنین :D
ویی مثل سگا میمونه
با اینکه به پای کنسولای الان نمیرسه ولی حس و خاطره ای که برای آدم میسازه موندگارتر از اوناس :D
یا بعبارتی میشه اینجوری گفت که ویی تداعیگر لحظاتیست که انسان از دونیای فانی و ماده جدا میشه و به جهان خیال میره و اونجاست که قصر پادشاهی خودش رو برپا میکنه و اگه دختر باشه مثل پرنسس ماریو میدزدنش اگه پسر هم باشه مثل ماریو میره دنبال نجات معشوقش :-"
بببله

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
کمیت رو فدای کیفیت نکنین :D
ویی مثل سگا میمونه
با اینکه به پای کنسولای الان نمیرسه ولی حس و خاطره ای که برای آدم میسازه موندگارتر از اوناس :D
یا بعبارتی میشه اینجوری گفت که ویی تداعیگر لحظاتیست که انسان از دونیای فانی و ماده جدا میشه و به جهان خیال میره و اونجاست که قصر پادشاهی خودش رو برپا میکنه و اگه دختر باشه مثل پرنسس ماریو میدزدنش اگه پسر هم باشه مثل ماریو میره دنبال نجات معشوقش :-"
بببله
بعید میدونم وی مثل سگا باشه ها؟؟!!!!:d
کلا حرفات خیلی ادم را گیج میکنند من که نفهمیدم چی گفتی ولی همینی که تو میگی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر