بدون نینتندو، Bayonetta 2 ساخته نمی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Atsushi Inaba، تهیه کننده ی Bayonetta 2، طی مصاحبه ای با Polygon، به این موضوع اشاره کرد که بدون نینتندو Bayonetta 2 ای درکار نبود.

bayonetta_2.jpg

بنا بر گفته های Inaba، نینتندو دقیقا همان ناشر و شریک قدرتمندی بود که آنها به دنبالش بودند.

آیا بدون نینتندو Bayonetta 2 ساخته می شد؟ پاسخ خیر است. ما به این موضوع نه به عنوان عوض شدن پلتفرم، بلکه به عنوان پیدا کردن یک شریک جدید نگاه می کنیم. نینتندو یک شریک قوی بود که می خواست Bayonetta 2 با همکاری بین این دو شرکت ساخته شود. و برای همین (به عنوان نتیجه) Wii U پلتفرم بازی شد.

طبق گفته های اینابا، طرفداران نباید نگران تاثیراتی که ممکن است Wii U بر روی هسته ی اصلی بازی بگذارد باشند.

ما بازی هایمان را روی PC می سازیم، پس اگر پلتفرم هم تغییر کند، تاثیری بر روند ساخت بازی نخواهد گذاشت. ما در حال فکر کردن هستیم تا تصمیم بگیریم چه ویژ گی هایی را با توجه به گیم پد Wii U به بازی اضافه کنیم. تفاوت هایی در زمینه ی طراحی بازی وجود دارد، اما ما از چالش هایی که ساختن بازی برای یک پلتفرم جدید پیش رویمان قرار می دهد، لذت می بریم.

اینابا به هیچ جزییاتی از بازی اشاره نکردو گفت نمی تواند در باره ی "تمام چیز های جدید" ی که در تریلر بازی دیدیم صحبت کند. او به طرفداران توصیه کرد فعلا به قوه ی تخیلشان روی آورند.

منبع

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی دلم میخواد بدونم گیم پد Wii U با این بازی چکار میکنه. مخصوصا گیم پلی سرعتی بایونتا
1ثانیه زودتر زدی! ولی قبلش به خودم گفتم مرتضی زودتر از من از خبرهای بایونتا مطلع میشه:d خودمونیم ها کلمه به کلمه ترجمه-ت مثل خودمه:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Epic Comment ـه یه نفر توی VG 247:
Bayonetta Sigma, 2013.
:lol: [-o<

حالا جدا از شوخی، من نگران این قسمتم:
تفاوت هایی در زمینه ی طراحی بازی وجود دارد

حالا که پلتفرم قابل تغییر به نظر نمیاد حدقل به خود بازی کار نداشته باشن! :D به عنوان یه طرفدار، نگران همون تاثیراتی هستم که اینابا ازش صحبت کرد.
1ثانیه زودتر زدی! ولی قبلش به خودم گفتم مرتضی زودتر از من از خبرهای بایونتا مطلع میشه:d خودمونیم ها کلمه به کلمه ترجمه-ت مثل خودمه:d

:D
من متن مصاحبه رو چند ساعت قبل توی فرم رسمی PG دیدم، می ترسیدم از منبع (Nintendo Every Thing) این خبر رو بذارم اما منبعش معتبر نباشه، تا دیدم VG247 گذاشته خبر رو سریعا اقدام کردم! :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
اینجوری میگه بدون نینتیدو B2 ساخته نمیشد انگار هیچ ناشری به غیر از نینتیدو تو دنیا وجود نداره..

وقتی این حرف رو میزنه 2 حالت پیش میاد
یا واقعا بازی اینقدر ضعیف بوده که هیچ شرکتی به غیر از نینتیدو نیومده سراغش
یا داره دروغ میگه و فقط به خاطر پول بیشتر این حرف ها رو میزنه..

شما یک دلیل منطقی دیگر بیارین که چرا میگه اگر نینتیدو نبود این بازی ساخته نمیشد..

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اینجوری میگه بدون نینتیدو B2 ساخته نمیشد انگار هیچ ناشری به غیر از نینتیدو تو دنیا وجود نداره..

وقتی این حرف رو میزنه 2 حالت پیش میاد
یا واقعا بازی اینقدر ضعیف بوده که هیچ شرکتی به غیر از نینتیدو نیومده سراغش
یا داره دروغ میگه و فقط به خاطر پول بیشتر این حرف ها رو میزنه..

شما یک دلیل منطقی دیگر بیارین که چرا میگه اگر نینتیدو نبود این بازی ساخته نمیشد..

والا به نظرم ( با توجه به اخباری که این چند روز دنبال کردم) سگا یا توانای مالی پستیبانی از بازی رو نداشته، یا نمی خواسته بازی ساخته بشه.
گزینه ی اول احتمالش بیشتره، چون بازی احتمالا خیلی وقته در دست ساخت بوده اما سگا دیگه توانایی ساپورت رو نداشته. نینتندو هم دید که یه IP با پتانسیل بالا، بدون پشتوانه ی مالی مونده رو زمین، اومد خریدش و اضافه کرد به لیست بازی های هاردکور ی که برای Wii U تائید شدن. با این تفاوت که بازی "انحصاریه" نه مثل اکثر عناوین هاردکور دیگه مولتی پلتفرم. قطعا زرنگی نینتندو بوده.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ما بازی هایمان را روی PC می سازیم

46428641806137006723.jpg

یارو چرت گفته. اینا هم همش برای اینه که ملت ترغیب شن برن کنسول نینتندو و این بازی رو بخرن. وگر نه نسخه قبل بازی اصلا کم نفروخت که SEGA نخواد نسخه دومش رو منتشر کنه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
P* هم که خیلی باحال شده هر بازیش یه ناشر داره :d MGR ناشرش Konami. بایونتا 1 ناشرش سگا. حالا هم که B2 ناشرش شده نینتندو :d همین مونده یه بازی بزنه انحصاری Sony یا Micro =))

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
برای اولین بار دوستان بازی سنتری از نینتندو خوب گفتن:dمرتضی چان بابت خبر هم ممنون;)
در مورد گیم پلی هم با صفحه ی لمسی بازی عالی می شه:>دشمنان را یکی پس از دیگری لمس کنی سپس اون ها رو به اسمان واگذار کنی>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر