بدترین سبک بازیهای رایانه ای به نظر شما

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
من که می گم این تاپیک آخرش این هست که یک چند نفری بن بشن چون ممکن بعضی ها بی جنبه باشن .
اگر چه بعضی هاهم به طور غیر مستقیم داشتند ( نه ولی خیلی دیگه بزرگ ) زیاده روی می کردند .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
زنگ بزنید آتش نشانی، اینجا یکی آتیش گرفته! :-"
آره، حق با شماست، فقط یه خورده زیادی تمرکز کرد! :d

وای وای بامزه مارکش چی بود ؟؟ یک و یک ؟؟ مهرام ( مارک خیارشوری که باهاش چاییتو هم زدی نمکی شدی رو می گم ها )
اون یک ذزه زیاد مهم نیست باز هرچی باشه الکی سر یک دایناسور کری نخوند

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
وای وای بامزه مارکش چی بود ؟؟ یک و یک ؟؟ مهرام ( مارک خیارشوری که باهاش چاییتو هم زدی نمکی شدی رو می گم ها )
اون یک ذزه زیاد مهم نیست باز هرچی باشه الکی سر یک دایناسور کری نخوند
حمیید! میگه تبرکه:d
منظورت از دایناسور کدوم بازی هستش؟ واضح حرف بزن بابا، من خنگم:d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
حمیید! میگه تبرکه:d
منظورت از دایناسور کدوم بازی هستش؟ واضح حرف بزن بابا، من خنگم:d

باز به شجاعتت که می گی

خب معلومه شما زیاد در جریان نیستی این قضیه دایناسور ادعایی است که سازنده بتلفیلد داشت ایشون می گفت کال او دیوتی داستان داره موسیقی داره هیجان داره ولی عوضش ما دایناسور داریم (حالا این چیه هیچی فکر کنم منظورش دید انسانی تر و جذاب تر به سربازانه دایناسور هم یک عروسک بود تو ماشین سربازان ما که نفهمیدیم چی بود منظور این جناب ولی در آخر ایشون درسته که رو گرافیک بازی کار کردن ولی هنوز به یک قدمی کال نرسیدن )

همین نخ سوزنی کال آو دیوتی که هر سال میاد شرف داره به ادعای الکی کسی نگفته هر سال یک شماره دادن جرمه دوستان می تونن نخرن

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:15 PM ارسال شده بود ----------

از سبک ریسینگ هم خیلی بدم میاد.. واقعا خُنُک هست این سبک. :|

حالا ریسینگ داریم تا ریسینگ مثلا سبک تویستد متال یا هات پرسوت و موست وانتد (اصلیه و خدا بیامرزه) واقعا عالی بودن اوج هیجان

ولی اند یخ سبک شبیه سازی ماشین سواری است نمونه های مسخره و خسته کننده : فورزا (باز اینم جذابیت داره ) -گرن توریسمو (آشغال ترین بازی ps3 که خریدم) و در آخر بازی ای که بهترین شد ولی به خاطر قحطی این نوع بازی انتخاب شد و مصداف جمله ی در شهر گداها یک چشم پادشاست ماست وانتد 2012

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
نقش آفرینی به جز مس افکت چون حال میده:d البته رو حالت اکشن:))
فوتبال
استراتژیکی بصورت کلی ولی بعضی وقتا از یه سری عناوین خوشم میاد .
مثلا دو استراتژی که این اواخر بازی کردم و لذت بردم Orcs Must Die 2 و Shad O بودن که استراتژی از نوع دفاع از قلعه میگن بهشون .

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
بهترین سبک استراژیکی هست ولی خداییش حق بازی های استراژیکی نیست که همه بدشون میاد من اصلا هر موقع دلم میگیری استراژیکی بازی میکنم.

ولی من از بازی های بسکتبالو و والیبالو ازین جور بازی های ورزشی مزخرف متنفرم.

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
من خودم از rpg خوشم نمیاد ولی بد ترین سبک وجود نداره هر کی خوشش بیاد میگه بهترینه هر کی هم بدش بیاد میگه بدترینه.

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
من که فقط از سبک نوبتی بدم میاد مخصوصا زابنی هاش
بقیه سبک ها رو دوست دارم مخصوصا ار بی جی
البته زیاد هم تمایل به این شوتر های اول شخص ندارم جون خیلی کلیشه ایی شده
هر بچه ایی دیگه میتونه بازیش کنه

از هرچی بازی ورزشی هم هست بدم میاد مخصوصا فوتبال که کلا...........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر