بخش مولتی پلیر call of Duty : modern warfare

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام
من کل بازی رو رو ps4 دانلود کردم . 6 تا فایل دیگه با حجم های 16 و 11 و 2 و 6 گیگ هم دانلود کردم که مولتی پلیر هم جزش بود . الان بخش داستانی و بتل رویالش اجرا میشه ولی وقتی میرم تو مولتی پلیر 4 تا فایل نشون میده که میگه دو تا دانلود نکردی و دوباره دانلود کن . کلا بخش مولتی پلیر رو نمیاره . علت چیه ؟

shirazbooter

کاربر سایت
Jun 29, 2020
5
با سلام به همه دوستان و اساتید
من تا چند شب پیش co-op همون حالتی که چهار نفره میرن ماموریت انجام میدادم رو بازی میکردم چند شب پیش پلاسم پرید و نذاشت وارد اون قسمت بشم
دیشب دوباره پلاس گرفتم ولی وقتی وارد بازی شدم کلا حالن co-op حذف شده و از چهار حالت فقط سه حالت
warzone
modern warfar camping
battlepass
توی منو هست چجور میشه اون حالت رو اورد

shirazbooter

کاربر سایت
Jun 29, 2020
5
من تا چند شب پیش co-op همون حالتی که چهار نفره میرن ماموریت انجام میدادم رو بازی میکردم چند شب پیش پلاسم پرید و نذاشت وارد اون قسمت بشم
دیشب دوباره پلاس گرفتم ولی وقتی وارد بازی شدم کلا حالن co-op حذف شده و از چهار حالت فقط سه حالت
warzone
modern warfar camping
battlepass
هیچ کس توی این سایت نیست جواب بده؟؟؟؟؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
سلام
من کل بازی رو رو ps4 دانلود کردم . 6 تا فایل دیگه با حجم های 16 و 11 و 2 و 6 گیگ هم دانلود کردم که مولتی پلیر هم جزش بود . الان بخش داستانی و بتل رویالش اجرا میشه ولی وقتی میرم تو مولتی پلیر 4 تا فایل نشون میده که میگه دو تا دانلود نکردی و دوباره دانلود کن . کلا بخش مولتی پلیر رو نمیاره . علت چیه ؟

خب به لیست دانلودد اضافه میشن دیگه دانلودشون کن.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
warzone
modern warfar camping
battlepass

در این باره نظری ندارم اما امشب بازی رو بعد 2 ماه آپدیت میکنم ببینم چی میشه

• Love
Reactions: shirazbooter

sohiel64

کاربر سایت
Aug 2, 2019
11
سلام دوستان من اکانت قانونی ظرفیت دوم بازی کال آف دیوتی مدرن وار فار خریداری کردم تا ۲ روز پیش خوب هم آفلاین بازی میکردم و هم آنلاین الان وقتی به سرور وصل میشه میخوای آنلاین بازی کنی پیعام خرید بازی میاد آفلاین هم همینطور ممنون میشم راهنمایی کنید

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
سلام دوستان من اکانت قانونی ظرفیت دوم بازی کال آف دیوتی مدرن وار فار خریداری کردم تا ۲ روز پیش خوب هم آفلاین بازی میکردم و هم آنلاین الان وقتی به سرور وصل میشه میخوای آنلاین بازی کنی پیعام خرید بازی میاد آفلاین هم همینطور ممنون میشم راهنمایی کنید

به کسی که ازش خریدی پیام بده.
چون ظرفیت 2 قانونی هست و اکانت و بازی ماله خودته شاید رمز رو عوض کردن یا از حالت پرایمری در اوردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر