بحث پیرامون مجله بازیرایانه

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
این مجله خوب هست فقط یک ایراد دارد اون هم این هست که بعضی بازی ها را از رو معده نمره می دهند لطفا تا اخر بازی بروید و بعد نقد کنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شماره بعدی کی میاد من از این مچجله با نقد me2وhrخیلی خوشم اومد ولی چرا meto 2033را تو اون جایی که امتیاز میدن نذاشته بودن یا god of war3اینا که اومده بودن ولی نذاشتن و اگه یادم باشه مترو 2033 رو توی گذاشته بودن
previw

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شماره بعدی کی میاد من از این مچجله با نقد me2وhrخیلی خوشم اومد ولی چرا meto 2033را تو اون جایی که امتیاز میدن نذاشته بودن یا god of war3اینا که اومده بودن ولی نذاشتن و اگه یادم باشه مترو 2033 رو توی گذاشته بودن
previw
مطالب مجله معمولا از 2 هفته قبل بسته میشه و بقیه وقت صرف چاپ میشه ... موقعی که مجله اومد 3 4 روز بود که GOWIII اومده بود ...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
چند صفحه بعد میتونی ببینی !؟
هان :biggrin1:
منظورتو نفهمیدم
اگه منظورت اینه که چند صفحه قبلو بخونم باید بگم که نگاه انداختم اما چیزی ندیدم
شما بهتر بود همین یه خطی که زحمت کشیدی برام نوشتی به صورت خلاصه میگفتی که اون چی بود

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
هان :biggrin1:
منظورتو نفهمیدم
اگه منظورت اینه که چند صفحه قبلو بخونم باید بگم که نگاه انداختم اما چیزی ندیدم
شما بهتر بود همین یه خطی که زحمت کشیدی برام نوشتی به صورت خلاصه میگفتی که اون چی بود
عزیز ماله بازی ایکاریام فکر کنم که آنلاین هستش و آخر همون مجله قبلی درباره اش صحبت شده !!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
راستی شهاب تا بهال بازینما:sick:گرفتی من نگرفتم . مثل BR خوب مینویسه نویسنده هاش چطوری هستند .!؟اون هم سوتی داره .
تا حالا نگرفتی چطور :sick: میزاری ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!:biggrin1:
به نظر من هردو تاشو باید گرفت من که هردوتارو میگیرم
این دو مجله روی هم میشه 7200 هر کدومم 2 3 ماه تاخیر دارن تو انتشار کلا میشه سالی 30 40 تومن :biggrin1:

بگیر ضرر نمیکنی ;)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام
من شماره ی اسفند 88 رو تازه گرفتم DVD ش خامه!! :huh: اتفاقا نیاز داشتم dvd خام واقعا ممنون از بازی رایانه!
کسی تا حالا یه این مورد بر خورده؟؟
محتویات DVD اسفند ماه رو یکی از دوستان میتونه بگه چی بوده؟ شانس نداریم که. :wallbash:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام
من شماره ی اسفند 88 رو تازه گرفتم DVD ش خامه!! :huh: اتفاقا نیاز داشتم dvd خام واقعا ممنون از بازی رایانه!
محتویات DVD اسفند ماه رو یکی از دوستان میتونه بگه چی بوده؟ شانس نداریم که. :wallbash:
تریلر و بازی و برنامه و اینا ! اینبار دیگه گزارش نبود .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
سلام
اتفاقا چند نفر از دوستان قبلا این مشکل براشون پیش اومده بود ... یا DVD این شماره من اصلا تریلر ها رو اجرا نمیکرد ، اوردمش بیرون دیدم چند تا خش بدم فرم داره!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر