بحث پیرامون مجله بازیرایانه

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
ایا نمره ای که به دانته اینفرنو دادند کم نبود لطفا کمی حرفه ای تر هم نقد و هم نمره بدهید لطفا از روی تاصب هم نمره ندهید

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ایا نمره ای که به دانته اینفرنو دادند کم نبود لطفا کمی حرفه ای تر هم نقد و هم نمره بدهید لطفا از روی تاصب هم نمره ندهید
فکرکنم بیشتر بدلیل اقتباس ناشیانه بازی ودخل وتصرف در داستان دانته الگیری بود که اقای شاه صاحبی نمره پایینی دادن;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
شماره خوبی بود...
فقط صفحه ی 122(سخت افزار) در مطلبی که در مورد ماوس پد sharkoon بود یه اشتباه بسیار عجیبی بود...:D
اون REZOR نیست RAZER ِ
با تشکر:D

آخرین ویرایش:

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
شماره خوبی بود...
فقط صفحه ی 122(سخت افزار) در مطلبی که در مورد ماوس پد sharkoon بود یه اشتباه بسیار زشتی بود...
اون REZOR نیست RAZER ِ
با تشکر:D
سلام دوست عزيز

نگين اين حرفو زشتِ :d
درست مي‌فرماييد، اين اشتباه از من بود ولي انقدر هم زشت نيست كه بزرگش مي‌كنين.:smile:
در كل بطن اسم حفظ شده بود و حداقل سه واج از پنج واج درست بود ديگه:cheesygri
=======
خودم هم از اين اشتباه در عجبم و از اين به بعد بيشتر دقت مي‌شه ممنون از نكته سنجي شما.

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
فکرکنم بیشتر بدلیل اقتباس ناشیانه بازی ودخل وتصرف در داستان دانته الگیری بود که اقای شاه صاحبی نمره پایینی دادن;)

با این حساب پس به داستانه خدای جنگ چقدر می خواهد بدهد که همش خدا می کشد اگر انها خدا هستند پس چرا می میرند در ضمن فکر نکنم که در یونان مردم عقیده داشته باشند که زئوس می میرد اون هم به دست کریتوس

فن ها حالا نریزند سرم کلی گفتم

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
ببین مشکل شما اینه که فرق بین اقتباس و یه داستان نو رو نمی دونی di قرار بوده یه اقتباس از این شاهکار باشه نه اینکه نویسنده های بازی کلیت داستان و حتی فلسفه اونو عوض کنن که البته مجبور هم بودن چون داستان مناسب بازی نبود و باید بهینه می شه و اقای شاه صاحبی هم به همین موضوع اشاره کرده بودن و شما باز اگه مفهوم دقیق ((ارزشی)) رو که برای هر بازی در نظر می گیرن به خوبی درک کرده باشید متوجه میشید که نمره 10 خیلی هم عادلانه بوده
اما حساب خدای جنگ جداست خدای جنگ قرار نبوده از منبع خاصی اقتباس بشه و اکثر داستان از ذهن خلاق نویسنده های داستان بازی بوده و فقط از اساطیر و افسانه های یونان کمک گرفته شده...
ممنون

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من فقط یه نکته رو بگم بحث به جاهای باریک نکشه :D ! خود Visceral (درست نوشتم ؟!) گفته بود که ما میخوایم از Divine Comedy یه برداشت آزاد بکنیم ! نه اینکه خود کمدی الهی رو درست کنیم ! مگه میشه که آدم بره تو برزخ ؟! منظورم اینه که یه برداشت آزاد بود ! نه یه اقتباس کامل ... همونطور که دوستمونم گفت توی افسانه های یونان شخصی به اسم کریتوس وجود نداره ... که بخواد تمامی خدایان و تایتان هارو به فنا بده ... اینم یه برداشت آزاد از افسانه های یونان بودش ! Dante's Inferno هم یه برداشت کاملا آزاد از Divine Comedy بودش ...
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید ...

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سلام

خوب به نظر من اگه فقط بازی رو حساب کنید، ارزش 10 برای اون کمه...چون درسته که قابل مقایسه با شاهکارهای این سبک نیست ولی بازی خوبی هست.

ولی اگه به عنوان یه برداشت از کمدی الهی اون رو به حساب بیارید ارزش 1 هم براش زیاده....دوستانی که کتاب رو خوندن احتمالاً موقع بازی خیلی ناامید شدند مثل من:(

من فکر کنم آقای شاه صاحبی هم به همین دلیل ارزش کمی به بازی داده...

آلفرد هیچکاک توی یه مصاحبه میگه که : بزرگترین اشتباه اینه که از روی یک شاهکار ادبی فیلم بسازی چون همیشه اثر تو دومی هست و هیچ وقت اولی نمیشه....من کاملاً با این مسئله موافقم و در مورد بازی ها هم این مسئله صدق میکنه... توی سینما و دنیای بازی هم نمونه های زیادی از این دست هست مثل فیلم هری پاتر که مزخرفی بیش نیست ولی خود کتاب فوق العاده است....

البته استثناهایی هم وجود داره مثل ارباب حلقه ها...( البته بازم من کتابشو بیشتر دوست دارم:biggrin1:)

موفق باشید;)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
اره من هم خیلی تعجب کردم اخه 10 هم ارزش هست که بهش دادن !

من هنوز مجله رو نخوندم (شنبه برام پست میشه) اما نقد DI رو نخونده از این 10 حمایت میکنم! چه دلیل وجود داره بازی که از همه نظر از GoW کپی برداری کرده و فاقد هرگونه نوآوری هست بازی جذابی از آب در بیاد؟

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
من هنوز مجله رو نخوندم (شنبه برام پست میشه) اما نقد DI رو نخونده از این 10 حمایت میکنم! چه دلیل وجود داره بازی که از همه نظر از GoW کپی برداری کرده و فاقد هرگونه نوآوری هست بازی جذابی از آب در بیاد؟

پس بهتره تفکراتد را عوض کنی

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
پس بهتره تفکراتد را عوض کنی
چرا باید عوض کنه؟
هرکی یه طرز فگری داره خب که البته قابل احترامه ماوقتی بحث میکنیم حتما باید طرف مقابل رو قانع کنیم که طرز فکرش رو تغییر بده کهه این اصلا خوب نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر