بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
به نظر من مجله این دفعه خیلی عالی شده بود. هم Preview ها , هم Review ها از بازیهای بزرگ انتخاب شده بودن (بعد از مدتها یه شماره از بازیرایانه دیدیم که Preview های چند بازی بزرگ رو پشت سر هم ردیف کرده بود :D) یا مثلآ یکی از قسمتهایی که به نظرم توی مجله کمبودش خیلی احساس میشه توی این شماره بود (تاریخچه) همین طور قسمت علاءالدین که عالی بود !

به نظره من مزخرف ترین نقدش همین u2 هست
دوستان توی این دو سه روز به حد کافی با نظرات شما آشنا شدن !
U2 هم نقدش مزخرف هست چون امتیاز گرافیکش 20 شده ! اگه مثلآ 15 میشد , همین نقد از دید شما فوق العاده بود.

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
توهين بازي رايانه به من مخاطب
سلام دوستان
از دوستان عزيز ميخوام كمي روي حرفام فكر كنن
و زود قضاوت نكنن و فن بازي رو بزارن كنار.
خوشبختانه اين شماره خيلي زودتر و بهتر از شماره هاي قبلي
منتشر شد.با محتوا و نقد وپيش نمايش هاي اين شماره اصلا كاري ندارم و بحثم چيز ديگري هستش.
بازي رايانه عملا به من كه مخاطبش هستم توهين كرده و منو يك احمق فرض كرده.
مشكل من زماني شورع ميشه كه ميرسيد به صفحه 11 كه توش درباره بازيها و قهرماني
تيم ايران نوشته شده ميرسيم به خط23 كه عين جمله بازي رايانه رو نقل قول ميكنم.
دو مدال طلا توسط اقايان توحيد قرباني فر در رشته nba و داوود خويي در رشته fifa يك مدال نقره توسط اقاي فرزان همايي در رشته nba و يك مدال برنز در رشته nfs توسط اقاي نعيم هدايتي و ميثم حسيني نيز با بد شانسي نتيجه را يك بر صفر واگذار كرد و پنجم شد

كي گقته ميثم حسيني 0-1 با بد شانسي باخت؟؟؟؟؟
واقعا بازي رايانه من مخاطب رو چي فرض كرده؟؟؟
منو يك احمق كه پشت كوه هستم و هيچ خبري از هيچ جا ندارم فرض كرده؟؟؟؟
انگار من فقط بازي رايانه ميخونم؟؟؟
چرا اصلا اشاره اي به اين نكردن كه حق مرتضي منتظر الظهور بود بره اما بنا به صلاحيت دوستان كه ما
نميدونيم كدوم مرجع رسمي ديپلم صلاحيت صادر ميكنه ميثم حسيني رفت.
ميثم حسيني در بين 4 نفر منتخب ايران 4 ام شد در عين ناباوردي و در عين عدم شايستگي به اين مسابقات اعزام شد.
بابا خسته شديم از اين تحريف ها
حرف حق رو بزنيد
ميثم حسيني در 4/1 هشت نفر پاياني با نتايج افتضاح 7-1 و 5-2 مغلوب حريف چيني شد و حذف شد.
كجاي اين بد شانسيه؟؟؟؟
نتيجه 7بر 1 بد شانسيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا بازي رايانه خودتو خوب نشون دادي برادر.
دوستان ميتونن نتايج رو از طريق لينك زير كه سايت رسمي مسابقات هست
ببينند و قضاوت كنند.

http://info.vaigoc2009.com/Default.aspx?tabid=58&ctl=ESFFResult&mid=475&MatchID=7060&language=en-US

خواهشا فقط نگين اشتباه تايپي بود كه زياد خنگ نيستم كه فرق نتيجه 1-0 و 7-1 رو ندونم.
ميثم حسيني فقط تونست يك بازي رو ببره كه حريفش مغولستان بود (عجب حريف خفني)
و حريف بعديشم بحرين اصلا حضور نداشته واسه همين به اين مرحله رسيده بود.
واقعا متاسفم واسه خودم و دست اندر كاران اين رشته ورزشي و بازي رايانه.
جناب بازي رايانه من احمق نيستم
من نشريه اي كه من رو احمق فرض كنه نميخنونم
راستي چرا اشاره اي به دوپينگ ميثم حسيني نكردين؟؟؟؟لابد صلاح نبوده.
اين مطلب رو هم تو بازي رايانه ميزنم تا بدونن من احمق نيستم.

ميثم حسيني با بد شانسي 5 ام شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به نظره من مزخرف ترین نقدش همین u2 هست

ببخشید یادشون رفت از شما اجازه بگیرند ! به قول آریا بچه ها شما رو خب میشناسند ! بدترین بازی تاریخ MGS ... گرافیک مضخرف U2 و ... !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مجله واقعا عالی بود .
مخصوصا preview ی Dante's Inferno و نقد U2:smile:
بازم میگم این نقد توش تا میتونستن دست بردن ! نقد خوده طرف بسیار زیبا و کامل بود !
تیترش هم خیلی بهتر بود تا این تیتر معمولی و تکراری !

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
مگه شما از آنچارتد 2 متنفر نبودی؟پس چرا نشستی نقدش رو خوندی؟واقعا جالبه!:cheesygri

پول می دم مجله می خرم که نقدهاش و بغیه مطالبش را بخونم نه بزارم خاک بخورد در ضمن گفتم کسی که u2 را نقد کرده خوب نقد نکرده کسی از بد بودن بازی حرفی نزده من گفتم از این جور سبک ها خوشم نمی اید نه اینکه اون بازی بدرد نمی خورد یا گرافیکش بدرد نمی خورد انشاالله که منظورم را متوجه شده باشید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پول می دم مجله می خرم که نقدهاش و بغیه مطالبش را بخونم نه بزارم خاک بخورد در ضمن گفتم کسی که u2 را نقد کرده خوب نقد نکرده کسی از بد بودن بازی حرفی نزده من گفتم از این جور سبک ها خوشم نمی اید نه اینکه اون بازی بدرد نمی خورد یا گرافیکش بدرد نمی خورد انشاالله که منظورم را متوجه شده باشید
برای بار سوم میگم ! بهزاد بنده خدا تمام زحمتش رو بکار برد اما مجله برای جلوگیری از سوئـتفاهم بین فن بوی ها خیلی از نکات بسیار جالب و زیبا ی این نقد سانسور کردن ! کل ساختار نقد هم بهم ریختن ! همه چیز رو باهم جابجا کردن ! لعنت به اونی که این کارا رو کرده !
دوستان لطفا اگه فحشی چیزی میخواید بدین به این بنده خدا ندید ! توی بد بودن این نقد ایشون هیچ کارس ! مقصر دوستانی هستند که توی نقد دست بردن .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
برای بار سوم میگم ! بهزاد بنده خدا تمام زحمتش رو بکار برد اما مجله برای جلوگیری از سوئـتفاهم بین فن بوی ها خیلی از نکات بسیار جالب و زیبا ی این نقد سانسور کردن ! کل ساختار نقد هم بهم ریختن ! همه چیز رو باهم جابجا کردن ! لعنت به اونی که این کارا رو کرده !
دوستان لطفا اگه فحشی چیزی میخواید بدین به این بنده خدا ندید ! توی بد بودن این نقد ایشون هیچ کارس ! مقصر دوستانی هستند که توی نقد دست بردن .

اولا که ما قرار نیست کسی رو محاکمه کنیم ! در ضمن اینجا نقش ادیتور چیه ؟
هرچی به دستش رسید باید بره زیر چاپ ؟
اگر حذفیاتی انجام شده حتما ادیتور مجله صلاح دیده که انجام بشه !

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
آی خدا بگم چی کارتون کنه عجب مجله ای شده بود آدمو معتاد خودش کرده که نمیشه ازش گذشت :biggrin1:
مجله شده بود کسرا و ممد :biggrin1:
همه چیز عالی بود فقط جای نقد بهزاد ضیایی خالی بود :-"

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اولا که ما قرار نیست کسی رو محاکمه کنیم ! در ضمن اینجا نقش ادیتور چیه ؟
هرچی به دستش رسید باید بره زیر چاپ ؟
اگر حذفیاتی انجام شده حتما ادیتور مجله صلاح دیده که انجام بشه !
سلام ! نیما به نظر خودت کلمه ی تیر و تفنگ نیاز به ویرایش داره که بشه گلوله و اسلحه ؟ دوست من از کلمات فارسی توی نقدش استفاده کرده بود ولی مجله تا میتونسته از کلماته عربی استفاده کرده !
اینکه تیر بوده " نسل جدید شروع میشود ..." ایرادی داشته ؟ خداییش یکی تو نقد های خودت اینطوری دست ببره دلخور نمیشی ؟ مشکل مجله اینه که فکر میکنه با یه جمله ای مثل این نصف خوانندگان مجلش بخاطر مثلا فن بوی بازی از دست میده !
رفیق من هیچ چیز بدی توش ننوشته ! هیچ حرف سیاسی نزده بود که بخواد ویراستار بشه ...ادیتور برای این نیست که ساختار نقد رو عوض کنه ! برای اینه که بیاد ایرادات کوچیک نقر رو برطرف کنه نه اینکه هر چیزی خواست کم و زیاد کنه ! اگر ادیتور مجله صلاح دیده که بجای کلمه ای مثل تیر و تفنگ ، گلوله و اسلحه بهتر هست ، واقعا جای تاسف داره ...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تو سایت بازیرایانه برای قسمت اموزش unreal mode یه نظر سنجی بزارید که باشه یا نه
فکر نمیکنم برای کسی استفاده داشته باشه چون فضای کم مجله نمیتونه به اندازه کافی مطالب اموزشی تو خودش جا بده
ولی تو اون چند صفحه کلی اخبار سخت افزار و ... میشه قرار داد

بعد یه چیزی هم در مورد این شماره :دلیل دادن امتیاز 16 به DIRT2 چیه ؟ کمبود تنوع ماشین ها !

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
تو سایت بازیرایانه برای قسمت اموزش unreal mode یه نظر سنجی بزارید که باشه یا نه
فکر نمیکنم برای کسی استفاده داشته باشه چون فضای کم مجله نمیتونه به اندازه کافی مطالب اموزشی تو خودش جا بده
ولی تو اون چند صفحه کلی اخبار سخت افزار و ... میشه قرار داد

درسته ... البته بسیار واضح و کاربردی نوشته میشن اما فکر نیمکنم مورد استفاده مستقیم افراد زیادی قرار بگیره و همین وجود نفس الامر این سری مقالات رو در بازی رایانه ضمن توجه به طیف اصلی مخاطبان زیر سوال میبره . میشه از این چند صفحه استفاده های بهتری کرد که افراد بیشتری رو به خودش جذب کنه ... مثلاً همون طور که دوستمون فرمودند مثل گذشته اخبار سخت افزار در این بخش قرار بگیره یا به زیر عنوان های دیگه صنعت بازی سازی پرداخته بشه ، مثلاً مقالات نیمه تخصصی در قالب یک نگارش جذاب و مبتنی بر تصویر از Engine های مطرح و ریشه دار شرکت های صاحب نام و تفاوت های کلی اونها یا حتی آموزش های ساده اصول منطقی ، روش ها و متدلوژی ها و Script نویسی هوش مصنوعی در زبان های مطرح Visual و ...

راستی شماره جدید هم در حد نهایت عالی بود ، البته وجود برخی اشکالات نگارشی عجیب و مشکلات تکراری ویرایش و تایپ ، کمی به چشم میاد که البته ربطی به جنبه اصلی مجله نداره و طبیعی به نظر میرسه .
DVD هم واقعاً عالی بود ، مخصوصاً تدوین دلنشین و آگاهانه مصاحبه با تولیدکنندگان بازی "گرشاسپ" و نمایشگاه رسانه های دیجیتال .
حقیقتاً ممنونیم .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بهترین و خنده دار ترین قسمت DVD اینشماره :

مصاحبه با یک پسر 8-9 ساله در نمایشگاه :
----------------------------------
- با کی اومدی نمایشگاه ؟
- با بابام و پدرم و داییم . داییم الان رسید !!!
- اینجا چه بازی ای کردی ؟
- اینجا ؟
- فوتبال اممممممممممم.......
- دوست داری برات چه بازی هایی بسازن ؟
- اممممممممممم......
- جنگی باشه ؟ کارتونی باشه ؟
- هر کدوم.
- فرقی نداره ؟
- نه. فرقی نداره...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان من نقد U2 رو خوندم و باید بگم که بر خلاف نظر ان دوستمون خیلی ردیف بود! من که خیلی ازش لذت بردم. تقریبا میشه گفت چیزی کم نداشت...

حالا شهاب هم که به منابع ارتباطی اصلی وصله میگه ان اصلیه خیلی بهتر بوده!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر