بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
لطفا مسولین مجله به فکر این تاخیرها باشن چون همونطور که بچه ها گفتن واقعا چیز جدیدی توش نبود... لابد اخرای اذر هم یه شماره میدید بیرون که روی جلد زده مهر 88...دیویدی هم به نظر من خیلی خوب بود...از تحریریه مجله کیا تو سایت هستن.برای بار دوم می÷رسم.آیا بنده وکیلم؟:cheesygri
شماره بعدی انشالاه زودتر میادش.
چرا تو اين شماره خبري از نقد Dirt 2 & mini ninjas نبود !؟!
اینا توی شماره بعد انشالاه خواهند بود :D

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب ما چی کار کنیم؟به نظر شما مجله باید به روز باشه یا ماله یه ماهه پیش باشه؟؟؟:mad:
روش زده ماهنامه نه روزنامه که بخواد بازی هارو روز به روز معرفی کنه!بازی های یک ماه (یا حالا بیشتر)را نقد میکنن!گفتم که!اون موقع که بازی ها اومدند مجله در دست چاپ بود و همه ی کارها تحویل داده شده بود!

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد

روش زده ماهنامه نه روزنامه که بخواد بازی هارو روز به روز معرفی کنه!بازی های یک ماه (یا حالا بیشتر)را نقد میکنن!گفتم که!اون موقع که بازی ها اومدند مجله در دست چاپ بود و همه ی کارها تحویل داده شده بود!
منظورمو متوجه نشدین میگم اخبار ماهی که میدن به روز نیست.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
منظورمو متوجه نشدین میگم اخبار ماهی که میدن به روز نیست.
سلام
کلیک جام جم با انتشار هفتگیش باز هم به روز نیست شما از یک ماهنامه چه انتظاری دارین؟
توجیه نمی کنم حقیقتی هست که باید قبول بکنیم.
از طرفی هم مطالب خیلی سریعتر از اونچه که شما حتا تصورش رو می کنین تحویل داده می شه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
سلام دوستان.
آقا این چه وضعشه؟مجله مهر دستمون رسید باز کردیم دیدیم هرچی ما تموم کردیم شما براش preview نوشتین.
این مشکل دوتا راه داره.1-اینکه مجله رو بدون تاخیر پخش کنین.2-اینکه preview بازیهایی رو بنویسین که حداقل سه ماه مونده به عرضه اون.
دوی وی دی خوب بود ولی مجله اصلا کیفیت لازم رو نداشت.
بعدش review بازیهای 3 ماه قبل توش بود.من نی دونم این مجله مگه ماهنامه نیست.
مجله باید اونقدر خوب و به موقع عرضه بشه که ما review بخونیم بریم بازی بخریم نکه بازیهایی که شما preview نوشتین رو هم تموم کرده باشیم.من چون این مجله رو دوست دارم انتقاد کردم.

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
واقعا این تاخیر های مجله اعصاب خورد کنه نقد بازی Call OF Juarez 2 رو وقتی دیدم شک کردم نکنه تکراری چاپ کرده باشند چون 4 ماه نیم از انتشارش می گذره بعد رفتم دیدم نه تازه الان یادشون افتاده چاپ کردن:mad:

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
خیلی تاریح ریلیزش ناجوره...
این دفعه که مقاله ی گیمز کام بود ونقد بتمن و فایت نایت:eek:
اگر کارشون نظم داشت هیچ وقت اینجوری نمیشد
برای حل این مشکل باید یه دوماهی رو درنظر نگیرن وبیان بازیهای جدید رو نقد کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟