بحث پیرامون مجله بازیرایانه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
منظور اقا اینه که همینجوری پیش بره قیمت هم از 3500 میرسه به 4000 تومن !!
اقا فقط به چاپ مجله بیشتر توجه کنین تا پاره شدن مجله به بحران تبدیل نشه !
البته شماره قبلی خوب بود و نسبتا محکم بود (برا من که خوب بود )

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
شعار مجله بازي رايانه: هر روز بهتر از ديروز
شماره آخر به دليل اين‌كه تا قبل از عيد در بياد مجبور شدن 30 صفحه رو حذف كنن كه چاپخونه سريع تحويل بده.
تا اون جايي كه من مي‌دونم قيمت نرفته بالا و نمي‌دونم اين 4000 تومن رو از كجا آورديد. تازه كيفيت داره ميره بالا مگه استمر شدن دي وي دي رو نديديد؟ كيفيت چاپ هم بهتر ميشه.

نياز نيست شعار بديد عمل كنيد
در ضمن شما كه 30 صفحه كم كرديد مي توانستيد 500 تومان هم پولش را كم كنيد و بشود 3000 تومان به نظره من شما با اين كارتان از يك ملت دزدي كرديد اون هم 30 صفحه چون قيمت 130 صفحه 3500 تومان بود

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
شما با اين كارتان از يك ملت دزدي كرديد اون هم 30 صفحه چون قيمت 130 صفحه 3500 تومان بود
عزیز من این چه حرفیه شما میزنی دزدی کدومه قیمت رو که نمیتونند هی بالا پایین کنن
شما ناراحتی نخر:-"

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
عزیز من این چه حرفیه شما میزنی دزدی کدومه قیمت رو که نمیتونند هی بالا پایین کنن
شما ناراحتی نخر:-"
بله قیمت رو نمیتونن هی بالا پایین کنن.همونطور که تعداد صفحات رو هم نمیتونن بالا پایین کنن.
این چه حرفیه که شما میزنی؟!!!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من از طرفدارهای مجله بازی رایانه بودم ولی الان فقط میگم شما بهتره به جای اینکه ماه نامه چاپ کنید برید فصل نامه چاپ کنید تا حداقل اون 3500 که میگیرید حلالتون باشه.
اگر میدونستم بعد از این همه تاخیر , مجله ای همراه با همچین DVD دستم میاد نمیخریدم و مطمئن باشید هرگز نخواهم خرید.

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
میگم که اگه میشه تو این گاه نامتون در مورد موتور بازی kz2 توضیح بدید با تشکر
این آقای کیانوش هم مثل اینکه با خودشون هم قهر هستن !؟ درسته؟

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
دوست عزیز هرچی باشه از بازی نما بهتره بازی نما دیگه همین مونده که عمو ********گ رو بیاره تو تهرریه اش
بچه بازیه
شماها چه جوری بازینما میخونید؟

اتفاقا بازي نما خيلي بهتر از بازي رايانه هست من رفتم پيش يك دكه پرسيدم مجله بازي رايانه داري يا نه گفت مجله اش بدرد نمي خورد و چند وقت ديگر تعطيل مي شود

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
من نمیدونم اونایی که بدشون میاد دیگه چرا اینقدر میان میگن.خوب بده نخرید
به نظر من تنها مجله ایرانی هست که آدم روش میشه نشون 4تا خارجی بده.تو این وضع مطبوعات ایران واقعا انتظار دارید یک مجله با موضوع تخصصی بازی و هزینه شخصی دیگه چی کار کنه؟ حتما براتون تخم دو زرده بذاره؟

DKNY

کاربر سایت
Jan 20, 2009
104
نام
فری
بازی نما که به درد مهدکودک میخوره اگه بازیرایانه سر وقت بیاد چی میشه میترکونه در کل الان بهترین مجله خاورمیانه بازیرایانه ست من تو مالزی یه مجله گرفتم اسمش game asia بود اشغال بود تازه بهترین مجله اونجا بود

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اتفاقا بازي نما خيلي بهتر از بازي رايانه هست من رفتم پيش يك دكه پرسيدم مجله بازي رايانه داري يا نه گفت مجله اش بدرد نمي خورد و چند وقت ديگر تعطيل مي شود

دقیقا به همین دلیله که شما از این به بعد توی فروم‌های بازینما به فعالیتتون ادامه میدین :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر