بحث پیرامون مجله بازیرایانه

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
ااااااااااا.به به بالاخره اومد!دوست عزیز میشه لطف کنید بگید توش بخش Game of The Year رو داره یا نه؟
ممنون میشم.:love:
اره اومده ولی همچین بخشی نداره ولی یه بخش داره به اسم بازی هایی که دنیا را تغییر داد که جالبه و یک بخشش هم در مورد street of rage همون شورش در شهر خودمون صحبت کرده ;)

اینم عکس مجله :

اینم پوستر که خیلی زیباست و به کارکتر بتل هم میخوره:biggrin1::

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اره اومده ولی همچین بخشی نداره ولی یه بخش داره به اسم بازی هایی که دنیا را تغییر داد که جالبه و یک بخشش هم در مورد street of rage همون شورش در شهر خودمون صحبت کرده ;)

اینم عکس مجله :

اینم پوستر که خیلی زیباست و به کارکتر بتل هم میخوره:biggrin1::
دوست من ببخشید تو این بخشی که میگید ننوشته که GTA IV دنیا رو تغییر داد؟
ممنون میشم.:love:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام .

کسی تو کرج گرفته ؟ :biggrin1:

بنده که هنوز چیزی ندیدم ؟!؟! :)

راستی نمایندگی کرج بازی رایانه کجاست ؟!؟! اصلاً همچین چیزی وجود داره ؟ :-"

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
واقعا كم شدن 30 صفحه بدون كم شدن قيمت بي انصافيه! خداييش 3500 تومن براي 100 صفحه (كه 11صفحشم تبليغو روي جلدو ايناس) زياده...
البته در خوب بودن مجله شكي نيست... مخصوصا بخش "يادش بخير" اگه هميشه باشه خيلي خوبه. چون اين بخش براي ما قديمي ترا حياتيه!
سايت مجله هم كه داغونه! لطفا زودتر رسيدگي كنيد... ممنون

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
این بعضی تبلغ هاش رو هم معلوم نیست از کجا میگیرن که نه اسم و شماره تلفن نمایندگی محصولاتی که تبلیغ کردن نداره، آدم نمیدونه اینا رو خودشون الکی میزارن واسه قشنگی یا واقعا بابت تبلغ ها پول میگیرن که فقط عکس بذارن;)
مثلا نوکیا یا همین اینتل;)

این دی وی دی هایی که روی مجله هست رایتیه یا استمپری آخه من خودم مجله رو نخریدم از موقعی که دی وی دی دار کردنش

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
میخوای در محله رو تخته کنند ؟؟؟ :cheesygri

بعد هر دفعه در مورد یک بازی میگه ایندفعه فال اوت هستش;)
من واقعا سر در نمیارم.فال آوت 3 تو همین مجله حسابی کوبیده میشه و امتیاز پاین میگیره.ولی بعدها طبق قوانین خاصی که بر مخلوقات و... و قوانین نیوتون و سیار چیزها حاکم هست میاد دنیا رو تغییر میده!این گونه تناقضات اصلا قابل توجیه نیست!:evil:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من واقعا سر در نمیارم.فال آوت 3 تو همین مجله حسابی کوبیده میشه و امتیاز پاین میگیره.ولی بعدها طبق قوانین خاصی که بر مخلوقات و... و قوانین نیوتون و سیار چیزها حاکم هست میاد دنیا رو تغییر میده!این گونه تناقضات اصلا قابل توجیه نیست!:evil:
خب در اون قسمت راجع به Fallout 1 صحبت شده نه 3 ! اتفاقآ در مورد Fallout 3 نوشتن که اصلآ دنباله واقعی بازی به حساب نمیاد ! (حرفی که همه Fallout بازهای قدیمی میزنن :D)

این بعضی تبلغ هاش رو هم معلوم نیست از کجا میگیرن که نه اسم و شماره تلفن نمایندگی محصولاتی که تبلیغ کردن نداره، آدم نمیدونه اینا رو خودشون الکی میزارن واسه قشنگی یا واقعا بابت تبلغ ها پول میگیرن که فقط عکس بذارن;)
jawsmiley.gif

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خب در اون قسمت راجع به Fallout 1 صحبت شده نه 3 ! اتفاقآ در مورد Fallout 3 نوشتن که اصلآ دنباله واقعی بازی به حساب نمیاد ! (حرفی که همه Fallout بازهای قدیمی میزنن :D)
دست شما درد نکنه.من تازه بعد از ارسال پست یادم افتاد که شاید شماره 1 باشه:-":-"
بازم ممنونم.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اون تبلیغات مثل نوکیا که میگید چرا ادرس نداره !!!!! خوب شما وقتی نوکیا بخری چه فرقی میکنه از کجا میخری این فقط تبلیغ نوکیاست نه مغازه ok؟؟؟

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
6

اون تبلیغات مثل نوکیا که میگید چرا ادرس نداره !!!!! خوب شما وقتی نوکیا بخری چه فرقی میکنه از کجا میخری این فقط تبلیغ نوکیاست نه مغازه ok؟؟؟

یعنی شما بری اینتل بخری تو ایران میگی اینتله دیگه یا نوکیا
یعنی خود نوکیا یا اینتل اومدن تبلیغ دادن.
چرا سامسونگ چرا تبلیغ اینجوری نمیده. هر کالای خارجی تو ایران یه وارد کننده اصلی داره منظور من همون شرکتی که وارد کنندست و گارانتی دهنده

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,595
نام
محمدرضا
یعنی شما بری اینتل بخری تو ایران میگی اینتله دیگه یا نوکیا
یعنی خود نوکیا یا اینتل اومدن تبلیغ دادن.
چرا سامسونگ چرا تبلیغ اینجوری نمیده. هر کالای خارجی تو ایران یه وارد کننده اصلی داره منظور من همون شرکتی که وارد کنندست و گارانتی دهنده
همون تبلیغ نوکیا رو هم نگاه کنی میبینی شماره تلفن داده...3تا شرکت هستن که با هم به صورت مشترک نوکیا رو تبلیغ میکنن و چون نمایندگی رسمی هم هستن اسمی از خودشون نمیبرن...تو اکثر تبلیغات نوکیا چیزی به عنوان آدرس نمی بینی...

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
Switch

همون تبلیغ نوکیا رو هم نگاه کنی میبینی شماره تلفن داده...3تا شرکت هستن که با هم به صورت مشترک نوکیا رو تبلیغ میکنن و چون نمایندگی رسمی هم هستن اسمی از خودشون نمیبرن...تو اکثر تبلیغات نوکیا چیزی به عنوان آدرس نمی بینی...

بیخیال بهتره دیگه کشش ندیم اینجا جای مناسبی درمورد این قضیه نیست;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر