بحث پیرامون مجله بازیرایانه

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
منظور شما اینکه دموی re5 رو واسه ps3 هم گزاشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
نه دوست عزیز نگذاشتند.
منظور این دوستمون اینه که دمو این بازی فقط برای 360 و ps3 موجود است.
البته جواب بیزبطی داده چون منظور نفر قبلش فقط رزیذنت ایول نبوده;)

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
دوست من حرف شما کاملاً صحیح ولی موضوع اینجاست که دمو فقط برای X360 و PS3 هست و اصلاً نسخه ی PC برای بازی در کار نیست که دمویی باشه...اگه بود مطمئن باش که همین کار رو میکردیم کما اینکه برای James Bond 007:Quantom Of Solace هم این کارو انجام دادیم،با اینکه بازی مالتی بود دموی PC رو گذاشتیم...
میلاد یه عنوان دیگه هم از شماره ی جدید رو میگم دیگه باقیش باشه برای روزی که منتشر شد:biggrin1: که لاقل یه حسی داشته باشه...
Crash Bandicoot:Mind Over Mutatnts

منظور من هم اصلا اين نبود كه بازي re5 براي pc بياد من در كل و براي كارهاي آينده گفتم....
بابا ناسلامتي من به تازگي به سطح pro gamer رسيدم ...!!!!!!!!!!!!! :cheesygri
اگه ندونم كدوم بازي براي كدوم كنسول مياد بايد برم خودكشي كنم.......... :)

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
مجله در نمايندگي ها موجوده.
منظور ایشون اینه که تو نمایندگی های مه فقط تو خیال خودشون است هستند موجوده وگرنه این همه مردم نمایندگی سهلا تمام دکه ها رو هم به هم ریختیم یافت نشد.
جون خودتون به خدا عیب نیست دیر اومدن این بدقولیهاتون عیبه دقیق بفرما کی میاد تا ما انقد خودمونو علاف نکنیم نمیشه هر روز بریم بگیم اوومد؟؟؟؟؟؟؟:mad:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
وقتی امروز رفته به نمایندگی ها یعنی فردا میره واسه دکه ها دیگه ...
دوستان لازم نیست که هر روز برن ببینن اومد یا نه ... هر وقت توی این تاپیک اعلام شد که اومده یعنی اومده دیگه؛ اون وقت برین راحت و 100% مجله رو بگیرین.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
منظور ایشون اینه که تو نمایندگی های مه فقط تو خیال خودشون است هستند موجوده وگرنه این همه مردم نمایندگی سهلا تمام دکه ها رو هم به هم ریختیم یافت نشد.
جون خودتون به خدا عیب نیست دیر اومدن این بدقولیهاتون عیبه دقیق بفرما کی میاد تا ما انقد خودمونو علاف نکنیم نمیشه هر روز بریم بگیم اوومد؟؟؟؟؟؟؟:mad:
من كي گفتم رو دكه اومده؟ گفم تو نمايندگي ها اومده. هر موقع رو دكه رفت مي‌گم:cheesygri

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
منم فقط واسه KZ2 مي گيرمش، وقتي شهريار جان گفت 10 صفحه است، رفتم تا كهكشانها:biggrin1:
8 صفحه است.
Crash Bandicoot:Mind Over Mutatnts
من که اینو نمی بینم!!!
نقد از Fallout3 هم توش هست يا نه؟ دارم ميميرم براش .
آره هست.ولی احتمالا خیلی واسه طرفدارای این بازی خوشایند نیست!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نه دوست عزیز نگذاشتند.
منظور این دوستمون اینه که دمو این بازی فقط برای 360 و ps3 موجود است.
البته جواب بیزبطی داده چون منظور نفر قبلش فقط رزیذنت ایول نبوده;)
من نمیدونم شما ربط داشتن یا نداشتن یه پست رو چطور تشخیص میدی ولی اگه دقت میکردی نوشته بودم:
hاگه بود مطمئن باش که همین کار رو میکردیم کما اینکه برای James Bond 007:Quantom Of Solace هم این کارو انجام دادیم،با اینکه بازی مالتی بود دموی PC رو گذاشتیم...
یعنی بازی هایی که مالتی هستند دموی PC رو میزاریم که همه استفاده کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر