بحث پیرامون مجله بازیرایانه

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
باید اسم مجله تون رو عوز کنید بجای بازی رایانه باید اسمش : GOD OF LIE:)
بابا شما بد قولی خوراکتونه فکر کنم اگه یه روز بد قولی نکنید فیوزتون میپره...

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
یعنی شنبه رو دکه میره؟

بنده کرجو زیر رو کردم ... فعلاً که چیزی رصد نشده ، انشاا... بلافاصله بعد از رویت گزارش خواهد شد !

" گروه استهلال بازی رایانه "

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
امروزم نبود، كسي ميگه دقيقا كي مياد؟؟؟ ما كارو زندگي داريم ديگه نميشه كه! كل زندگيمو ول كردم رفتم سراغ مجله بازي رايانه(چقدر مهمه):biggrin1:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
نگران نباشید !! من کل اعضاء خانواده رو در جریان قرار دادم !!! با یک گروه بسیار حرفه ای همگی دنبال مجله هستیم !!! :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
بابا هنوز این دوستانو نشناختید؟ وقتی میگن شنبه میره رو دکه یعنی شنبه ی هفته ی عد میره بعد و شنبه ی هفته ی بعدش هم میره رو دکه ها!!:laughing:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
با سردبیر صحبت کردم گفت حله، فردا یا نهایتاً پس فردا رو دکه اس...
این شماره رو از دست ندین واقعاً مطالب کولاکی توش هست...:biggrin1:
اصلاً قصد تبلیغ ندارم ولی انصافاً KZ2 و RE5 وقتی تو یه شماره باشه که دیگه به مطلبی احتیاج نیست،هست؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
با سردبیر صحبت کردم گفت حله، فردا یا نهایتاً پس فردا رو دکه اس...
این شماره رو از دست ندین واقعاً مطالب کولاکی توش هست...:biggrin1:
اصلاً قصد تبلیغ ندارم ولی انصافاً KZ2 و RE5 وقتی تو یه شماره باشه که دیگه به مطلبی احتیاج نیست،هست؟
منم فقط واسه KZ2 مي گيرمش، وقتي شهريار جان گفت 10 صفحه است، رفتم تا كهكشانها:biggrin1:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
يه پيشنهاد كوچيك داشتم....
به نظر من گذاشتن playable demo براي pc كاملا معقول تره چون شايد تنها 30-40 درصد از افرادي كه Pc دارن 360 ةم داشته باشن اما بالاي 95 درصد افرادي كه 360 دارن الزاما pc هم دارن پس با گذاشتن playable demo براي pc قشر بزرگتري از گيمرها رو پوشش مي دين....
اميدوارم مفيد واقع باشه
به اميد موفقيت روزافزون بازيرايانه تخصصي ترين مجله game ايران... :love: :love:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
يه پيشنهاد كوچيك داشتم....
به نظر من گذاشتن playable demo براي pc كاملا معقول تره چون شايد تنها 30-40 درصد از افرادي كه Pc دارن 360 ةم داشته باشن اما بالاي 95 درصد افرادي كه 360 دارن الزاما pc هم دارن پس با گذاشتن playable demo براي pc قشر بزرگتري از گيمرها رو پوشش مي دين....
اميدوارم مفيد واقع باشه
به اميد موفقيت روزافزون بازيرايانه تخصصي ترين مجله game ايران... :love: :love:
دوست من حرف شما کاملاً صحیح ولی موضوع اینجاست که دمو فقط برای X360 و PS3 هست و اصلاً نسخه ی PC برای بازی در کار نیست که دمویی باشه...اگه بود مطمئن باش که همین کار رو میکردیم کما اینکه برای James Bond 007:Quantom Of Solace هم این کارو انجام دادیم،با اینکه بازی مالتی بود دموی PC رو گذاشتیم...
میلاد یه عنوان دیگه هم از شماره ی جدید رو میگم دیگه باقیش باشه برای روزی که منتشر شد:biggrin1: که لاقل یه حسی داشته باشه...
Crash Bandicoot:Mind Over Mutatnts

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر