بحث پیرامون مجله بازیرایانه

HellGatex360

کاربر سایت
Dec 7, 2008
10
سلام ، منم McAfee* :D
خوب ، گرفتم مجله رو ، به نظرم خوبه . يعنی عاليه . بازيرايانه خونم کم شده بود ، که موقعی که گرفتمش ، تا 1 ساعت داشتم بوشو حس ميکردم!!
همه چی خوبه به جز :
پوستر که به نظرم اگر نميزدين سنگين تر بود ، جاش شکلات ميزاشتين راضيتر بوديم :D
وقتی به تعداد صفحاتی که حروم DS شده و هيچ هم به صفحات کلی اضافه نشده ، بغضم ميگيره.! ميخوام گريه کنم ، که بعد از اینهمه مدت انتظار ، بايد اینهمه نقد راجب DS بخونيم!! :sick:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام ، منم McAfee* :D
خوب ، گرفتم مجله رو ، به نظرم خوبه . يعنی عاليه . بازيرايانه خونم کم شده بود ، که موقعی که گرفتمش ، تا 1 ساعت داشتم بوشو حس ميکردم!!
همه چی خوبه به جز :
پوستر که به نظرم اگر نميزدين سنگين تر بود ، جاش شکلات ميزاشتين راضيتر بوديم :D
وقتی به تعداد صفحاتی که حروم DS شده و هيچ هم به صفحات کلی اضافه نشده ، بغضم ميگيره.! ميخوام گريه کنم ، که بعد از اینهمه مدت انتظار ، بايد اینهمه نقد راجب DS بخونيم!! :sick:
پوسترش خوب بود...:confused:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
در کل خوب بود مخصوصا DVD ( البته کیفیت بعضی از دموها پایین بود و رنجه شده بودن )
فقط بیخودترین پوستر مال این شماره بود ( خیلی ضایع بود ) مثل شات از خود بازی بود در حالی که پوستر باید حالت هنری داشته باشه مثل شماره های قبل :
8-32634_2.jpg

11w4mys.jpg

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
آره بخدا جا داره که تشکر بشه هم از مجله و هم از DVD ( به ...ی چشم بعضی ها )
فقط تورو خدا دیگه از این عنوان شماره جدید مجله رایانه دست بکشین
برین سر یه تاپیک دیگه و یه موضوع دیگه:-"
داداش تو صفحات قبل مثل این که گفتن اگه انتقادی پیشنهادی تشکر آلاتی چیزی داشتید همین جا مطرح کنید:closedeyes:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
زنده باد کنسول دی اس
اصلا همه دی اس دارن تو ایران همه هم عاشق این کنسولن شدید شبیه مسئولین مملکتی که به زور میخوان القا کنن شماهم القا کنید اصولا تو این مملکت حق همیشه بافروشندس

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
با تشکر از عوامل مجله:
اول اینکه توی نقد فیفا امتیازهای cod5 نوشته شده بود که بسی جای تعجب داشت:eek:
دوما انقدر از این ds گفتین که حالم از هرچی dsبود به هم خورد:sick:
خواهشا انقدرم در مورد بازیهایی که اصلا ارزش صحبت نداره نقد ننویسین+:(
تریلرهاتونم بد نبو ولی اگه بازیهای معروفتری میزاشتین بهتر بود:love:
به هر حال خسته نباشین
یا حق

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام.:smile:
من مجله رو پنجشنبه گرفتم. مثل هميشه مجله عالي بود:love: فقط يه نمه تاخير داشت که قرار برطرف بشه.:-"
چندتا نکته اي که متوجه شدم اينه که طرح جلد مجله يه کمي عوض شده نقد undercover رو هم حذف کردن.:cool:
توي DVD هم دو بخش مقايسه و مصاحبه رو حذف کردن.:((
داشت یادم می رفت,پوستر این شماره خیلی قشنگ بود.(یاد جوونیام افتادم. یاد Resistance:FOM به خیر:love:)

آخرین ویرایش:

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
شماره 26 بسيار خوب بود نسبت به شماره قبل عالي شده بود البته بعضي دوستان در مورد DS خيلي كم لطفي ميكنند اين رو درنظر داشته باشيد بازي رايانه مجله اول كشور در زمينه گيم و يك مجله حرفه اي هست و بايد از همه كنسولها بخصوص DS و PSP مطلب و نقد داشته باشه اتفاقا نقطه ضعف مجله بازي رايانه نقدهاي زياد نيم صفحه اي و يك صفحه ايي در مورد بازي هاي DS هست در حاليكه مجله بازي نما نقدهاي دو صفحه اي و عميقتري در مورد DS داره بجاي 8 برگ فقط 6 برگ نقد بازيهاي DS داره اما 2 يا 3 تا بازي درست و حسابي و باارزش رو نقد ميكنه...
البته از اينكه بازيهايDS پس از يك شماره حذف شدن دوباره به محتويات DVD مجله اضافه شدند بايد تشكر كرد.
يك انتقاد ديگر هم داشتم كه البته به دوستان تحريريه ارتباط مستقيم نداره و اينكه من هر ماه (شماره) 2 جلد مجله ميگيرم يكي براي مطالعه و ديگري براي آرشيو متاسفانه از شانس بد من بخاطر اهمال كاري كارگران چاپخانه هر 2 مجله اي كه خريدم بمحض ورق زدن اوليه تمامي صفحاتش از جلد جدا شد! مجبور شدم دوباره يك جلد ديگر براي آرشيو بخرم كه خوشبختانه اين يكي خوب بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر