بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
با تشکر از لطف و محبت همه عزیزان به مجله.
یه تشکر ویژه شخصی هم بابت لطف دوستان به مقاله های آماتوری مثل من. مقاله ی فیلم شوالیه سیاه هم اگه بد نشده به خاطر منبعش یعنی فیلم و تاثیر ورای زمان کارکتر لجر ه.

و البته شاهکار یاشار ذوالفقاریان "قاتلی با چهره ی خندان". من تا حالا 3 تا پیش نمایش درباره ی این فیلم خوندم که یکیش خارجی بود. به جرات میتونم بگم بهترین پیش نمایش بود. واقعا خسته نباشی یاشار. دست مریزاد!

آقا من که کاری نکردم. این تاثیر زیبایی خود فیلم و صفحه آرایی و طراحی زیبای همکاران تو مجله ست.

و البته از مقاله ی زیبای اقا یاشار یعنی"قاتلی با چهره ی خندان":love:هم که نمیشد گذشت. تازه میخواستم بگم اگه از سه صفحه کمتر باشه نمیخونم:biggrin1:که یهو دیدم شیش :eek:صفحس.واقعا قشنگ بود و خیلی باهاش حال کردم:love:یاشار جون خسته نباشی,هر چند یه کم دیره(خسته نباشید گفتن).مقاله ی dead space ه تون هم عالیه,البته هنوز نخوندم ولی چون دست پخت شماست :smile:معلومه که با چی طرفیم.
..................................
یه سوال بی ربط(البته به این تاپیک)؟
the dark knight نسخه ی با کیفیتش اومده؟:blushing:
خود مقاله هم کلی دیره و شما شدید لطف دارین. فقط می تونم بگم شدید شرمنده :love::blushing:
متاسفانه هنوز نه اما یه نسخه TS جدید (پرده ایه خوب) هست اما تو بازار DVD هنوز نسخه پرده ای اولی رو می فروشن. من که توصیه می کنم صبر کنیم تا DVD اصلش یا DVDripش بیاد.
در مورد Dead Space هم امیدوارم خراب کاری نکرده باشم.

(یاشار و THE DARK KNIGHT که جای خودشونو دارن:love:)

نه دوست عزیز.
اونطور که من از یاشار شنیدم تا کریسمس سر کاریم!(البته قطعی نیست و شاید خیلی زودتر از این حرفا بیاد ولیکن فروشی که فیلم میکنه افسانه ایه و هنوز ادامه داره)
KINDMAN و Dark Knight جای خودشونو دارم. من که گیلاس هم نیستم :love::cheesygri
تاریخ رسمیش که همون ماه آخر و نزدیک کریسمسه :( اما معمولا DVDrip خوبش یه ماه زود تر میاد و امکان داره R5ش تو یکی دوماه آینده بیاد که کیفیتش اصلیه ولی صداش معمولا پرده ای.

پیش نمایش بازی DS من یکی رو که به DS امیدوار کرد یه بار رفتم کلا نمایشای e3 ش رو کامل نگاه کردم و واقعا جذب بازی شدم( یاشار مرسی عالی بود):cheesygri

قاتلی با چهره ی خندان رو که اول خوندم و واقعا لذت بردم واقعا حقش 6 صفحه از مجله بود اگه 2 صفحه میشد واقعا ناجور میشد ( مرسی یاشار جان اینم عالی بود ):love:
این منم که باید تشکر کنم.
Dead Space که با خشونتش منو همون اول دیوونه کرد و از اونجا که این عنصر جزو سه فاکتور اصلی در بازی ها برام حساب می شه (سلیقه شخصی... می دونم داغونه اما Blood!)، خیلی به سیستم خاص قطع اعضای بدن علاقه مند شدم . البته خیلی به کلیت بازی ایمان نداشتم اما دوست عزیزم KINDMAN، حسابی من رو قانع و امیدوار کردن.
تنها ناراحتی ام از اشاره نکردن به اون سلاح بازیه که همه چیز رو تو یه خط با زاویه می بره. موقعی که مقاله رو نوشتم هنوز نشونش کامل نداده بودنش و به خاطر مسائل امنیتی هم نمی شد رو عنصر خشن با زاویه بریدن خیلی مانور داد :cheesygri . سیستم آهسته کردن زمان هم به جای افکت کلی، به نوعی گرنید خاص که روی یک دشمن اثر می کند تبدیل شده.

مقاله "قاتلی با چهره خندان" همونطور که سایر دوستان گفتن فوق العاده بود.
شدید ممنونم.
در مورد حرکت رو به جلو هم امیدوارم همین طور باشه. به امید اینکه شماره بعدی سر وقت به دست همه دوستان برسه.

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
تنها یک کلمه میشه به کار برد با اینکه تاخیر زیاد داره ولی عالی هست پیش بسوی شماره بعدی:cheesygri
با این شماره کلی حال کردم اولش سره dvd سکته زذم دیدم واسه خرداده ولی گذاشتم درست بود ممنون از زحمات همتون

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مجله مثل همیشه خوبه:love:خسته نباشین
میخوام انتقاد کنم از بازیرایانه اینجا امیدوارم سازنده باشه:-"
اول اینکه مجله به کنسول پی اس3گرایش شدیدی داره که تاحدودی مطالب رو تحت تاثیرخودش قرارداده
تحلیل ماه ازاقای کنی زیرصفر هست اگرفقط به متن مقاله دقت کنین متوجه تناقض گوییهای ایشون میشین که نشون دهنده مشکلات عدیده ایشون با مایکروسافت هست
که البته درحد نظرشخصی موردی نداره ولی تو نوشتن مقاله توجیهی نداره:-"به هرحال این نشون میده
ژورنالیستهای حرفه ای اونجا نیستن وبیشتر ترجمه حرف اول رو میزنه(نظرشخصی من)
ضمنا من هنوز گیجم نمیدونم اگه کنفرانس مایکروسافت خوبه پس اون همه بد بیراه اول مقاله چیه؟ حتما ناشی ازاثرات
کنفرانس ساکت وبی سر وصدای سونی بوده (من هرسه کنفرانس رو دیدم)ضمنا ایشون منتظر بودن تا مایکروسافت تمام کارت هاش رو رو کنه؟ :eek: اگر مایکروسافت هیلو4روهم تایید میکرد تو نمایشگاه وکنفرانس
بعدی خودش سورپرایزی برای رو کردن نداشت وهمین نویسنده محترم مجله شما میتاختندبه این شرکت که
کنفرانسش سرتاسر شکست بود و....
درمورد سیستم اواتارهای دشبوردجدید360شکی نیست که از نینتندو تقلید شده ولی ایا تقلید بده؟تقلید از
ایده های خلاق خیلی هم خوبه وموجب شکوفایی میشه مگرهمین PSNتقلیدی واضح ازLIVEمایکروسافت نیست؟مگرتروفی سونی تقلیدی از اچیومنتهای 360 نیست؟ولی هیچ ایرادی نداره به هرحال بازاررقابتی هست ولی نویسنده محترم اقای کنی به سبک یک فن بوی متعصب مطلب رو نوشتن وازنظرایشون بلاک باسترهای مایکروسافت کسل کننده هستن وبازیهای کارتونی پاتاپون ولوکوروکو وبیگ پلنت بسیارخوب وسرگرم کننده هستن وبه کنفرانس سونی شکوه میبخشن:eek:
البته اینها نظرشخصی من هست وصرفاجهت بهبود مجله گفتم
موفق باشین:love:

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
میشه توی تحلیل ماه بگین کدوم قسمت اشتباه هست که من هم بفهمم ؟ یعنی چه چیزی خلاف حقیقت اونجا گفته شده ؟
اول از همه اینکه کیانوش گفته کنفرانس مایکروسافت بسیار خوب بود و کنفرانس سونی نسبتآ خوب بود ( حتی نگفته خوب , گفته نسبتآ خوب )
در مورد Avatars هم جز حقیقت چیزی نگفته و امیدوارم یادتون باشه موقع Trophy چه حرفهایی راجع به PS3 و تقلیدش از 360 زده شد که حالا موقع Avatars و تقلید واضحش از Mii نباید زده بشه. ( البته چیزی هست که همه عادت کردن. همون طور که از اولین ثانیه معرفی SIXAXIS همه گلوی سونی رو بریدن که از Wii تقلید کرده ولی موقع شایعه های کنترلر Motion Sensor دار مایکروسافت همه به به و چه چه کردن و کسی چیزی از تقلید نگفت )
در مورد بازیهای Lips و Scene It و Youre In The Movies ( که اگه موقع کنفرانس به forum های خارجی میرفتین شدت تمسخر مردم رو نسبت به این بازی میدیدین ) هم حرف حق زده شده و در مقابل هم در مورد کنفرانس سونی راجع به بازی DC Universe Onlone گفته اصلآ جالب به نظر نمیومد و سابقه سازنده ش هم درخشان نیست و در مورد GOW III هم گفته که نیازی به معرفی نبود و همه میدونستن بازی برای PS3 میاد.

مشکل اینجاست که دوستان دوست دارن همین طوری در مورد کیانوش یه چیزی بگن در حالی که با خوندن کامل همین تحلیل ماه همه چیز مشخصه.

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ببین اریا من به نوع نگارش مطلب انتقاد دارم که دوپهلوهست من با اینکه اواتارها از نینتندو تقلید شدن مشکلی ندارم خب شدن کسی میتونه بگه نشدن؟
من میگم برای چی باید نویسنده بیاد این تقلید رو درمورد مایکروسافت قبیح جلوه بده ولی درمورد دیگران
اینطوراظهار نظر نکنه؟:confused:
ایشون میفرمایند کنفرانس سونی نسبتا خوب بود درحالی که به غیراز همونGOW IIIنکته مثبت دیگه ای
نداشت ازنظراقای کنی همه عالم دارن از سونی تقلید میکنن واین سونی مظلوم نبود که لایو مایکروسافت
رو کپی کرد وسیستم اچیومنتهای مایکروسافت روباعنوان تروفی عرضه کرد البته من مشکلی با این تقلیدها
ندارم چون به هرحال اینها باهم رقیب هستن وهمه کاربرای افزایش فروش میکنن ولی اینکه ایشون همه رو به تقلید از سونی متهم میکنه چیز جالبی نیست
تو این مقاله ایشون بسیار متناقض وسرسری از کنفرانس مایکروسافت گذشته وتنها!!!!!نقاط قوت ان را فال اوت3/فیبل2وگیرز2ارائه فیلمهای جدید وغیره معرفی کرده جالب اینکه همین تنها نقاط قوت تمام کنفرانس سونی رو تحت تاثیر خودش قرارداد البته ایشون سعی کردن که بازی های دست چندمی مثل رزیستنس و
اینفیمس رو که ظاهرا عنوانهای انحصاری سونی هستند رو به عنوان بلاک باستربه خورد مخاطب بدن
وبسیار ریز ودقیق به عنوانهای پی اس ان مثل مستند وفیلم وچند ارکید پرداختند که جهت مقاله رو کاملا
مشخص میکنه البته فاصله سونی با مایکروسافت با این مقاله ها پرنمیشه وسونی باید عناوین انحصاری
زیادی رو معرفی کنه تااین فاصله رو پرکنه این مسئله درمورد همکاری شبکه ها وکمپانیهای فیلمسازی هم
صدق میکنه
من عادت ندارم راجع به کسی چیزی بگم من ایشون رو درحد اسمشون تو مجله میشناسم اینهایی رو هم
که گفتم برای بهترشدن روند مجله بود که به سمت سونی گرایش اشکاری داره امیدوارم بازی رایانه قوی تر
ازهمیشه به کارش ادامه بده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب معراج جون دیگه تقصیر کیانوش نیست که شما بازیهای MAG و Infamous رو قبول نداری ! MAG بازی ای هست که حداقل توی کنسولها بی سابقه هست با 256 نفر و سازنده اون هم امتحانش رو با سری بازیهای زیبا و پرطرفدار SOCOM پس داده که توی زمینه Multiplayer و Online زمان PS2 غوغا میکردن. Infamous هم کافیه یه سری به این ور اون ور بزنی که حرفهای ملت رو راجع بهش بشنوی. Resistance هم که میگی عنوان دست چندم !!! نسخه اول این بازی هنوز هم داره بازی میشه و زمان خودش یکی از بهترین بازیها بوده ( با اینکه بازی Launch بود ) , بازی ای که توی Multiplayer های کنسولی واقعآ حرفهای زیادی برای گفتن داره و از نظر گیم پلی هم همه ازش تعریف کردن در کنار گرافیک خیلی خوبش چطوری میشه دست چندم ؟!! توی کنفرانس سونی هم , توی همین بازی سنتر و توی forum های خارجی عکس العمل ملت رو باید دیده باشی نسبت به بازی .
نقاط قوت کنفرانس مایکروسافت رو هم که همون طور که نوشتی و کیانوش توی تحلیلش نوشته همینها بودن. دیگه چی باید بنویسه به جز اینا ؟! مگه چیز دیگه ای هم بود ؟ فقط اون اعلام FF XIII بود که یه دفعه همه چیز رو برگردوند و کیانوش به اون هم اشاره کرده و گفته به خاطر این خبر کنفرانس مایکروسافت بسیار خوب بود.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
مشکل اینجاست که دوستان دوست دارن همین طوری در مورد کیانوش یه چیزی بگن در حالی که با خوندن کامل همین تحلیل ماه همه چیز مشخصه.
دقیقا همینه:biggrin1: میدونید چرا؟چون اکثریت تو کشورمون طرفدار 360 هستن و نمیتونن قبول کنن که از 360 اینطوری نوشته بشه. من نمیخوام از ایشون دفاع کنم ولی چیز الکی نمینوسن تو تحلیلشون که بیایم اینجوری ایراد بگیریم.
ولی این شماره خیلی مجله خوب شده . مثلا بجای 4 صفحه تبلیغ از یک فروشگاه:eek: یک صفحه تبلیغ و یک کارت گذاشتن که خیلی خوبه (کامل ندیدم خداکنه همینجوری باشه:-") یا صفحه ی اول مجله رو یه والپیپیر خفن گذاشتید. تریلر ها هم که خیلی خوبه که HD شده .پیشنما ها عالیه/
راستی آقای سهیل منصوری که دیگه تو سایت نمیان ولی کلا بهشون بگید ما منتظر مقاله های بعدی در مورد دیابلو هستیم:love:
کلا پیشنما ها هم از بازی های خوبی بود . دستتون درد نکنه و قاتلی با چهره خندان هم خیلی خوب بود:biggrin1:
اصلا این شماره خیلی خوب بود و راستشو بخواید انگار بازی رایانه نبود .......:-"
خدا کنه از این به بعد بهتر هم بشه:biggrin1:

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
با سلام

من متاسفانه هنوز نتونستم شمارهء جدید رو بگیرم ولی یه پیشنهاد برای DVD مجله داشتم اونم اینه که اگه امکان داشته باشه فیرمویر های جدید PS3 و آپدیتهای بازیهاشو تو DVD مجله بذارن چون برای ما که اینترنت دیزلی داریم واقعا" مصیبته دانلود کردنشون .

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من هم مجله را تهیه کردم و DVD را فقط تا حالا نگاه کردم. ( دوستم برایم تهیه کرده بود و تازه به دستم رساند:mad: )
DVD فوق العاده است فقط خواهشا این مسیر را در DVD چارچنگولی:cheesygri بچسبید و ولش نکنید;)
اینطور که در متن بقیه نوشته ها خواندم هنوز هم مشکل مجله حل نشده است و هنوز هم یکسری آدم که در نسل قبل زندگی میکنند هنوز هم در مجله زیادند:laughing:
دوستان عزیز هم لطفا گنجینه فضایلشان را درمورد 360 باز نکنند چون بوی گندش سایت را برمیدارد:sick:
تو به اقای کنی میگی فن بوی!!؟؟؟
نه عزیزم ما به تو میگوییم فن بوی:biggrin1:
وقتی یک کنسولی مثل 360 آینده ای خوب براش پیش بینی نمیشه و بازیهای انحصاری به دردبخوری نداره غیر از یکی دو مورد توقع داری همینجوری بیاد تعریف و تمجید بکنه تا شما خوشت بیاد ؟!
به کسانی هم که میگویند 360 آینده خوبی ندارد باید بگویم که شما از یک کنسول چقدر انتظار دارید؟؟؟؟؟ 5 سال الی 6 سال. 360 الان 3سال شاهکار را به همه تقدیم کرده در حالی که سونی دوسالی پر از وعده و وعید را سپری کرده است. حداقل مایکروسافت بازیهایش حداکثر 2 سال پس از اعلام میایند نه مثل سونی که پس از 3 سال هنوز شک داره KZ2 را ارائه دهد یا نه؟ 360 کنسول شاهکاریست که اگر دوسال دیگر به راهش ادامه دهد دیگر هیچکس انتظاری ازش ندارد در حالی که ps3 تنها وعده و وعیدی بیش نبود. حتی عناوین بزرگش هم مشخص نیست امسال عرضه میشوند یا نه؟ الان تمام بازیهای آتی 360 با تاریخ عرضه مشخص شده اند:love:
من کلا آدم منطقی هستم ولی از بی منطقی بعضی ها واقعا قاطی میکنم :mad:
ولیکن اینکه سونی اگر برنده هم نباشه بازنده نخواهد بود یک حقیقت هستش خصوصا با عناوین انحصاری بسیار خوبی که داره (نمونه بارزش MGS4) که لیستشونو میتونید تو سایت هرچند خوابیده شهریار بخونید:
www.gamelovers.ir
یکی از اون عناوین HAZE بودش که گندش در آمد. تازه مایکروسافت بازیهای انحصاری تا سال 2010 را مشخص نکرده است. ولی شما حتی FFXIII را هم نوشته اید که اولا مولتی شد دوما دو سال دیگر عرضه میشود.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
KINDMAN و Dark Knight جای خودشونو دارم. من که گیلاس هم نیستم :love::cheesygri
این از اون حرفا بودا!
همش شکسته نفسی میکنید.
خدارو شکر تیم بازیرایانه در سطح بسیار خوبی هستن.خصوصا اینکه تلفیقی از علم و تجربه هستن نمونه بارزش هم خودتی......(فقط با همون دوتا بازیی که خودت میدونی و انجامشون ندادی مشکل دارم!:laughing:)
من اگر در مورد خودم حرفی میزنم عین حقیقت هستش من تقریبا بار علمیم صفر هستش (دیپلمم ندارم.میدونی که!:laughing:) تجربم هم کاملا معمولیه.
در مورد dead space هم مقالرو نصفه و نیمه خوندم!
خداییش ارزش پیش نمایش در اون سطح رو داره.قانع شدنت هم بازم از اون حرفا بود.دیگه به غیر از همونه خون و خشونت و اتمسفر چی میخای؟ منم مثل تو امیدوارم فقط بازی به ورطه تکرار نیفته!

در مورد DVD باید به دوستان بگم کهبعضا تو رایت دی وی دی ها مشکلاتی پیش میاد و به اصطلاح میسوزن و یا حتی ایراد دار میشن که یکی صدمیون هستش پس با دونستن این موضوع مطرح کردن سوالیه اون کار درستی نیست.
اما در مورد سوختن ها حق شماست من تو زمان همون CDها دوتا سوختش نصیبم شد!
این معضلی هستش که وجود داره و مطرح کردنش ایرادی نداره ولیکن تعداد DVDها به تعداد مجلات یعنی فکر میکنم 14000 نسخه هستش پس امتحان همشون کار ناممکنی بنظر میرسه هرچند میشه درصد خطارو پائین اورد ولی رفع کاملش فکر نمیکنم به این سادگی ها باشه!

یکی از اون عناوین HAZE بودش که گندش در آمد. تازه مایکروسافت بازیهای انحصاری تا سال 2010 را مشخص نکرده است. ولی شما حتی FFXIII را هم نوشته اید که اولا مولتی شد دوما دو سال دیگر عرضه میشود.
کمتر کاربری رو دیدم که پستهای طولانی و بعضا بیفایده منو کامل بخونه (بغیر از دوست خوبم یاشار) و این نشون از دقت شما داره.یه تشکر....
اما در مورد اون لیست که باید بگم که حق با شماست ولیکن قدیمیه و شهریار عزیز اونو خیلی وقته که نوشته.
در مورد FFXIII و بازیهای انحصاریی که از دست سونی میره من هم با شما موافقم و اصولا معنی اون پست من هم همین بوده که مایکروسافت سیاست خوبی رو در این نسل اتخاذ کرده ولیکن همونطور که گفتم بازنده خوندن سونی منطقی نیست حتی منی که با wii مشکل دارم جرات کم دونستن موفقیتهای این کنسول رو بخمودم نمیدم.غیر از اینه؟!
ضمنا در کل عناوین انحصاری سونی عناوینی هستند که چه حالا و چه در اخر عمر این نسل ارزش خرید کنسول رو بسیار بالا میبرن (من ناراحتم که چرا PS2 رو فروختم و همین سایلنت هیل پورت PSP رو بازی نکردم وای اگر GOW2 رو بازی نمیکردم!)برای مثال باید بگم که من سابقم در MGS در سطح خوبیه و فقط بخاطر MGS4 هم که شده دلم میخاد یک PS3 بخرم!(دیگه تو تاپیک مگا اسپویلر نمیرم!!!)
پس مطمئنم که کیانوش نه جانب داری کرده و نه از روی نظر شخصی حرف زده چون اون به مراتب از من به این موضوعات و زیر و بم اینطور مسائل اشنایی بیشتری داره همونطوری که مطمئنم مایکروسافت رو بازنده و یا حتی چیزی نزدیک به این نخونده.
امیدوارم منظورمو به خوبی رسونده باشم.

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
منم گرفتم یکی از پربارترین مجله ها بوده که تا حالا بازیرایانه داده بیرون
البته اگه قدیمی بودن بعضی ار مطالب رو در نظر نگیریم
dvd بینهایت عالیه
پستر هم قشنگه
ممنون
راستی این برنامه babylon pro برا چیه؟؟؟؟ چون توضیحی در موردش ننوشتین

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
DVDمن که سوخته:biggrin1:
مجله هم که به سمت سونی گرایش داره :-"(فکرنمیکنم کسی بتونه این رو انکار بکنه)
از پریویو ها تو هرشماره پیداست (که باید اسمش بشه قربون صدقه نامه انیمه های ژاپنی):biggrin1:
ولی تمام اینها فقط درجهت بهبود مجله هست:love:ضمنا اقای کنی امام معصوم نیست که اشتباه نکنه:-"
همه ما تو زندگی یه وقتهایی سوتی میدیم وطبیعیه ایشون مقاله های نابی هم نوشتن ومن تحسین میکنم
کارشون رو ولی بابت این تحلیل ماه که نوشتن من قانع نمیشم لحنش فاجعه هست:sick:
امیدوارم به گوش ایشون برسه(البته من سهام دارمایکروسافت نیستم)ولی جانب داری از کنسول سونی
تو اکثرنوشته های ایشون به چشم میخوره مقاله هاشون هست تو شماره های قبلی:-"
تکلیف این دی وی دی من چی میشه؟:biggrin1:موندیم تو خماریش:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر