بحث پیرامون مجله بازیرایانه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا منم گرفتم البته از نمایندگی نگرفتم
یاشار مقالت عالیه ( تازه 1 صحفه رو خوندم . 6 صفحه هستش( قاتلی با چهره خندان مخصوصا وصف جوکر که پارگراف اول بود عالی بود );)
پوستر هم عالی بود و قشنگ GOW 2 :love:
انشالله از این به بعد پوستراتون همیشه اینقدر خوب باشه:biggrin1:
در ضمن dvd من که چاپش درسته و نوشته تیر 87 و عکس DS رو هم روش داره :confused:
تازه مجله رو گرفتم انتقاد ها باشه برا بعد از اینکه کامل خوندم :laughing:

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
دستتون درد نکنه
توی dvd قسمت برنامه اش babylon ویروس داشت:mad:
البته من آنتی ویروسم ویروسو شناخت
لطفا بیشتر دقت کنید:mad:
ولی بقیه اش عالی بود :laughing:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
آقا مجله تو دکه ها هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
آقا مجله تو دکه ها هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله هست ، امروز من هر چی دکه سر راهم بود نگاه انداختم ف همشون داشتن :love::love::love::love::love:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ِDVD رو دیدم. عالی بود. مخصوصا با با بازیهای موبایل و GAME MUSIC خیلی حال کردم. بازم از این کارا بکنید.
اگه میشه دفعه ی بعد موزیک فیلم/بازیه the Lord of the Rings بزارید.
ممنون.:love:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
دقيقا. به دليل مسائل اخلاقي:cheesygri سياسي، امنيتي، فرهنگي، مذهبي، اجتماعي، اقتصادي، اين بازي رو نميشه نقد كرد. يعني نميزارن نقد كنيم.:(
دیگه چرا اقتصادی :laughing:بهتر به خاطر یه نقد 2 3 صفحه ای میان در مجله رو میبندن منشیتون به آرزوش میرسه(همونی که هی میگه دفتر میجله تا 2 3 روز دیگه بسته میشه:biggrin1: )
شهریار جان میشه لیست دقیق محتویات DVD رو بدی؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آقا این بازیه Dead Space چقدر توپه. (نگید ربطی نداره با خوندن پیش نمایشش فهمیدم:biggrin1:)
با خوندن دوباره ی تحلیل ماه فهمیدم که چقدر آقای کنی از بازیهای 360 متنفره. کلا هر بار که تحلیل ماه رو بخونید با یه بعد جدید از تنفر ایشون نسبت به 360 مواجه میشید.:biggrin1:
در ضمن DiabloIII پیش نمایش نبود. فوق العاده بود!!!! منظورم اینه که Special Report بود.:biggrin1:
تو پیش نمایش هم فقط Dead Space,End War و مخصوصا مخصوصا پیش نمایش بسیار زیبای Fracture بدرد بخورن و پیش نمایش های دیگه عملا بی استفادست. خیلی هم عجیبه چون تا 3-4 ماهه دیگه بازیای زیاد و زیبایی (یا بازیای زیبای زیادی:biggrin1:) داره میاد که میتونستن حداقل دوتا از اونا رو بزارن.
ولی انصافا بازیای خوبی رو نقد کردن.
مثلا نقد MGS4 بی نظیر بود و آدمو تا آخرین کلمه ی متن ول نمیکرد!
نقد B:BC هم به خوبی صورت گرفته.
Alone in the Dark هم عالی نقد شده و خوب شد که بازیشو نخریدم!:biggrin1:
GRID هم عالی بود. (نقدشو میگما:biggrin1:)
یه انتقاد: بخش سخت افزارتون افتضاح بود. به غیر از اون دوتا کیبوردی که معرفی کردید بقیش بی ربط(به دنیای بازی) و قدیمی بود. خوبه این همه پردازنده ها و گرافیکهای جدید معرفی شدن. حداقل یکیشو میذاشتید. تازه دو صفحه خیلی کمه.
و البته شاهکار یاشار ذوالفقاریان "قاتلی با چهره ی خندان". من تا حالا 3 تا پیش نمایش درباره ی این فیلم خوندم که یکیش خارجی بود. به جرات میتونم بگم بهترین پیش نمایش بود. واقعا خسته نباشی یاشار. دست مریزاد!
DVD هم که گفتم عالی بود و خیلی بهتر از دفعه قبلی شده بود. (البته قبلی هم عالی بود.)

در کل از همتون ممنونم.:love:

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
بالاخره بعد از کلی گشتن امروز مجله رو گرفتم و فقط وقت کردم dvd رو یه نگاهی بندازم. و البته از مقاله ی زیبای اقا یاشار یعنی"قاتلی با چهره ی خندان":love:هم که نمیشد گذشت. تازه میخواستم بگم اگه از سه صفحه کمتر باشه نمیخونم:biggrin1:که یهو دیدم شیش :eek:صفحس.واقعا قشنگ بود و خیلی باهاش حال کردم:love:یاشار جون خسته نباشی,هر چند یه کم دیره(خسته نباشید گفتن).مقاله ی dead space ه تون هم عالیه,البته هنوز نخوندم ولی چون دست پخت شماست :smile:معلومه که با چی طرفیم.
..................................
یه سوال بی ربط(البته به این تاپیک)؟
the dark knight نسخه ی با کیفیتش اومده؟:blushing:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
آقا این بازیه Dead Space چقدر توپه. (نگید ربطی نداره با خوندن پیش نمایشش فهمیدم:biggrin1:)
اره اینجا جاش نیست ولی احتمالا یاشار نوشته باشتش.بازی اینده داری بنظر میرسه فقط خدا کنه اونی باشه که باید.(البته از نظر BLOOD & GORE همونیه که باید!!!:cheesygri)
Alone in the Dark هم عالی نقد شده و خوب شد که بازیشو نخریدم!:biggrin1:
قطعا از خیلی بازی ها بهتره ولیکن با توجه به گردش سیاستهای اتاری به سمت بازی های انلاین و تقریبا قطع کردن سرمایه گزاری روی بازی های پر خرج که فیل هریسون قولشو داده! بنظر میرسید که بازی شکست بخوره خصوصا اینکه دموهای اولیه که گرافیک بینظیری رو نشون میداد مطابق حدس قبلیم CG از اب درومدن و گرافیک اصلی بازی هم بغیر از جلوه جالب اتش گرفتن اجسام چیز جالبی نداشت خصوصا شاتهای اخری پر بود از لبه های تیز که نشون از ضعف AA داشت.

یه انتقاد: بخش سخت افزارتون افتضاح بود. به غیر از اون دوتا کیبوردی که معرفی کردید بقیش بی ربط(به دنیای بازی) و قدیمی بود. خوبه این همه پردازنده ها و گرافیکهای جدید معرفی شدن. حداقل یکیشو میذاشتید. تازه دو صفحه خیلی کمه.
انتقاد به جا و خوبی بود.
حقیقتا این بخش بیشتر دچار نشیب بوده تا فراز.خصوصا اینکه کار کمتری هم میبره ولیکن جنبه های دیگه مجله بیشتر براشون اهمیت داره و از این نظر مجله دچار ضعف هستش.

DVD هم که گفتم عالی بود و خیلی بهتر از دفعه قبلی شده بود. (البته قبلی هم عالی بود.)
با اینکه از طرف خوشم نمیاد ولیکن دستش درد نکنه!

آقای کنی از بازیهای 360 متنفر نیست وقتی یک کنسولی مثل 360 آینده ای خوب براش پیش بینی نمیشه و بازیهای انحصاری به دردبخوری نداره غیر از یکی دو مورد توقع داری همینجوری بیاد تعریف و تمجید بکنه تا شما خوشت بیاد ؟!
تا حدودی حق با شماست ولیکن اون برداشت شما هم از سیاست مایکروسافت خیلی شدید سرازیری داره!
کیانوش کنی یکی از مطلع تری بچه های مجله هستش و الکی حرف نمیزنه با این حال به شخصه ندیدم همچین برداشت تندی نسبت به یکی از طرفها داشته باشه.نمونه بارزش طرفداری از wii بود که البته ریشه واقعا منطقیی داشت و کاملا از حقیقت نشات میگرفت.
قبلا این بحث رو با دوستان داشتیم ولیکن اینکه سونی اگر برنده هم نباشه بازنده نخواهد بود یک حقیقت هستش خصوصا با عناوین انحصاری بسیار خوبی که داره (نمونه بارزش MGS4) که لیستشونو میتونید تو سایت هرچند خوابیده شهریار بخونید:
www.gamelovers.ir

در اخر عذر میخام که حرفای نامربوط به تاپیک رو نوشتم ولیکن قصدم باز کردن بحثی نیست و فقط میخاستم به نقدهای خوبی که احتمالشو میدادم نوشته بشه و حالا شده اشاره کنم.
منجمله کار عالی سهیل با نقد دیابلو3.(یاشار و THE DARK KNIGHT که جای خودشونو دارن:love:)
یه سوال بی ربط(البته به این تاپیک)؟
the dark knight نسخه ی با کیفیتش اومده؟:blushing:
نه دوست عزیز.
اونطور که من از یاشار شنیدم تا کریسمس سر کاریم!(البته قطعی نیست و شاید خیلی زودتر از این حرفا بیاد ولیکن فروشی که فیلم میکنه افسانه ایه و هنوز ادامه داره)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
با سلام منم کامل خوندم از اول :
خبرا نسبتا خوب بود البته برا ما که جدید نبود ولی خوب بود ;)
تحلیل ماه رو بیخیال . اقا میگن نمایش GOW 2 و fable 2 اینقدر قدرتمند نبود نکنه باید کل سینگل پلیر و مولتی رو میاوردن نمایشگاه تا جناب کنی تشخیص بدن نمایشا قوی بود خداییش کجای GOW 2 و fable 2 ضعیف بود
گرافیکش - گیم پلیش اخه کجاش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
فوق العاده با دیابلو عالی بود ;)
پیش نمایش بازی DS من یکی رو که به DS امیدوار کرد یه بار رفتم کلا نمایشای e3 ش رو کامل نگاه کردم و واقعا جذب بازی شدم( یاشار مرسی عالی بود):cheesygri
پیش نمایش END war و fractur هم عالی بود;)
قاتلی با چهره ی خندان رو که اول خوندم و واقعا لذت بردم واقعا حقش 6 صفحه از مجله بود اگه 2 صفحه میشد واقعا ناجور میشد ( مرسی یاشار جان اینم عالی بود ):love:
از بهترین نقد ها هم نقد MGS - گرید - بد کمپانی بود ولی بازم نمره ها جای تصحیح داشت !!!
این قسمت سخت افزار هم فقط الکی 2 صفحه رو گرفته ولی اگه سخت افزار روزو معرفی کنین 2 صفحه هم کمه( اخه بعد از اینهم وقت که دیگه 9600 نمیکنن باید 260 یا 280 gtx رو معرفی کنین )
بازم میگم پوستر محشر بود تو رو خدا همینجوری ادامه بدین:biggrin1:
یه انتقاد از DVD
دفعه قبل درایور 175.16 تو dvd شماره 23 بود حداقل تو این شماره درایور جدید انویدیا رو میزاشتین:-"
اگه میشه برو بچ مجله برا شماره بعد یه پوستر از پرنس پریدوجی بزارن:cool:
کلا همه خسته نباشین حاصل کارتون عالی بود :love:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
بالاخره منم مجله رو گرفتم,عالی بود. محتویات DVD بیشتر و بهتر از قبل شده و عکس روش هم درست بود. تحلیل ماه خیلی خوب بود. بخش special report عالی کار شده بود. مقاله "قاتلی با چهره خندان" همونطور که سایر دوستان گفتن فوق العاده بود.
اما یک انتقاد:بازی the eye of judgment رو خییییلیییی دیر نقد کردید.
اما در کل مجله حرکتی رو به جلو داره هر شماره بهتر میشه. امیدوارم که این روند ادامه پیدا کنه.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر