بحث پیرامون مجله بازیرایانه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مرسی یاشار جان میرم ببینم اورده یا نه اولین مقاله هم که میخونم مقاله ی قاتلی با چهره خندان هستش میخوام ببینم با این جوکر چیکار کردی :cheesygri
خداییش عشق بازی سن و سال نمیشناسه تفکر من که اینه ولی کل جامعه یه نظر دیگه دارن :-"

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام به همه دوستداران گيم چه پير و چه جوون
سرانجام مجله منتشر شد و تو اکثر روزنامه فروشي ها پيدا مي شه.
در خصوص گيم و سن وسال مناسب اون مي تونم بگم افکار عمومي جامعه ما بسيار سطحي و پيش پا افتادست.وقتي بزرگترهاي ما هنوز نمي تونن فرق کنسول آتاري 2600 رو با کنسولهاي پيشرفته امروزي تشخيص بدند وقتي نمي تونن درک کنن که گيم تبديل به صنعت شده و تنه به تنه هاليوود مي زنه چه انتظاري مي شه ازشون داشت.
درک اونها از بازي ها در حد همون چيزيه که مي بينن. و متاسفانه اين به خاطر بي سوادي رايج در جامعه ماست.
بي سوادي شناخت تکنولوژي
به اميد پيشرفت صنعت گيم در کشورمون.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
یاشار جان سن سون رو میگم (قایم شهر ) ( فکر میکنم دفعه بعد که برم میگه پسر تو با 20 سال سن خجالت نمیکشی هر روز اینجایی برا یه مجله بازی :laughing:

سلام دوست عزيز
شما که تازه اول راهي.20 سال سن زيادي براي گيمرها محسوب نميشه.چندين نفر رو مي شناسم که سنشون بالاي 40 ساله و هموشون گيمر هستن.نمونش پسر خاله خود من که 49 سالش و هميشه براي من کري مي خونه(بازي pes6) و چند نفر ديگه.
حالا سرت رو بگير بالا و برو تو مغازه بگو اقا مجله چي شد؟;)
حالا اگه تونستي سن من رو حدث بزني؟؟!!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در خصوص گيم و سن وسال مناسب اون مي تونم بگم افکار عمومي جامعه ما بسيار سطحي و پيش پا افتادست.وقتي بزرگترهاي ما هنوز نمي تونن فرق کنسول آتاري 2600 رو با کنسولهاي پيشرفته امروزي تشخيص بدند وقتي نمي تونن درک کنن که گيم تبديل به صنعت شده و تنه به تنه هاليوود مي زنه چه انتظاري مي شه ازشون داشت.
خب راه حل دقیقآ همین جاست ! منم با کمک همین مسآله و آمار و ارقام خیلی چیزها رو بهشون ثابت کردم و مشکلات حل شده ! ( البته مشکلات که هیچ وقت حل نمیشه , کمتر شده ! )

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
خب راه حل دقیقآ همین جاست ! منم با کمک همین مسآله و آمار و ارقام خیلی چیزها رو بهشون ثابت کردم و مشکلات حل شده ! ( البته مشکلات که هیچ وقت حل نمیشه , کمتر شده ! )

آره خداییش هرکی میبینه داریم بازی میکنیم میگه نگا داره مثل بچه ها بازی می کنه یا میگن نگاه کن مثل بچه ها میره بازی میگیره البته کاریشم نمیشه کرد البته منم کمترش کردم ولی بلاخره گیره سره جاشه مثلا به یکی از فامیلا که هی چرت میگفت گفتم اصلا میدونی ps3 چی هست یا xbox گفت یکی چیزی مثلا آتاری بیخوده منم برگشتم گفتم شما که نمیدون یبازی یعنی چی لطف کن برو سبزیهاتو پاک کن ولی خانواده اصلا مشکل ندارند چون دیگه با بازی کردن من کنار اومدن ولی اینا میترسن که آدم با بازی کردن زیاد به درس لطمه ای بزنه در کل باید راضی نگه داشت اطرافیان هرکی هم که ناراضی هست دیگه به اون ربطی نداره

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
اصلا گیم مال پچه ها نیست که مشکل همه ایرانی ها این است که نمیتوانند درک کنند من البته در خانه دارم فرهنگ سازی میکنم:biggrin1:
بازیها مال افراد بالای 17 و 18 سال هستش

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اصلا گیم مال پچه ها نیست که مشکل همه ایرانی ها این است که نمیتوانند درک کنند من البته در خانه دارم فرهنگ سازی میکنم:biggrin1:
بازیها مال افراد بالای 17 و 18 سال هستش
اومدم ببینم مجله بازی رایانه اومده یا نه که پست شما دیدم
چه حرفی میزنی!!!! من هم تا چشمم باز شد دیدم دارم سگا و آتاری بازی میکنم حالا هم با ps3 , pc باز میکنم......... 17 سالمه وجای داداش کوچیکت ولی درست نیست این حرفت بزنی...;)

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
گیم شناسان محترم ! اینجا تاپیک مجله بازی رایانه هست نه بحث در مورد شناخت بازی در ایران . توی هر تاپیک راجع به موضوع خودش بحث کنید . همین تعریف ساده اگه برای همه جا می افتاد . الان یک فروم درست و حسابی توی ایران پیدا می شد !

اقا این مجلتون عرضه نشد ؟ دیگه دارین شورشو در میارین . کی میاد پس اخه ؟ حالا خوبه مطالب هم اینقدر داغ و تازه نیستن که اینقدر ملت سر کارن :laughing: کی میاد روی کیوسک ها ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام به همه بابا بی خیال سن وسال همه برن بازی کنن حال کنن rezvideo جان فکر کنم سن شما باید بالای 90 باشه :laughing::laughing::laughing:( ناراحت نشی شوخی بود به پسر خالت هم بگو حریف میطلبم هم pes6 هم pes 08 )
یاشار جان خیلی دوست دارم ولی اسم سن سونو از لیست پاک کن :cheesygri ساعات 12 ظهر رفتم میگه نیومده برا هفته دیگه میشه:laughing:( منو میزاری سرکار پس بگیر :wallbash: :biggrin1:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دوستانی که میگن مجله نیومده ، اومده آقا جون ! :eek::eek::eek: من خودم صبح از نمایندگی گرفتم ،
فروشگاه فرزین
، فقط هنوز به دکه ها پخش نشده ! :cool:
فقط DVD مجله منو سکته داد ، چون روی DVD نوشته خرداد 86 و عکس مجله قبلی روش چاپ شده !!! :eek::eek::eek: ( حداقل برا من که اینطوری بود ) ولی وقتی گذاشتم تو دستگاه دیدم نه DVD درسته !!! :eek:
راستی چرا این قدر مصاحبه ها کمه ؟؟ :confused: البته یدونم زیرنویس کردن کار شما رو زیاد میکنه ولی بیشتر باشه خیلی کلاسش بالاتره :cheesygri:laughing:

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من هم مجله رو از برادران تاچی بانا :D خریدم فعلا فقط مقاله مربوط به TDK رو خوندم.یاشار عالی بود:D
قط DVD مجله منو سکته داد ، چون روی DVD نوشته خرداد 86 و عکس مجله قبلی روش چاپ شده !!! :eek::eek::eek: ( حداقل برا من که اینطوری بود ) ولی وقتی گذاشتم تو دستگاه دیدم نه DVD درسته !!! :eek:
برای من هم به همین صورت بود فکر کنم همه DVD ها اینجوری باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر