بحث پیرامون مجله بازیرایانه

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
سلام.............
آقا رسمآ فردا سه شنبه هستا....................
ما گفتیم دیگه تا 2 شنبه تو نمایندگی هاست..............
شهریار جان اگه تا هفته دیگه می آد بگو که دیگه هر روز تو تاپیک نیایم...........
یا علی مدد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
اقا یاشار: حالا با این تاخیر ها که ما هم میدونیم که نه تقصیر شماست و نه همکاراتون تو مجله,موقع پخش باز هم اول برای نمایندگیها میفرستین بعد برای دکه ها؟:confused:
اگه این کار رو بکنین ما ها که تو شهرستانیم و نمایندگیمون نمیدونیم کجاست که خیلی دیر به دستمون میرسه!!!
با سلام
فکر نمیکنم جواب سوالم خیلی سخت باشه:blushing::biggrin1:
پس منم فرض رو بر این میذارم که شما ندیدین:-"

آخرین ویرایش:

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
خب . فكر مي‌كنم جواب سوال شماره 2 شما رو ندادم.
ميشه بگيد كجاي اون مطلب از سايت wikipedia نوشته شده بود؟؟ كلا ويكي در مورد اين بازي 4 صفحه نوشته . اون وقت من چيزي در حدود 12 صفحه با فونت ريز 9 نوشتم كه فكر نمي‌كنم شما بتوني در مورد مراحل ساخت بازي، مدل كاراكتر‌ها، مدل شهر‌ها، طراحان بازي ، بحث تكنيكي، تاريخ چيزي بتوني پيدا كني؟ نه تنها نميشه اون همه اطلاعات رو از اون دايره المعارف پيدا كرد بلكه در سايت‌هاي ديگر هم به آساني قابل دسترسي نخواهند بود. پس چه جوري شما ميگي از روي سايت wikipedia نوشته شده؟:blushing:
ممنون

پست من را با دقت نخوندی . بنده نگفتم کل مطلب منبعش ویکی بوده . گفتم منبع قسمت داستانی و تاریخیش ویکی بوده که اون اشتباهات پیدا شد توش .

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
مجله فردا مياد و به همه ي اين شايعات كه بعضي‌ها مطرح كردن كه مجله ديگه منتشر نخواهد شد پايان خواهد داد. اگر دقت كرده باشيد مي‌بينيد كه نسبت به شماره‌هاي پيشين باز زمان بسيار خوبي رو ما براي انتشار قرار داديم و تاخير بسيار كمتر بود. هر شماره هم بهتر و بهتر خواهد شد، مهمترين چيز كيفيت مطالب هست كه خوش‌بختانه مثل هميشه اين موضوع غبار كهنگي رو به خودش نخواهد گرفت. در هر صورت از شما دوستداران مجله ممنون و سپاسگزارم.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بالاخره انتظار ها به پایان رسید ( یعنی میرسه :D) میخاستم بدونم الان که نمایندگی رشت ( آپدیت ) تعطیل شده :((:(( مجله رو برای کجا میفرستین ؟

God-of-what

کاربر سایت
Jun 9, 2008
32
نام
افسانه
هر شماره هم بهتر و بهتر خواهد شد، مهمترين چيز كيفيت مطالب هست كه خوش‌بختانه مثل هميشه اين موضوع غبار كهنگي رو به خودش نخواهد گرفت. .

قضیه تعریف از خوده دیگه! آقا شهریار، حالا درسته که ما مجله شما رو می پسندیم و می خریم. ولی مثل اینکه شما زیادی جدی گرفتی قضیه رو! نوبل ادبیات که نبردی! البته خب جوونید دیگه! چند سال دیگه که بگذره می بینی که خیلی هم خبری نیست! فکر نکم تحریریه EGM هم همچین جوی داشته باشن!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
. چون تو تابستون به خصوص سمت شهریور بازار گیم خیلی مسخره میشه و اصلا چیز خاصی نداره به جز این 2 تا نمایشگاه حالا اونم با تاخیر بخواید بدید که دیگه چیز جالبی از آب در نمیاد(البته جدی امسال تابستون بدی برای گیمر ها نبود)
قبول دارم که این تاخیر ها همه چیز رو خراب می کنن. همین شماره جدید مثلا. مقاله ی فیلم شوالیه سیاه رو من 3 هفته قبل از اکران فیلم نوشتم الان 1 ماه و خورده ای گذشته از اکرانش و خیلی ها هم دیدنش!
بیشترین ضرر رو از بابت تاخیر ها همکاران نویسنده می کنن. خیلی مواقع Preview یه بازی 2 ماه قبل عرضش نوشته می شه اما چون مجله خیلی به تاخیر می خوره کلا مقاله کنار گذاشته می شه و یکی دیگه از دوستان بازی رو نقدش می کنه!

با سلام
فکر نمیکنم جواب سوالم خیلی سخت باشه:blushing::biggrin1:
پس منم فرض رو بر این میذارم که شما ندیدین:-"
سلام. واقعا از بابت تاخیر عذر می خوام. متاسفانه خبر ندارم اول برای کدوم می رسه اما اگر هم فاصله ای باشه بینشون، خیلی کمه.

سلام من تاریخ واریز وجه رو یادم نبود ننوشتم.مهم که نیست؟
خدایی نمی دونم.

با تشکر از شما جناب یاشار خان!!
فقط یک چیز من رفتم به سایت سر زدم خیلی خوب بود بعد چشمم به خرید پستی افتاد!!!و شماره 25 را پیش فروش کرده بودین میخواستم بدونم ایا تمام مجله ها را هم میتونیم خرید پستی کنیم؟
منظور همون شماره که 24 هست که این شماره را هم میتونیم خرید کنیم!بعد خرید پستی از همین ایناست که میارن تحویل خونه میدن بعد پول میگرن هست یا نه اول باید پول به حساب بریزیم بعد بفرستید؟؟
ببخشید یک مطلب دیگه که امیدوارم هر چه سریعتر جواب بدین تا تکلیفمم را بدانم با عرض پوزش:blushing:
من دیدم که مجله 24 و 25 برای خرید پستی گذاشته شده ولی متاسفانه دیدم نوشته شده 50 مجله فرستاده میشه ایا من سفارش بدم میرسه دستم یا نه ظرفیت پر شده ؟
خیلی ممنونم
خواهش می کنم :love:
بزودی همه شماره ها رو از طریق پست می شه تهیه کرد. اول باید پول رو به حساب ریخت اگر اشتباه نکنم.
ظرفیت رو خبر ندارم. سوال می کنم.

ممنونم یاشار جان
واقعا من اونی که نوشته بودی خوندم وجذب بازیش شدم هر چند از بدیاش کم نگفتی:biggrin1:
ببخشید یه سوال دیگه
این سبک چه جور سبکیه از یکی وارد پرسیدم ندونت؟

سبک که شوتر سوم شخصه. برخی عناصر تاکتیکی هم داره و عملا ترکیبی از یه Tactical Military Shooter و اثری مثل Gears of War ه البته بسیار ساده تر و بودن اره برقی. کلا یه بازی سوم شخص اکشنه که بر خلاف بقیه بازی های مخصوص Co-op که سال گذشته خراب کاری کردند، حداقل تو این یه زمینه خوب عمل کرد. سیستم تنظیمات و ارتقا اسلحه ش با پول داخل بازی هم محشره.

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
خواهش می کنم :love:
بزودی همه شماره ها رو از طریق پست می شه تهیه کرد. اول باید پول رو به حساب ریخت اگر اشتباه نکنم.
ظرفیت رو خبر ندارم. سوال می کنم
ما چاکریم اقا یاشار!!
بعد واقعا یه ضد حال اساسی بهم خوردش این خرید ها که همش باید تو تهران باشی حالا ما که تو شهرستان هستیم چه کار کنیم؟؟
راستی این اشتراک مجله را چه کار کنیم ایا با اون برگه های قدیمی مجله میشه یا نه اگر نه چی کار باید بکنیم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر