بحث پیرامون مجله بازیرایانه

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
سلام
اقا اگه یکم انصاف داشته باشیم می بینیم که بحث رو altari_7khatبحث رو شروع نکرد و باهاش خیلی بد برخود شد امیدوارم ناراحت نشده باشه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سلام
اقا اگه یکم انصاف داشته باشیم می بینیم که بحث رو altari_7khatبحث رو شروع نکرد و باهاش خیلی بد برخود شد امیدوارم ناراحت نشده باشه
پس حتما اشکال از من بوده.:hurted:
من قصد بدی نداشتم. فقط میخواستم از بازی رایانه دفاع کنم.:(
اگه اینجوریه ازهمگی عذر میخوام و دیگه هم تو این تاپیک پست نمیدم.:crying1:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آقا چرا همه یا ناراحتن یا شاکی؟ من از طرف همه عدر خواهی می کنم و از همه دوستان خواهش می کنم که این قضایا رو بزارن گردن دیر اومدن مجله که دیگه خدا رو شکر حل شده و امیدوارم این بحث و مشکلاتش به گذشته تبدیل شن.
از لطف و محبت همه عزیزان هم شدیدا ممنونم. :love:

فریدون جان، متاسفانه من در اون مورد بی خبرم.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
آقا چرا همه یا ناراحتن یا شاکی؟ من از طرف همه عدر خواهی می کنم و از همه دوستان خواهش می کنم که این قضایا رو بزارن گردن دیر اومدن مجله که دیگه خدا رو شکر حل شده و امیدوارم این بحث و مشکلاتش به گذشته تبدیل شن.
از لطف و محبت همه عزیزان هم شدیدا ممنونم. :love:

فریدون جان، متاسفانه من در اون مورد بی خبرم.

یاشار جان بهتون تبریک میگم که بالاخره با این وضع مجوز مجله رو گرفتید دوم برای اینکه مجله رو از cd به dvd تغییر کیرده که واقعا با این اوضاع گرانی و ... این کار انجام شد.
یه چند تا سوال هم ازت داشتم :
1-این شماره از مجله کی برای شهرستان های و دکه ها میفرستین
mgs4 نقد هست یا پیشنمایش؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
سلام بر استاد یاشار:love:

امیدوارم تو این شماره هم ترکونده باشی و یه تنه همه بازی ها رو نقد کرده باشی:biggrin1: اخه من نقد های شما رو خیلی خیلی دوست دارم:love:

راستش انقدر اینجا دعوا شد من یه چیزی رو خوب متوجه نشدم!! مجله منتشر شده؟ از کجا ها میشه خرید؟یعنی امروز میشه خرید؟اخه تا مجله برسه دست من دو هفته اینا طول میکشه!:((
ولی از ماه بعد راحت میشم.:love:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
پس حتما اشکال از من بوده.:hurted:
من قصد بدی نداشتم. فقط میخواستم از بازی رایانه دفاع کنم.:(
اگه اینجوریه ازهمگی عذر میخوام و دیگه هم تو این تاپیک پست نمیدم.:crying1:
ما مخلص همه بچه ها هم هستیم persian creed جان همه ما طرفدار و منتظر و خواننده پروپا قرص بازیرایانه ایم خلاصه اگه هر کس رو ناراحت کردیم معزرت خواهی می کنم mr hitler گل از شما هم ممنون خیلی آقایی.
کجاها مجله پخش شده؟کدوم نمایندگی ها؟ وست آورده؟

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
یاشار جان بهتون تبریک میگم که بالاخره با این وضع مجوز مجله رو گرفتید دوم برای اینکه مجله رو از cd به dvd تغییر کیرده که واقعا با این اوضاع گرانی و ... این کار انجام شد.
یه چند تا سوال هم ازت داشتم :
1-این شماره از مجله کی برای شهرستان های و دکه ها میفرستین
mgs4 نقد هست یا پیشنمایش؟
خیلی خیلی ممنونم. لطف داری.
1- من در مورد دکه ها و شهرستان ها نمی دونم اما نمایندگی ها امروز اکثر مجله رو گرفتن.
2- متاسفانه این رو هم دقیق نمی دونم (یکی نیست بگه پس من چی می دونم!؟)

سلام بر استاد یاشار:love:

امیدوارم تو این شماره هم ترکونده باشی و یه تنه همه بازی ها رو نقد کرده باشی:biggrin1: اخه من نقد های شما رو خیلی خیلی دوست دارم:love:

راستش انقدر اینجا دعوا شد من یه چیزی رو خوب متوجه نشدم!! مجله منتشر شده؟ از کجا ها میشه خرید؟یعنی امروز میشه خرید؟اخه تا مجله برسه دست من دو هفته اینا طول میکشه!:((
ولی از ماه بعد راحت میشم.:love:
ای بابا شرمنده و نابود می کنی :love:. خدا رو شکر بله، منتشر شده اما فعلا فقط در دست برخی نمایندگی هاست.

اومد؟ پس چرا من توی دکه پیداش نمی کنم؟
متاسفانه فعلا فقط برای نمایندگی ها اومده.

شایعه بود...!!!!
گفتم بچه ها امید بگیرن.....:cheesygri :-"
زنده باد امید:cheesygri. شایعش درست بود. دفتر و نمایندگی ها (بجز چند تاشون) الان مجله دارن.

ما مخلص همه بچه ها هم هستیم persian creed جان همه ما طرفدار و منتظر و خواننده پروپا قرص بازیرایانه ایم خلاصه اگه هر کس رو ناراحت کردیم معزرت خواهی می کنم mr hitler گل از شما هم ممنون خیلی آقایی.
کجاها مجله پخش شده؟کدوم نمایندگی ها؟ وست آورده؟
ما هم مخلص همه شما و همه دوستان هستیم. فعلا فقط نمایندگی ها اما کدام ها را دقیق نمی دونم. من پی گیری می کنم تا اگر تونستم امشب یا فردا ببینم کدوما آوردن و کدوما نیاوردن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ما مخلص همه بچه ها هم هستیم persian creed جان همه ما طرفدار و منتظر و خواننده پروپا قرص بازیرایانه ایم خلاصه اگه هر کس رو ناراحت کردیم معزرت خواهی می کنم
ما کوچیک شماییم جناب 7هفت خط.
منم از شما معذرت خواهی میکنم. همش از درد بی مجلگی بود.:cheesygri
البته اسمم بابکه

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
زنده باد امید. شایعش درست بود. دفتر و نمایندگی ها (بجز چند تاشون) الان مجله دارن.
wow...........!!!!
بالاخره اومد؟؟؟؟؟
البته همه به من می گن تو یه حس شیشم فوق العاده قوی داری....:laughing:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
ما کوچیک شماییم جناب 7هفت خط.
منم از شما معذرت خواهی میکنم. همش از درد بی مجلگی بود.:cheesygri
البته اسمم بابکه

بابک جان ما خاک زیر پاتیم:blushing:
آقا یکی نیست به ما بگه کدوم نمایندگی ها اوردن؟ وست؟ مکس؟... مردیم 3ماه هست بازیرایانه نخوندیم فکرش رو بکن 3 ماه ....

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بابک جان ما خاک زیر پاتیم:blushing:
آقا یکی نیست به ما بگه کدوم نمایندگی ها اوردن؟ وست؟ مکس؟... مردیم 3ماه هست بازیرایانه نخوندیم فکرش رو بکن 3 ماه ....
قرار شد سحر خانوم بیاد بگه کدوم نمایندگی ها میارن;)
وقتی مجله منشر بشه، اسم نمایندگی هایی رو که مجله براشون اعلام میشه رو اینجا اعلام می کنیم
وست گیم نمایندگی هست اما این شماره شفارش مجله نداده، فروشگاه پیکسل هم این شماره مجله نمی گیره

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بله میریم که داشته باشیم
اینم سومین روز گردش من در تهران-مجله شناسایی نشد
پ.ن:باید به مارکوس فونیکس و-اسنیک سالید بگیم برن تو امریکا و ژاپن بگردن شاید رویت شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر