بحث پیرامون مجله بازیرایانه

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اگه فکر میکنید من جروبحث و شروع کردم من دیگه اصلا تو این تاپیک پست نمی دم :((
انقدر هم حرص نزنید تا وقتی بچه های تحریریه نیان بگن پخش شده نمی آد خودتون رو خسته نکنید

آخرین ویرایش:

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
دوستان الکی بحث نکنین به احتمال 99.99 درصد بهتون میگم یکشنبه دستتونه چون اونجایی که ازش مجله میگیرم که دکه نیست معروف ترین بازی فروشی ! رشته و من تا همین دیروز که اینو بهم گفت هر وقت ازش میپرسیدم میگفت معلوم نیست ولی دیروز گفت یکشنبه و من هم اینجا گفتم چون مطمعن بودم درسته حالا میخاین باور کنین میخای بگین این 160 تا پست بیشتر نداره پس 100 درصد خالی بسته :biggrin1: ( شوخی کردما ناراحت نشین )
پس چی شد دوست عزیز معروفترین بازی فروشی شهر الان چی میگه به نظرت؟

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
خوب، بالاخره می شه اعلام کرد که مجله کامل منتشر شده! الان در دفتر موجوده و ارسال برای نمایندگی ها شروع شده و که فکر کنم از امشب و یا فردا بتونن بفروشن.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
پس چی شد دوست عزیز معروفترین بازی فروشی شهر الان چی میگه به نظرت؟
اگه میبینی نیومده مشکل از خودشونه به اون فروشگاه گفته بودن یکشنبه ( خودشون گفته بودن ) حالابه هر دلیلی ( مشکل چاپخونه و... ) نتونستن اون موقع بدن اون مغازه داره هم پیشگو نبود که مسعولین مجله گفته بودن یکشنبه اونم به من گفت بازم اون فقط یکی دو روز اشتباه کرده بود ...

آخرین ویرایش:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
30 روز دیگه با این امشب خودتون تو تهران اضافه کنید دقیق میشه مال شهرستان
شاید هم بیشتر 40 روز دیگه
چرا انقدر شهرستان ها دیر میرسه ؟ مگه شهرستانی ها آدم نیستن ؟!

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
با عرض پوزش ولی باید یه سری نکته رو یادآوری کنم.

- اولاً توی DVD هاشون هیچ کار شاغی نمیکنن. تمام دموهارو که به سادگی از سایتها دانلود میکنن. (نمیگم که کسای دیگه این کارو نمیکنن ولی بازی نما بدون هیچ گونه ادیت، مستقیم روی DVD رایت میکنه) در مورد اکثر حجم DVD هاشونم که بازی های آماده ای که از توی مغازه ها میشه خرید. که اونم بازم زحمت شرکت DC !!!!

- ثانیاً در مورد خود مجله شما نوع صفحه بندیشو دقت بکنین. من خودم گرافیستم و تو کار صفحه بندی بودم. اگه هر دوتا مجلرو بگیرین و مقایسه کنین متوجه میشین.

- ثالثاً در مورد متن های نوشته شده، میتونم به جرات بگم که حداقل 20% مطالب کپی شده از مجله بازی رایانه ست. اینو هر کی بخواد با سند بهش نشون میدم. (رجوع شود به مقالات Takken,Super Mario Smash) در مورد سایر مقالاتشونم که اگه هر دوتا مجلرو بگیرین میبینین که مطالبی که توسط بازی رایانه تو اسفند چاپ شده، توی بازی نما به مرور تو این 4 ماه تازه داره چاپ میشه. (StarWars,Supermario Samash,Vegas2,Legendary,Tekken و ...)

حالا با این اوصاف بازم فکر میکنید بازی رایانه تقلید میکنه ؟

مگر شما میخواهید توی DVD هاتون می خواهید کاره شاغی کنید من که فکر نمی کنم
از نظره صفحه بندی بازی رایانه بهتر هست اما از نظره مطالب بازی نما بهتر هست
بازی رایانه که نقد های ماله 3 ماه پیش هست و پیش نمایشون هم که بیشترشون بازیشون امده بازی کردیم به نظره من که پیش نمایشاتون را از سایتهایه دیگر کپی می کنید فقط کمی تغییر همین نقد ها هم که همش سلیقه ای و فن بوی بازیه

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
از نظره صفحه بندی بازی رایانه بهتر هست اما از نظره مطالب بازی نما بهتز هست
بازی رایانه که نقد های ماله 3 ماه پیش هست و پیش نمایشون هم که بیشترشون بازیشون امده بازی کردیم به نظره من که پیش نمایشاتون را از سایتهایه دیگر کپی می کنید فقط کمی تغییر همین نقد ها هم که همش سلیقه ای و فن بوی بازیه
در مورد قدیمی شدن مطالب شما کامل حق داری اما در مورد پیش نمایشها شما عملا داری فحش ناجور و به نا حق می دی. من و هر کدوم از بچه ها اگه می خواستیم ترجمه کنیم یه روزه 8 تا مقاله مو نو می نوشتیم و را حت می شدیم نه اینکه فقط یک هفته رو یکی از پرویو های بزرگ که کاملا نوشته خودمونو و بر اساس تحلیل چندین ساعت گیم پلی Hd دانلود شده و مطالعه 3 4 مصاحبه و بررسی نظرات فروم ها، سایت ها و غیره نوشته وقت بگذاریم. واقعا این حرف شما ناراحت کنندهو توهین آمیز بود. خواهش می کنم حداقل انتقادتان را به مسائل به حق مثل دیر شدن مطالب مربوط کنید نه دروغ و توهین نادرست.
در مورد نقد ها هم اتفاقا یک نفر نیست که بازی رو نقد می کنه. درسته که نوشته رو یک نفر کار می کنه اما بعدش متن نوسط تیم بررسی شده و بعد از اعمال تغییرات، امتیازات و نوضیحات آن مشخص می شوند.

شما اگر از مجله بدت می یاد حرفی نیست اما اگر می خواهی تهمت بی اساس بزنی و زحمات بچه ها و یا سطح شعور و سلیق خوانندگان با وفا و عزیز مجله رو زیر سوال ببری، پیشنهاد می کنم اصلا وارد این تاپیک نشی.

با ترجمه می شه همه مقاله ها رو در 2 روز آماده کرد و بقیه ماه رو به کار ها و شغل اصلی پرداخت اما وقتی 2 تا 3 هفته هر نفر در مجله وقت صرف می کنه تا مقاله ها اوریجینال و کامل باشن، این حرف شما جز ظلم چیزی نیست. من دیگه بحث رو ادامه نمی دم و جواب کامل شما و حرفتون رو به خدا می سپرم.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
یاشار جان این جور پست ها این قدر بی اهمیتن که اصلا شما جوابشونو ندی بهتره
ز نظره صفحه بندی بازی رایانه بهتر هست اما از نظره مطالب بازی نما بهتز هست
این یتیکه که واسه خودش جوکیه:laughing:
به نظر من شما کار خودتو بکن به این جور پست های بی ارزش هم کاری نداشته باش
موفق باشی

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
از نظره صفحه بندی بازی رایانه بهتر هست اما از نظره مطالب بازی نما بهتز هست
شما رو کسی مجبورت کرده که بیای تو این تاپیک جوک بگی !!!
درباره چیزی که ازش اطلاع نداری نظر نده
مجله بازی رایانه تنها مجله کاملا تخصصی در ایران هست و برعکس مجله هایی مثل بازی بازینما یا دنیای بازی همه نقدهاشون رو خودشون مینویسن

مطالب این دنیای بازی و بازینما که واقعا کلکسیونی از حماقت و طنز و فن بازیه :)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا کوروش عزیز هرکی برا خودش نظری داره که محترمه شما بهتره یه ذره ملایمت به خرج بدی و خودتو عصبانی نکنی !!!
یه سوال تو dvd مجله دمو ها hd هستن یا با کیفیتی که تو cd بود ؟
در ضمن اقا کی مجله به شهرستان میرسه که ما همون روز بریم دنبالش ؟از بس هر روز رفتیم یارو رو کلافه کردیم:laughing:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
دوستان لطفا رعایت کنید . طرز برخوردتون اصلا قشنگ نیست. تاپیک در مورد شماره جدید بازیرایانه ست نه نظر دادن در مورد پست همدیگه.هر کس در حدی ازاده نظرش رو بگه که توهینی به طرف مقابل نشه . وظیفه من خواهش کردن نیست و خیلی راحت میتونم برخورد بکنم ولی ازتون خواهش میکنم رعایت کنید . کاربر محترم جناب Nathan این دومین دفعه ست که میبینم شما یک طرف دعوا هستید .
ممنون از همکاریتون.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
دارم خواب میبینم یا چشمام درست نمیبینه یا تازه رسیدم تو باغ یا درست متوجه نشدم! این شماره با DVD میخواد عرضه بشه!!. اقا دمِ همه تون گرم :D.
یاشار جون خون خوردت رو کثیف نکن برادر، شما تازه اومدی نمیدونی چه خبره اینجا، دوستان چنان قشنگ برخورد کردن که سرکار خانوم رضوی این بخش رو بوسیدن گذاشتن کنار ( شاید هم بازیسنتر رو :D).

پ.ن. یاشار جان بلیط های Los Anglesـ OK شده یا نه، مِن بابِ E3 امسال :D.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
کاربر محترم جناب Nathan این دومین دفعه ست که میبینم شما یک طرف دعوا هستید .
ممنون از همکاریتون.
ببخشید من قصد دعوا با کسی رو نداشتم
فقط یک مقایسه ای بین بازیرایانه و دیگر مجلات انجام دادم
در هر صورت معذرت میخوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر