بحث پیرامون مجله بازیرایانه

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
در مورد بازي‌هاي در‌پيت بايد بگم الان همه‌ي مجلات دنيا انواع و اقسام بازي‌ها رو نقد مي‌كنن و اصول نقد هم اين اجازه رو ميده كه خوب و بد بايد مورد بررسي قرار بگيرن. وگرنه اگر چيز بدي نباشه خوب‌ها خودشونو نشون نمي‌دن.

درسته قبول دارم

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
با تشكر از بچه هاي بازيرايانه
يه نكته رو خواستم بگم . اين كه دموها وقتي ارم بازيرايانه بهش اضافه ميشن باعث ميشه كيفتشون افت كنه . براي همين اگر ممكنه توي dvd ديگه ارم رو اضافه نكنيد .
لازم به ذكر است كه دموي قابل بازي هم تو دي‌وي‌دي هست. اين موضوع به صورت گردشي اجرا مي‌شه. يعني يه بار دوي 360 ميذاريم و يه بار pc.
عاليه :love:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
فقط خواهشا در زمینه دمو هر بازی را که به دستتان رسید را در dvd نگذارید. حالا توی این سیستم چرخشی این شماره نوبت 360 است آره:cheesygri؟؟؟؟

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
فقط خواهشا در زمینه دمو هر بازی را که به دستتان رسید را در dvd نگذارید. حالا توی این سیستم چرخشی این شماره نوبت 360 است آره:cheesygri؟؟؟؟
360 كه الان دموي قابل بازي جديدي فكر نكنم داشته باشه. اين دفعه پي‌سي هست

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
و تشکر از اقا شهریار که قبول زحمت می کنن و جواب ما رو میدن.
تغییرات عالین.دست همگی درد نکنه ولی با این حال دو تا انتقاد(شما بخونین پیشنهاد)هم داشتم:
قبلا هم گفتم اگه یه تغییر تو سیستم امتیاز دهییتون بدین فک نکنم بد بشه.من شخصا از 20 خوشم نمیاد.اگه از 100 بدین فک کنم دست منتقدا بازتر باشه برای امتیاز دادن.
یکی دیگه اینکه خاهشا تریلر ها رو سانسور نکنین .واقعا اعصابم خورد میشه وقتی بخاطر چارتا نقاشی کارتونی یا یه زره لباس تو تصاویر دست میبرین.:mad:
باز هم به خاطر زحماتتون ازتون ممنونم

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
با سلام

شهریار جان، سلام و خسته نباشید منو به همه بچه ها برسون. دستتون درد نکنه
یه تشکر ویژه هم از خودت که همیشه اینجا سر میزنی ...

قربانت ساسان

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
موافقم:love:.به نظر منم اگه از 10یا 100 باشه بهتره.از آقا شهریار هم واقعآ به خاطر این که وقت میزارن و جواب میدن ممنونم و خواهش میکنم دلیل مجله رو برای این طور امتیاز دادن بگن.
(هر چند اینجا جاش نیست ولی من نمیدونم چرا این گزینه تشکر رو برداشتن تو همین صفحه تا الآن سه چهارتا پست فقط برای تآیید پست های دیگه داده شده)
:love:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
کلا ایراداتی هست که میشه به مجله گرفت ولی منطقی طرح کردنشونه که پذیرش رو اسون میکنه و شخصا خوشحالم که میبینم این اواخر هرچی پست دادن منطقی و درست بوده پس جا داره از دوستان تشکر کنم.(یعنی کردم!:p)
مثلا من خودم همیشه یه نقد اساسی به مجله داشته و دارم که دقیقا همینیه که دوستان بهش اشاره کردن یعنی سیستم امتیاز دهی مجله به بازی ها.بعضا اونقدر امتیازها با محتوای نقد و خلاصه نوشته ها تفاوت دارن که خواننده فکر میکنه امتیازات رو کسی جداگانه و به صورت یکباره و بدون داشتن تجربه اون بازی داده!(شاید هم کس دیگه ای امتیازات رو میده!؟!) دقیقا این مشکل امتیاز دهی هستش وگرنه با اینکه من هم به تغییر میزان عددی امتیازها موافقم ولیکن تاثیر امر اونقدرها هم نیست.یعنی نه تا وقتی که معضل عدم هماهنگی حل نشده باشه.
ضمنا یه ایراد هم به خود شهریار وارد هستش و اون هم سایتش هستش که سالی به دوازده ماه اپدیت میشد ولیکن حالا همون هم مورد دار شده! این درحالیه که چندی پیش قصد داشت یه تیم حرفه ای برای سایتش تدارک ببینه که هرچی ما منتظر شدیم چیزی ندیدیم جز اینی که الان هست........

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
خدا خیرتون بده هرچی دموی جدید متال گیر4 هست بذارین عالی میشه
بازم دمت گرم داش شهریار
نقد GTA IV یادتون نره
اگه تونستین نقد MGS4رو هم بذارین دیگه گل سر سبده

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
مثلا من خودم همیشه یه نقد اساسی به مجله داشته و دارم که دقیقا همینیه که دوستان بهش اشاره کردن یعنی سیستم امتیاز دهی مجله به بازی ها.بعضا اونقدر امتیازها با محتوای نقد و خلاصه نوشته ها تفاوت دارن که خواننده فکر میکنه امتیازات رو کسی جداگانه و به صورت یکباره و بدون داشتن تجربه اون بازی داده!(شاید هم کس دیگه ای امتیازات رو میده!؟!) دقیقا این مشکل امتیاز دهی هستش وگرنه با اینکه من هم به تغییر میزان عددی امتیازها موافقم ولیکن تاثیر امر اونقدرها هم نیست.یعنی نه تا وقتی که معضل عدم هماهنگی حل نشده باشه.........
دقیقا درست میگید .همینطوره.یکی میاد 2 3 صفحه از بازی خوبی میگه بعد یه امتیاز بد میده یا بر عکس .البته به نظر من امتیاز از 10 بهتره .به سبکه gamespot و خیلی جا های دیگه:love:
........[/QUOTE]
ضمنا یه ایراد هم به خود شهریار وارد هستش و اون هم سایتش هستش که سالی به دوازده ماه اپدیت میشد ولیکن حالا همون هم مورد دار شده! این درحالیه که چندی پیش قصد داشت یه تیم حرفه ای برای سایتش تدارک ببینه که هرچی ما منتظر شدیم چیزی ندیدیم جز اینی که الان هست........[/QUOTE]
آخ خوب شد گفتید . در فکر بودم تو یکی از پست ها بگم ولی روم نمیشد:blushing:
آخه چرا تو سایت بازی عکس قطبی رو گذاشتی شهریار جان.
خیلی وقت هم هست که آپ نکردی
به هر حال هم منتظر سایت بازیرایانه هستیم هم سایت شما شهریار جان

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
در مورد سايت خودم مي‌خوام از بچه‌هاي اين جا دعوت كنم اگر تو زمينه‌ي ساخت قالب php و يا هر چيز ديگري وارد هستند پيغام خصوصي بدن كه با هم يه سايت در حد غول گيم رو بسازيم.
از تمامي شما عزيزاني كه در پست‌هاي پيشين ما رو شرمنده كرديد بسيار قدر‌داني مي‌كنم و اميدوارم تيم بازي‌رايانه در وحله‌ي نخست رضايت خاطر شما رو جلب كنه اگر هم مورد خاصي در مورد مجله اعم از فحش، تشكر، و... به ذهنتون مي‌رسه عنوان كنيد چون من به نوبه‌ي خودم وظيفم مي‌دونم از منافع شما دفاع كنم و پيام‌هايي كه از سر دلسوزي هست رو به مقامات بالاتر ارجاء دهم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر