بحث پیرامون مجله بازیرایانه

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
حالا که به سلامتی دلیل این تاخیر میمون مشخص شد، حالا شهریار جان میای بگی تقریباً مجله کی میاد که ما کمتر مزاحم این دکه روزنامه فروشی محلمون بشیم؟
البته اگه توقع بیجایی نیست و احیاناً اختلالی در روند مجله ایجاد نمیکنه! ;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
براي اولين بار در ايران فرمت دي‌وي‌دي دو گانه سوز هست:laughing: يعني هم ميشه تو دي‌وي‌دي پلير ديد هم تو كنسول‌ها و هم تو كامپيوتر. فقط دمو نيست بلكه چندين آيتم مهم ديگه هم داره كه به صورت اتو‌ران درست شده و كيفيت خوبي خواهد داشت و مسلما در آينده بهتر ميشه. كيفيت دمو‌ها عالي هستن و به خوبي هم مصاحبه‌ةا زير نويس شدن.
مجله هم اواجر اين ماه مياد

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خواهشا اون عزیزان دست از تیکه انداختن بردارن و اگر سوالی دارن درست مطرحش کنن.
در مورد کیفیت دموها چون من کمی سر رشته دارم میگم که کیفیت دموها در تبدیل شدن به فرمت cd تقریبا نابود میشد ولی حالا میتونید منتظر دموهای بسیار با کیفیت تری باشید ضمن اینکه اونی که من شنیدم تعداد و طول دموها هم افزایش داشته ولیکن مهمترین رکن این دموها کیفیت هستش که قطعا 180 درجه متفاوت خواهد بود (البته این موضوع به سورس فایلهای دریافتی از اینترنت هم برمیگرده ولیکن فکر نمیکنم دموی بی کیفیت بگیرن)
در مورد اضافات و playable demo ها هم باید بگم که فوقش بتونن پچ بازی های تاپ رو اون هم به تعداد محدود بهمراه تعدادی wallpaper و غیره درش قرار بدن وگرنه مثلا دموی قابل بازی grid نزدیک 1 گیگا بایت هستش و و ظرفیت دی وی دی ها هم محدود.

در مورد شرکت بازیرایانه در نمایشگاه ها هم همین که مجله تونست به عنوان یک مجله بازی خودشو در TGS و GC بشناسونه کار بزرگی کرد ولیکن انقدر مشکلات برای شرکت در E3 هست که بنظر بعید میرسه.البته منظور برای امسال هستش.هرچند از ته دل امیدوارم بازیراینه به اون سطح برسه و در E3 هم بتونه شرکت کنه اون هم به عنوان یک مجله معتبر چون لیاقتشو داره.

در اخر من هم از شهریار عزیز بابت تلاشش در زنده نگه داشتن این تاپیک و نام بازیرایانه در غیبت متولیان اصلی واقعا تشکر میکنم.ضمنا دوگانه سوزت منو کشته!

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
براي اولين بار در ايران فرمت دي‌وي‌دي دو گانه سوز هست:laughing: يعني هم ميشه تو دي‌وي‌دي پلير ديد هم تو كنسول‌ها و هم تو كامپيوتر. فقط دمو نيست بلكه چندين آيتم مهم ديگه هم داره كه به صورت اتو‌ران درست شده و كيفيت خوبي خواهد داشت و مسلما در آينده بهتر ميشه. كيفيت دمو‌ها عالي هستن و به خوبي هم مصاحبه‌ةا زير نويس شدن.
عالیه !! و ممنون برای اینکه به نظرات احترام میزارین !:biggrin1::love:

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
o

خوب یه دفعه بگید dvd video کردیم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
واقعا ممنون. همیشه از اینکه کیفیت دموها پایینه ناراحت بودم وفکرمیکنم به همراه تاخیرهای متعدد تنها ضعف مجله بودن که مثل اینکه داره این مشکلات هم برطرف میشه وشاهد یک مجله ی بی نقص خواهیم بود. (چقدر کتابی حرف زدم.:confused::biggrin1:)

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
به به ...
تبریک میگم معلوم شد مجله کی میاد ....
دست همتون درد نکنه ....
فقط من دیروز تماس گرفتم با دفتر مجله چرا گفتن هنوز معلوم نیست مجله کی میاد!
تو دور جدید بیشتر از قبل سعی کنید مجله به موقع در بیاد..
اگه به نمایشگاهی میرین با تیم کامل تر و مجهزتر از قبل برین که ما صداتون رو هم داشته باشیم.
در صورت امکان با بزرگان این صنعت گفتگو اختصاصی کنید یا حداقل با ایرانیان بازی ساز خارج از کشور مصاحبه کنید.
اون طور که گفتین در دی وی دی جز دمو چیزای دیگه ای هم هست اگه میشه همون بازیهای فلشی که معرفی میکنین تو لوح فشرده قرار بدین و همین طور موزیک بازی ها یا پوسترهای روز. در اخر ازتون تشکر میکنم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
براي اولين بار در ايران فرمت دي‌وي‌دي دو گانه سوز هست يعني هم ميشه تو دي‌وي‌دي پلير ديد هم تو كنسول‌ها و هم تو كامپيوتر. فقط دمو نيست بلكه چندين آيتم مهم ديگه هم داره كه به صورت اتو‌ران درست شده و كيفيت خوبي خواهد داشت و مسلما در آينده بهتر ميشه. كيفيت دمو‌ها عالي هستن و به خوبي هم مصاحبه‌ةا زير نويس شدن. مجله هم اواجر اين ماه مياد
اقا شما که برا DVDها منو درست میکنند بیاین دست به دست هم بدین
زیرنویساشم اباد کنید اینجوری کیفیتش توپ میشه
امید وارم تیر بیاد نیاد دیگه هیچ وقت نمیخرم

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
آقا من فقط میخواستم این آخر یه انتقاد بکنم ازتون.
بعضی وقتا یه بازی هایی رو نقد و بررسی میکنید که آدم مخش سوت میکشه:(
هم اون نویسنده وقتشو حروم کرده پای بازی هم چنئ صفحه ی مجله ضایع شده.
مثلا بعضی بازیا تو نکات +ش نوشته شده:
اگه نکته ی مثبتی دیدید به دفتر مجله زنگ بزنید و به ما بگید!
خب دیگه همچین بازی یی از قبل هم مشخص بوده که چی بوده(یعنی یه تریلر ازش نیومده؟!)
بره مخاطبا هم خیلی بهتره که به جای اینکه بیان مقاله ی یک بازی ضعیفو که هیچ ارزشی نداره بخونن.
با تشکر

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
سایت راه افتاده، یعنی تقریبا. الانم داریم forum رو راه می اندازیم (یعنی VB رجیستر می کنیم) احتمالا با اومدن مجله سایت هم راه می افته. مجله هم بین 7 تا 10 روز دیگه خواهد آمد.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
لازم به ذكر است كه دموي قابل بازي هم تو دي‌وي‌دي هست. اين موضوع به صورت گردشي اجرا مي‌شه. يعني يه بار دوي 360 ميذاريم و يه بار pc.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
سلام!
آقا من فقط میخواستم این آخر یه انتقاد بکنم ازتون.
بعضی وقتا یه بازی هایی رو نقد و بررسی میکنید که آدم مخش سوت میکشه:(
هم اون نویسنده وقتشو حروم کرده پای بازی هم چنئ صفحه ی مجله ضایع شده.
مثلا بعضی بازیا تو نکات +ش نوشته شده:

خب دیگه همچین بازی یی از قبل هم مشخص بوده که چی بوده(یعنی یه تریلر ازش نیومده؟!)
بره مخاطبا هم خیلی بهتره که به جای اینکه بیان مقاله ی یک بازی ضعیفو که هیچ ارزشی نداره بخونن.
با تشکر
در مورد بازي‌هاي در‌پيت بايد بگم الان همه‌ي مجلات دنيا انواع و اقسام بازي‌ها رو نقد مي‌كنن و اصول نقد هم اين اجازه رو ميده كه خوب و بد بايد مورد بررسي قرار بگيرن. وگرنه اگر چيز بدي نباشه خوب‌ها خودشونو نشون نمي‌دن.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
در مورد بازي‌هاي در‌پيت بايد بگم الان همه‌ي مجلات دنيا انواع و اقسام بازي‌ها رو نقد مي‌كنن و اصول نقد هم اين اجازه رو ميده كه خوب و بد بايد مورد بررسي قرار بگيرن. وگرنه اگر چيز بدي نباشه خوب‌ها خودشونو نشون نمي‌دن.

بله درسته ولی مجله هر چند ماه یک بار میاد . خوب حده اقل تو این چند ماه

بازی های بهتر رو جایگزین کنید . بازی یی که نتونه بالای 10 بیاره ارزشی نداره که بخواد نقد و بررسی بشه دیگه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر