بحث پیرامون مجله بازیرایانه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما ها کلا خیلی گیرید-ما یک چیزی پروندیم دارید بحث میکنید
اینا 2 گیگ dvdرو بزور بتونن پر کنند
هر کی دوتا شما ره قبلی (شماره های 19-20-)رو داره به من pmبده
مجله رو باCDهرکدوم رو 1500 تا 1800 میخرم بیشترم نمیدم یعنی دوتا بین 3000 تا 4000تقریبا بالا پایین با خودمونه-
لطفا هر کی دوتاش رو برای فروش داره فقط pmبده
برای این هفته میخوام

من دوتا شماره اضافی دارم اما اینیی که تو می خوای نه. یکیش پیش شمارست .یکیشم شماره 1 هستش.اگه کسی خواست من بهش بدم .(برای تکمیل آرشیو)آخه من خودم دوست دارم آرشیوم تکمیل باشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بلوری خام چنده ؟ رایترش چنده ؟ هزینه رایت هر تک بلوری چقدر میافته ؟ هزینه لیبلش چقدر میشه ؟
وقتی که صرف پر کردن بلو ری میشه چقدره ؟ جمع آوری اون اطلاعاتی که باید باهاش بلوری پرشه چقدر هزینه ورداشته ؟
این هم حرفه شما زدی ؟!!!!!!!!!!! 10000 تومن ؟!!!!!!!!!!
فکر اینجاهاش رو نکرده بودی ؟
بابا حالا من یه چیزگفتم. چرا گیر دادید؟;)
خودم میدونم این چیزا رو مثال زدم. در ضمن بلوری بره 25-30 سال آینده واردبازی رایانه میشه.

Jak x

کاربر سایت
Mar 7, 2008
65
چقدر این بازی رایانه بد قوله.سایت قرار بود اول فروردین اپلود بشه که نشد مجله هم قرار بود اواخر اردیبهشت چاپ بشه که نشد حتی اگه بخوان مجلرو به کلی تغییر بدن یک ماه یا نهایتا دو ماه نباید بیشتر طول بکشه.همیشه دو سه هاه قبل از انشار مجله کاور مجله روی سایت بود ولی حالا نه خبری از سایت هست و نه کاور مجله.مجله بازی رایانه در هر سال 6یا 7 مجله بیرون میده که باید 12 تا باشه.حالا باید 2ماه دیگه هم به خاطر انتشار مجله صبر کنیم که روی هم رفته باید 5ماه به خاطر شماره جدید صبر کنیم
اگر بازی رایانه بخواد همینطور پیش بره فقط 4تا مجله میتونه امسال چاپ کنه.
به هر حال سالی که نکوست از بهارش پیداست...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چقدر این بازی رایانه بد قوله.سایت قرار بود اول فروردین اپلود بشه که نشد مجله هم قرار بود اواخر اردیبهشت چاپ بشه که نشد حتی اگه بخوان مجلرو به کلی تغییر بدن یک ماه یا نهایتا دو ماه نباید بیشتر طول بکشه.همیشه دو سه هاه قبل از انشار مجله کاور مجله روی سایت بود ولی حالا نه خبری از سایت هست و نه کاور مجله.مجله بازی رایانه در هر سال 6یا 7 مجله بیرون میده که باید 12 تا باشه.حالا باید 2ماه دیگه هم به خاطر انتشار مجله صبر کنیم که روی هم رفته باید 5ماه به خاطر شماره جدید صبر کنیم
اگر بازی رایانه بخواد همینطور پیش بره فقط 4تا مجله میتونه امسال چاپ کنه.
به هر حال سالی که نکوست از بهارش پیداست...

دوست عزیز اگه پستهای قبلی رو بخونی می بینی که راجع بهش بحث شده.اما خب دیگه فعلا با تغییراتی که به نظر می رسه دادن بهتره ایندفه رم صبر کنیم.امیدواریم درست بشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دیگه کارش از فصلنامه هم گذشته. شماره قبلیش بره اول اسفند بود. این یکی رو تازه میگن آخر خرداد میاد. تازه اگه درست باشه میشه چهارماه. باید تو گینس ثبت بشه.:cheesygri

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا یک پیشنهاد بهتر سالنامش کنید یک
تقویمم باهاش بدید -
پ.ن:این مدیر مجله کجاست که بازی نمارو امروز روی دکه ولیعصر دیدم از ته دل و... سوختم

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
خریدار شماره 13

سلام اقا هر کی شماره 13 رو داره به من یه پی ام بده من ازش به قیمت خوبی می خرم
همون شماره ای که مقایسه رم و سی پی یو 360 و پلی 3 رو داره لطف کنید پی ام بزنید:love:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سلام اقا هر کی شماره 13 رو داره به من یه پی ام بده من ازش به قیمت خوبی می خرم
همون شماره ای که مقایسه رم و سی پی یو 360 و پلی 3 رو داره لطف کنید پی ام بزنید:love:
منم دقیقا همین شماره رو میخوام. اگه جایی دیدی به منم بگو.
(حتما تو هم مثل من از شماره 14ش رو داری:laughing:)

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خواهشا این تاپیک رو محل بحث و جدل قرار ندید.انتقادات و پیشنهادات سازنده باید به جی خودش باشه ولی اگر دقت کنید اگر شهریار که اصلا جواب دادن به من و شما تو لیست وظایفش نیست (اونم تو سایت بازیسنتر) این حس مسئولیت پذیریشو بزاره کنار و دیگه جواب نده دیگه تقریبا این تاپیک خاصیتی براش باقی نمونه.پس توجه داشته باشید که با سردبیر و یا صاحب امتیاز مجله در اینجا طرف نیستید.بدقولی ها از سمت مسئولین بازیرایانه و اون هم به دلایل خاص خودش هست نه از جانب یکی از اعضای هرچند فعال مجله که سعی میکنه دوستداران مجله رو راضی نگه داره.
خواهشا کمی تو طرح انتقادات و پیشنهاداتتون دقت کنید و توجه داشته باشید این تاپیک محلی برای خالی کردن ناراحتی هاتون از مجله نیست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشا این تاپیک رو محل بحث و جدل قرار ندید.انتقادات و پیشنهادات سازنده باید به جی خودش باشه ولی اگر دقت کنید اگر شهریار که اصلا جواب دادن به من و شما تو لیست وظایفش نیست (اونم تو سایت بازیسنتر) این حس مسئولیت پذیریشو بزاره کنار و دیگه جواب نده دیگه تقریبا این تاپیک خاصیتی براش باقی نمونه.پس توجه داشته باشید که با سردبیر و یا صاحب امتیاز مجله در اینجا طرف نیستید.بدقولی ها از سمت مسئولین بازیرایانه و اون هم به دلایل خاص خودش هست نه از جانب یکی از اعضای هرچند فعال مجله که سعی میکنه دوستداران مجله رو راضی نگه داره.
خواهشا کمی تو طرح انتقادات و پیشنهاداتتون دقت کنید و توجه داشته باشید این تاپیک محلی برای خالی کردن ناراحتی هاتون از مجله نیست.

راست میگه دیگه !!! یه بارم گفتم بازم می گم بابا کم ایراد بگیرین ایندفه رم صبر کنین. اگه واقعا کاری از دستتون بر میاد به نقد درست و حسابی براش بنویسین تا اونام زودتر بتونن کار مجله رو تموم کنن.الکی هی نشتین غر می زنین.اگه اون یکی مجله هام به نظرتون خوبه و به وقتش میاد خوب برین اونا رو بگیرین کسی نگفته حتما باید منتظر این باشین.این مجله خودش خریدارایی داره که حاضرن حتی اگه سال نامه هم بشه واسش وایسن. :dots:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
راست میگه دیگه !!! یه بارم گفتم بازم می گم بابا کم ایراد بگیرین ایندفه رم صبر کنین. اگه واقعا کاری از دستتون بر میاد به نقد درست و حسابی براش بنویسین تا اونام زودتر بتونن کار مجله رو تموم کنن.الکی هی نشتین غر می زنین.اگه اون یکی مجله هام به نظرتون خوبه و به وقتش میاد خوب برین اونا رو بگیرین کسی نگفته حتما باید منتظر این باشین.این مجله خودش خریدارایی داره که حاضرن حتی اگه سال نامه هم بشه واسش وایسن. :dots:

حق با شماست دوست عزیز ولی نه به این تندی!:p
در کل بازیرایانه از نظر سطح کیفی یک سر و گردن بالاتر از رقبای فارسی خودشه ولی از طرفی مشکلاتی داره که باعث میشه نگه داشتن این مجله در این سطح از کیفیت مشکل بشه و زمان ببره.خصوصا اینکه بخان بهبودهایی رو هم براش در نظر بگیرن که دیگه واقعا کار بالا میگیره.من خودم از مخالفین صد درصد تاخیر در مجله و سایت هستم ولیکن درک بعضی از موضوعات و مشکلات پیش روی بازیرایانه به ذره ای دقت و اندکی درایت احتیاج داره که در همه شما موجود هست پس ازش کمک بگیرید و با درک درست به بیان انتقاد و پیشنهاد بپردازید و همچین از تکرار مکررات و مسائلی که قبلا طرح شده خصوصا با زبان نیش دار و تمسخر امیز بپرهیزید.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
KINDMAN از توضيحاتت ممنونم. ولي بايد به يك نكته اشاره كنم و اين هست كه مشكل مجله كه بعد از آمدن آن حتما بازگو خواهم كرد در حقيقت مشكل نبود بلكه هدف اين بود كه بتونيم موانع رو براي چند سال از جلوي راه مجله جارو كنيم و اين به نفع خواننده و ما تموم مي‌شد و از اين به بعد مجله سر ماه خواهد آمد و تمامي مشكلات از بين خواهد رفت. دليل اين تاخير هم فقط موردي است كه بعد از انتشار مجله عنوان خواهم كرد.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خوب پس به سلامتی بازیرایانه داره موفق به رفع موانع میشه (به عبارتی شده).
امیدوارم با این توضیح دیگه جای بحثی باقی نمونده باشه تا بعد از انتشار شماره بعدی که بیصبرانه هم منتظر انتشار مجله هستیم هم توضیحات شهریار عزیز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر