بحث پیرامون مجله بازیرایانه

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
کار از بدبینی و این حرفا گذشته ...
من مطمئنم آخر خرداد هم نمیاد ...خوشبینانه می شه گفت اواسط تیر ...
ولی بازم ممنونم یه جماعتی با حرف شما فعلا از بلاتکلیفی در اومدند.

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
آقای sharyaraz شما اصلاً به این همه نظری که میاد به این همه انتقادی که میاد توجه میکنی
اصلاً این انتقاد و پشنهاد ها توی مجله شما هم تاثیر گذاشته یا فقط گذاشتین ببینین مردم چی مگن ؟
الان چقدر پیشنهاد تو بخش پیشنهادات هست ... شما کدومش رو عملی کردید یا اصلاً خوندیدش ؟
این همه انتقاد واسه تاخیر مجله هست. شما اصلاً یه تلاش بیشتری میکنید که مجله یه کمی زودتر بیاد یا میگید اعتراض میکنن که بکنن دیگه ما که کار خودمون رو میکنیم..:confused:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
آقای sharyaraz شما اصلاً به این همه نظری که میاد به این همه انتقادی که میاد توجه میکنی
اصلاً این انتقاد و پشنهاد ها توی مجله شما هم تاثیر گذاشته یا فقط گذاشتین ببینین مردم چی مگن ؟
الان چقدر پیشنهاد تو بخش پیشنهادات هست ... شما کدومش رو عملی کردید یا اصلاً خوندیدش ؟
این همه انتقاد واسه تاخیر مجله هست. شما اصلاً یه تلاش بیشتری میکنید که مجله یه کمی زودتر بیاد یا میگید اعتراض میکنن که بکنن دیگه ما که کار خودمون رو میکنیم..:confused:

درسته عزیز اصلا توجهی نمیشه :mad: من موندم چه حکمتی هست تو این مجلات هست که هر وقت مجله بازی نما تاریخ میده این دوست عزیز میاد تاریخ میده ولی قبلش میگه هنوز معلوم نیست
به نظر من اخبارهای بازی سنتر - و سایت های دیگر خیلی بهتر از بازی رایانه است مخصوصا سایت

http://www.gamersland.ir/

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
حالا چرا همه گیر دادن به اخبار؟به نظر من بیشتر اونایی که مجله رو میخرن واسه ی نقدای خوب بازی رایانس.اصلآ اگه مجله سر وقت هم منتشر بشه بازم خبراش تکراریه چون همه دارن اخبار رو هر روز دنبال میکنن بنا بر این حتی یه دوهفته نامه هم خبرای تکراری میزاره چه برسه به سال نامه:cheesygri
:love:

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
در مورد کیفیت نقد های مجله بازی نما حرفی ندارم ولی این مجله دومین مجله شو هم بعد عید اورد ولی شما هنوز نیاوردید ...
...
آدم کلافه می شه.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
کلا این مجله برای مسافرت یا توی مکان های عمومی مثل گیم نت خوبه که وقتی تو صفی میشینی این مجله رو میخونی که البته من وایمیسم پشت سر بچه ها بازیشون رو نگاه میکنم ، البته دیگه کم کم گیم نت ها به دلیل گیر دادن جمع شده و خیلی ها دیگه نمیرن گیم نت. کلا دیگه خریدش اجباری نیست و فقط برای وقت تلف کردن میشه خرید...

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�

اولا من سخنگوي مجله نيستم و الانم كه اينجا دارم مي‌نويسم هيچ ارتباطي به من نداره و سعي مي‌كنم دوستان ديگر كه اين تاپيك رو هدايت كنن . دوما صدها بار اعلام شده بود اين شماره بنا به دلايل فلان عقب افتاده پس نيازي به توضيح نيست. من خودم به اين موضوع واقف هستم كه شما خوانندگان محترم در حال حاظر بسيار از اين وضعيت ناراحت هستيد، حق كاملا با شماست و تو اين زمينه حرفي ندارم. تمام تلاشمون رو داريم مي‌كنيم كه هر چه زودتر كار‌هاي ديگر انجام بشه چون مجله آمادس ولي يك سري مسائل طي اين چند روز اجازه‌ي ورود مجله رو نداد. در هر حال فكر كنم وظيفه‌ي پست زني من تو اين تاپيك به سر رسيده و افراد ديگر هم بايد بيان و در مورد مجله توضيح بدن.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اولا من سخنگوي مجله نيستم و الانم كه اينجا دارم مي‌نويسم هيچ ارتباطي به من نداره و سعي مي‌كنم دوستان ديگر كه اين تاپيك رو هدايت كنن . دوما صدها بار اعلام شده بود اين شماره بنا به دلايل فلان عقب افتاده پس نيازي به توضيح نيست. من خودم به اين موضوع واقف هستم كه شما خوانندگان محترم در حال حاظر بسيار از اين وضعيت ناراحت هستيد، حق كاملا با شماست و تو اين زمينه حرفي ندارم. تمام تلاشمون رو داريم مي‌كنيم كه هر چه زودتر كار‌هاي ديگر انجام بشه چون مجله آمادس ولي يك سري مسائل طي اين چند روز اجازه‌ي ورود مجله رو نداد. در هر حال فكر كنم وظيفه‌ي پست زني من تو اين تاپيك به سر رسيده و افراد ديگر هم بايد بيان و در مورد مجله توضيح بدن.

آقای ازهاریان شما خیلی هم لطف کردید که توضیح دادید...کسی شما رو مقصر نمیدونه ...
اگه کسی هم اعتراض میکنه به خاطر توجهی هست که به مطالب مفیدتون داره;)
امیدوارم که همه مشکلات بازیرایانه حل بشه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا من یک پیشنهاد دارم
شما میتونید مجله رو بعد از یورو 2008 چاپ کنید و توی مجله
بازی های جام رو تحلیل کنید به هر حال اونا هم بازی هستند-مجله بعدی برای المپیک
بعدیشم برای جام جهان پهلوان تختی(اونا هم بازی هستند)

پ.ن:مسخرشو در اوردید-براتون متاسفم-

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
با سلام به همه دوستان

جناب عرفان خان مشکل از تنبلی گروه نیست ، مطالب نشریه خیلی وقته که آماده شده.
در زمینه چاپ یک نشریه فقط یکی دو نفر سهیم نیستن، از گروه تحریریه بگیر تا چاپخونه. هر کدوم مشکلات خودشونو دارن که منجر به دیر چاپ شدن مجله میشه.
-------------------------------------------

خدمت شهریار جان عزیز هم سلام عرض میکنم
فکر نمیکردم که خود بچه ها اینجا فعال باشن !!!

راستی شهریار جان فکر میکنم که منو به جا نیاری ولی شاید عکس پایین کمکت کنه.
من ساسان دوست آرش هستم که توی نمایشگاه افتخار بودن با بازی رایانه رو داشتم.

به هر حال خیلی خوشحال شدم از اینکه بچه ها رو اینجا دیدم.

به امید دیدار

ساسان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر