بحث پیرامون مجله بازیرایانه

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
منم این شماره رو گرفتم (با چند روز تاخیر اعلام کردم البته .. حسش نبود این جا توضیح بدم ) .
همون طور که دوستان قبلا اشاره کرده بودن،گلاسه بودن کاغذ اهمیت زیادی نداره؛مهم تازه بودن مطالب و سر وقت چاپ شدن مجله و جلوگیری از تاخیر ـه !

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
احیانا قرار نیست شماره جدید رو ببینیم.!!!!!!!!!! میخوام ببینم ایندفعه چه بهانه ای برای دیرکرد دارید. دفعه قبل چاپخونه و این چرت و پرت ها بود.
به خدا این تاخیر ها همه توهین هست به مخاطب

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
مدیر محترم این تاپیک , وقتی که مسئولان بازی رایانه , به هیچ شکل جوابگو نیستند و ارزشی برای مخاطبان قائل نیستن , برای چی این تاپیک هنوز به کار خودش ادامه میده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من نزديك به يك ماه پيش ميخواستم نوشته اي رو توي اين تاپيك منتشر كنم ؛ اما بعدا طي صحبت هايي كه سردبير داشتم بيخيال شدم ؛ اما خب به نظرم بايد حقيقت گفت. به احتمال بسيار زياد مجله بازي رايانه ديگه چاپ نميشه. البته اين رو از من نشنيده بگيريد ؛ اما با وضعيت فعلي بعيد هست كه شماره ديگه اي داشته باشيم. مي دونم برخوردها درست نبوده و خيلي اوقات پاسخگو نبوديم ، ولي بايد در نظر بگيريد كه من يا بچه هاي ديگه كه جواب ميدند ، عضو تحريريه هستند و مقام اجرايي در مجله ندارند.

ممنون ...

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من نزديك به يك ماه پيش ميخواستم نوشته اي رو توي اين تاپيك منتشر كنم ؛ اما بعدا طي صحبت هايي كه سردبير داشتم بيخيال شدم ؛ اما خب به نظرم بايد حقيقت گفت. به احتمال بسيار زياد مجله بازي رايانه ديگه چاپ نميشه. البته اين رو از من نشنيده بگيريد ؛ اما با وضعيت فعلي بعيد هست كه شماره ديگه اي داشته باشيم. مي دونم برخوردها درست نبوده و خيلي اوقات پاسخگو نبوديم ، ولي بايد در نظر بگيريد كه من يا بچه هاي ديگه كه جواب ميدند ، عضو تحريريه هستند و مقام اجرايي در مجله ندارند.

ممنون ...
به طور کلی بهتره بی خیال چاپ مطلب در مورد گیم توی ایران شد. بچسبیم به همین رسانه های اینترنتی و یه چیز متفاوت لاقل اجرا کنیم. نه این که هی سایت بزنیم و از وی جی 247 خبر ترجمه کنیم.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
ای بابا
آقا کسری هنوز از شوک تعطیلی دیبازی بیرون نیومدیم که شما این خبرو دادید
من نمیدونم گناه من و امثال من که عاشق مجله های بازی هستم و چندین و چند ساله دارم تهیشون میکنم چیه که باید شاهد تعطیلی یک به یکشون باشیم ...
حیف شد ... فقط میتونم بگم امیدوارم اشتباه شده باشه و شاهد شماره های بعدی هم باشیم ، هر چند با تاخیر

yasha2007

کاربر سایت
Jan 17, 2012
4
ماجرای منتشر شدن یا نشدن مجله ، شده قضیۀ تمدید قرارداد کی روش.

اون دفعه اعلام شده ویژه نامه E3 چاپ نمیشه ولی شد. حالا هم بحث تعطیلی مجله!!!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خیلی حیفه اگه دیگه منتشر نشه، من خیلی با این مجله خاطره دارم : (
یادمه اولین شماره ای که گرفتم مربوط به ویژه نامه E3 2011 بود، 50 بازی برتر مراسم و DVD ــش که مربوط به تریلر های E3 بود، 200 بار فقط تریلر معرفی فارکرای 3 رو دیدم!

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
حیف شد. بازی رایانه بهترین بود. چه عالمی داشتیم با نقدای کسری کریمی طار و نقدای محمد طالبیان:( رضا و یاشار که عالی بودن

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
خیلی سخته مطابقت پیدا کنم با این وضع.6-7 سالی هست که بازی رایانه تهیه میکنمُ وسواسم بهش قابل وصف نیست .
امیدوارم بیخیال نشید ..

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

ممنون ...

واقعا" جاي تاسف و ناراحتي داره اگر بازي رايانه بخواد براي هميشه بسته بشه و ديگه چاپ نشه
فروم كه تركيد و يه سري كوچ كردن اينجا ! مجله كه دير چاپ ميشه !

نميشه مجله رو در حد فصل نامه ايي يا مثل بازي نما است چيه كه مثل روزنامه مي مونه بياريد پايين ؟!
DVD كه رفت مجله لاغر شد و خيلي اتفاقات ديگه حداقل از عدم چاپ اش منصرف شيد :|

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امیدوارم که خبر صحت نداشته باشه یا حداقل توش تجدید نظر بشه ، دنیای بازی که تعطیل شده ، بازی نما هم اوضاع خوبی نداره . بازی رایانه هم که میگن دیگه چاپ نمیشه .
پس ما چی باید بخونیم دیگه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر