بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,095
دوستانی که مجله رو گرفتن خواهشن یه عکسی چیزی بزارن.با اطلاعاتی که من از دوستان دارم اینه که مجله که منتشر شدنش که حتمیه اما کیفیتش مثل قبل نیست. (منظورم کیفیت ضاهریشه.)(امیدوارم شایع باشه)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
مجله منتشر شد و امروز گرفتمش .
DVD حذف شده و قیمت مجله شده 4800 تومان . پوستر هم حذف شده .
یه تغییرات ظاهری هم کرده که به نظر من بهتر شده ولی طراحی جلدش اصلا خوب نیست .

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
قیمت مجله شده 4800 تومان . پوستر هم حذف شده
پوستر به اون خوبی و DVD با کلی محتویات حذف شده فقط 600 تومن کاهش قیمت بعد از اون ور کاور هم داغون طراحی شده؟! :-/ عجب ... عجب ... بعد از 3 ماه دست بازی رایانه درد نکنه :)
دوست عزیز میشه یه فهرست بدید؟ اگر مطالب تاریخ گذشته هستش که دیگه حرفی باقی نمیمونه!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
k4zudtb212qe0ner6mho.jpg

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
خب حالا شد یه چیزی !

البته دوست دارم طراحی جلد بیشتر شبیه مجلات انگلیسی زبان بشه ! کلا شلوغ کنید صفحه اصلی رو و نترسید ! این موارد هست که مجلات خارجی رو عالی میکنه .

نویسنده ها که همه هستن ؟ چند صفحه هست مجله؟ روش نقد و بررسی به چه شکل هست ؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
نا امید شدم از مجله. حالا DVD یه چیزی دیگه چرا پوستر رو حذف کردید؟ قیمت های مواد اولیه که این چند وقت تقریبا ثابت بوده، پس این افزایش قیمت برای چیه؟ 30 صفحه کمتر، بدون DVD و پوستر و احتمالا پر از مطالب موج نو... . این اون مجله ای که می‌شناختم نیست=((

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
نا امید شدم از مجله. حالا DVD یه چیزی دیگه چرا پوستر رو حذف کردید؟ قیمت های مواد اولیه که این چند وقت تقریبا ثابت بوده، پس این افزایش قیمت برای چیه؟ 30 صفحه کمتر، بدون DVD و پوستر و احتمالا پر از مطالب موج نو... . این اون مجله ای که می‌شناختم نیست=((
بابا پوستر میخاین چیکار؟!
عین اب خوردن خودتون "هر عکسی" خاستین از نت بگیرین و بریزید رو فلش بدید براتون با بهترین کیفیت و هر سایزی خاستید چاپ کنن :d
دیگه دوره پوستر بنظرم گذشته.
وقتی هر بخای میتونی خودت پوستر کنی.
-------------
خیلی خیلی خوشحالم که مجله چاپ شده :x
کاغذ و ... هم برای من مهم نیست.همین که کیفیت نوشته ها خوب باشه برام کافیه.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
اگه حذف پوسترو DVD باعث شه بازیرایانه دوباره بتونه عرضه بشه و زنده بمونه عیبی نداره حذف بشن همینکه مجله عرضه بشه و از قلم خوب منتقدای قدیمی مجله استفاده کنیم واسه من و خیلیای دیگه کافیه...

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,095
حذف پوستر دی وی دی اشکال خاصی ایجاد نمیکنه. فقط امیدوارم مجله دوباره مثل همیشه هر ماه عرضه بشه.
---------------------------
طراحی کاورش به صورت عمودی تو حلقم. خیلی قشنگه.

R00T

کاربر سایت
Aug 27, 2012
121
نام
Mohammad.KH
مجله رو گرفتم از نظر ظاهری خیلی تغییر کرده ولی از نظر من که تایید شدس مطالب هم به این صورته:

preview:
Call of duty advanced warfare
Batman arkham knight
destiny

review:
titanfall
pvz:garden wafare
watch dogs
mgs 5
infamous
diablo

و....