بحث پیرامون مجله بازیرایانه

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
938
نام
کیوان
با توجه به ادامه انتشار مجله مطمئناً پکیج E3 هم به قوت خودش باقی خواهد موند.
نگران نباشید
مقاله 60 بازی برتر سال 93 و 10 فیلم برتر سال آینده و بهترین های 92 تو شماره آینده خواهیم دید؟ یا اینکه کلا بیخیال اینها شدید؟

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
سایت و مجله بعد از این همه فراز و نشیبی که داشت بلآخره برگشتن. اما طرفدارا چی؟ کسایی که مجله رو میخریدن چی؟ به احتمال زیاد نه.
البته نمیگم هیچکس نیست که بعد از راه اندازی دوباره سایت دیگه نیاد ( من میام. ) ولی به احتمال زیاد خیلی مخصوصا بعد از قولی که داده شد و عملی نشد دیگه از سایت دلسرد شدن و دیگه به سایت بر نمیگردند. ( یا لااقل نه به این زودی ) مخصوصا الآن که زمان امتحاناته و کلا توی بد ترین شرایط ممکن سایت برگشته.
باز لااقل در مورد مجله اوضاع به این وخامت نیست. چون اکثر کسایی که مجله رو میخرن به سایت سر نمیزنن و از وضعیت اطلاع ندارند و فکر میکنند این هم یه تاخیر جزئی بوده.
البته یه قسمتیش هم تقصیر وضعیت اقتصادی نا به سامان کشور و تحریم هاست و قیمت زیاد کاغذ و ... است. حالا اینا مهم نیست. من نه DVD میخوام نه پوستر. حتی کاغذ گلاسه هم نمیخوام. تنها چیزی که میخوام انتظار ماهانه ای هستش که هر بار برای شماره جدید میکشیدم و شوق و ذوقی که با ورق زدن شماره های جدید داشتم.
من باور نمیکنم و اصلا هم خوشم نمیاد که دارم این حرف رو درباره اولین مجله ای که درباره بازی خریدم و منو با دنیای بازی آشنا کرد میزنم ولی متاسفانه حقیقته و آدم باید واقع بین باشه. با این حال من هم مثل همه بازی رایانه ای های عزیز مشتاقانه امیدوارم سایت جدید هر چه زود تر راه اندازی بشه. با مدیریت بهتر مدیران.

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
بزارین واقعیتشو بگم من از وقت شنیدم(خوندم)که آقا ررضا گفت سایت تا چندین روز دیگه راه بیوفته دلم از خوش حالی ترکید و اگر یه چیز چشمگیر نباشه خودم در خواست بن دائم میدم

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سایت و مجله بعد از این همه فراز و نشیبی که داشت بلآخره برگشتن. اما طرفدارا چی؟ کسایی که مجله رو میخریدن چی؟ به احتمال زیاد نه.
البته نمیگم هیچکس نیست که بعد از راه اندازی دوباره سایت دیگه نیاد ( من میام. ) ولی به احتمال زیاد خیلی مخصوصا بعد از قولی که داده شد و عملی نشد دیگه از سایت دلسرد شدن و دیگه به سایت بر نمیگردند. ( یا لااقل نه به این زودی ) مخصوصا الآن که زمان امتحاناته و کلا توی بد ترین شرایط ممکن سایت برگشته.
باز لااقل در مورد مجله اوضاع به این وخامت نیست. چون اکثر کسایی که مجله رو میخرن به سایت سر نمیزنن و از وضعیت اطلاع ندارند و فکر میکنند این هم یه تاخیر جزئی بوده.
البته یه قسمتیش هم تقصیر وضعیت اقتصادی نا به سامان کشور و تحریم هاست و قیمت زیاد کاغذ و ... است. حالا اینا مهم نیست. من نه DVD میخوام نه پوستر. حتی کاغذ گلاسه هم نمیخوام. تنها چیزی که میخوام انتظار ماهانه ای هستش که هر بار برای شماره جدید میکشیدم و شوق و ذوقی که با ورق زدن شماره های جدید داشتم.
من باور نمیکنم و اصلا هم خوشم نمیاد که دارم این حرف رو درباره اولین مجله ای که درباره بازی خریدم و منو با دنیای بازی آشنا کرد میزنم ولی متاسفانه حقیقته و آدم باید واقع بین باشه. با این حال من هم مثل همه بازی رایانه ای های عزیز مشتاقانه امیدوارم سایت جدید هر چه زود تر راه اندازی بشه. با مدیریت بهتر مدیران.

شخصا با نظر شما موافقم.
منم سال 1370 هر ماه سر موقع می رفتم دم کیوسک روزنامه فروشی و از روزنامه فروش می پرسیدم مجله علم الکترونیک و کامپیوتر اومده یا نه و وقتی می شنیدم نیومده خیلی ناراحت می شدم چون تنها دل خوشیمون اون موقعها همین مجله بود به همین خاطر حس همه دوستانی که چشم انتظار مجله هستن رو با تمام وجود درک می کنم چون خودمم هم مثل شما هستم.
واقعیتش اینه که کلیه عوامل مجله بازیرایانه به خاطر عشقشون به گیم و در وهله بعد به نویسندگی دست به قلم می شدن وگرنه هیچ کدوم از نویسندگان یا پولی دریافت نمی کنن یا پولی که می گیرن حتی کفاف خریدن بازی ها و زمانی رو که صرف تحقیق و مطالعه بازی می کنن رو نمی ده.

در جواب دوست عزیز riden.17 که گفته :
DVD رو چرا حذف کردین؟
یکی ار بهترین قسمت های کارتون بود تازه من دعا میکردم تو سال جدید DVD9 بذارید
باید بگم حقیقت اینه که خیلیا استطاعت مالی برای خرید مجله رو با قیمت 5400 تومن نداشتن به این علت که اکثرا بچه های کم سن و سال هستن و کلی روی این مسئله اعتراض داشتن.
با این حال احتمالش هست که مجله به دو صورت با دی وی دی و پوستر و دیگری بدون اینا منتشر بشه که طبیعتاً قیمتشون هم فرق می کنه.

در جواب
Ancient Rome
عزیز هم که گفته :
مقاله 60 بازی برتر سال 93 و 10 فیلم برتر سال آینده و بهترین های 92 تو شماره آینده خواهیم دید؟ یا اینکه کلا بیخیال اینها شدید؟
باید اضافه کنم یکی از نکات ویژه آقای عبداللهی به عنوان سردبیر دید مثبت ایشون در زمینه تنوع مقاله ها و کیفیت اوناست.در مورد 60 بازی برتر سال 93 اطلاع دقیقی ندارم اما تا جائی که می دونم مطلبی براش آماده نشده.شاید در دو جلسه ای که روزهای پنجشنبه و شنبه داریم این مورد رو اعلام کنن.

در جواب بهزاد و
wolf_night عزیز هم بگم که احتمال تغییر نویسنده ها هست اما در حال حاضر قرار هست تیم تحریریه فعلی به کارشون ادامه می دن

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
خوشحالم که هم سایت برگشته و هم مجله
درمورد DVD وپوسترم به قول دوستان مهم نیست،بیشتر مجله و محتویاتش مهمه که خدارو شکر درست شد
سایتم ایشالا درست میشه

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
در اینجا جا داره از بهزاد ضیائی عزیز و تیم بازیسنتر تشکر کنم که فضای خیلی خوبیی رو جهت تبادل افکار کاربرا و تیم بازیرایانه اختصاص دادن.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
لازم میدونم یه نکته ای رو عرض کنم. خیلی از دوستان مثل من تا پیش از آشنا شدن با مجله بازی رایانه هیچ شناختی از این صنعت و اتفاقات جاری اون نداشتن. فکر میکنم از زمانی که اولین شماره بازی رایانه رو از جلوی مدرسه راهنمایی خریدم 10 سال میگذره و تو این مدت حتی یک شماره رو هم از دست ندادم. با این که الان شرایط کاملاً فرق کرده و دسترسی به اینترنت و وجود ده ها پایگاه مختلف پوشش دهنده اخبار و تریلر بازی ها عملاً از نظر عقلانی نخریدن مجلات کاغذی با تاخیری مثل بازی رایانه رو توجیه میکنه ولی مطمئن باشید من و امثال من تحت هر شرایطی به خریدن مجله ادامه میدیم. حتی با وجود اینکه شاید سن و سالمون به این حرفا نخوره ولی چون این مجله به یه نوعی بخشی از خاطرات و هویت ما رو تشکیل داده مطمئن باشید هیچ وقت دست از حمایتش بر نمیداریم. خود من بارها شده که به دلیل مشغله زیاد از هر شماره مجله فقط 10 صفحه ش رو خوندم ولی وقتی شماره جدیدش منتشر شده بلافاصله تهیه کردم. پس خواهشاً از هیچ تلاشی برای بقای مجله دریغ نکنید. حتی شده بدون DVD و پوستر و صفحات کمتر برند بازی رایانه رو زنده نگه دارید

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
از این که مجله دوباره چاپ میشه خیلی خوشحالم.

باتوجه به این که این نسل به پایان رسید برنامه ای برای معرفی برترین بازی های نسل ندارید؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر