بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
هر چند واقعا حس خوبی نسبت به دوباره برگشتن بازی رایانه مخصوصا مجله رو ندارم! یعنی فکر نمیکنم برگرده! ولی واقعا دوست ندارم مجله کلا کنار گذاشته بشه...!
چه روزایی که منتظر میموندیم و میرفتیم دوان دوان دنبال مجله...!
ما که اصلا سایت و فروم نخواستیم به چشمم ندیدیم ولی مجله رو دیگه...!

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
این اواخر که سرم شلوغ بود دیگه زیاد نمیومدم..وگرنه همه شاهد هستند که بعد از اون دعوای معروف..اگر امثال وحید(hotspur) و محمد و من و بقیه دوستان نبود فرومی نمی موند که فرصت ایجاد بشه برای جدید ها که فعالیت کنند...شما اون موقع نبودی آرش جان...اون موقع که امثال ما روزی 15 تا خبر میزدیم...تازه دوران اوج بازی رایانه رو باید میدیدی که امثال مصطفی ( اینجا اسم کاربریش metro 2034 هست) ترد رسمی مینوشتند خارق العاده...همون ترد رسمی بتمن برای اثبات این موضوع کافیه
.برین تمامی فرومای گیم ایرانی رو بگردین..ببینین تو کدومشون میشه چنان نقد ها و پیش نمایش ها و ترد های رسمی رو پیدا کرد... 3 تا digital Foundary یوروگیمر که خودم خط به خط ترجمه کردم و زدم رو که دیگه هیچ!

اما بحث من اینه که بهزاد همه رو با یه چشم میبینه..من نمیتونم تحمل کنم چنین زحمتهایی که اونجا کشیدیم همینجوری نادیده گرفته بشه...همه میدونند بعد از اون دعوای گیم لند و جدا شدن حامد و یزدان و ... کمر فروم تقریبا شکست..امثال ما جمع و جورش کردند! حیف که مدیران مجله به فکر نبودند و چه کاربرایی که از دست رفتند!

( من هم بهزاد هست اسمم...کسی خواست جواب من یا اون یکی بهزاد رو بده، مشخص کنه منظورش کدوممون هست
:d)
راست میگه اگه سایت وصل بود لینکو میدادم میدیدید که دعوا چرا شروع شد ایشالا امروز سایت وصل میشه اگه شما برید تو تاپیک مشکلات سایت از صفحه ی 70 به بعد همه ی مشکلات شروع شده
من اون زمان نبودم و نمیتونم چیری بگم ولی تاپیکای قدیمی رو دیدم آیا رکورد 30 خبر در روز Rider Of Death یادتون رفته البته بگم تمام اینا مال گزشتست من از هز کی پرسیدم زمان اوج سایت کی بود میگفت
اواخر 2010 تا اوایل 2012

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
این اواخر که سرم شلوغ بود دیگه زیاد نمیومدم..وگرنه همه شاهد هستند که بعد از اون دعوای معروف..اگر امثال وحید(hotspur) و محمد و من و بقیه دوستان نبود فرومی نمی موند که فرصت ایجاد بشه برای جدید ها که فعالیت کنند...شما اون موقع نبودی آرش جان...اون موقع که امثال ما روزی 15 تا خبر میزدیم...تازه دوران اوج بازی رایانه رو باید میدیدی که امثال مصطفی ( اینجا اسم کاربریش metro 2034 هست) ترد رسمی مینوشتند خارق العاده...همون ترد رسمی بتمن برای اثبات این موضوع کافیه
.برین تمامی فرومای گیم ایرانی رو بگردین..ببینین تو کدومشون میشه چنان نقد ها و پیش نمایش ها و ترد های رسمی رو پیدا کرد... 3 تا digital Foundary یوروگیمر که خودم خط به خط ترجمه کردم و زدم رو که دیگه هیچ!

اما بحث من اینه که بهزاد همه رو با یه چشم میبینه..من نمیتونم تحمل کنم چنین زحمتهایی که اونجا کشیدیم همینجوری نادیده گرفته بشه...همه میدونند بعد از اون دعوای گیم لند و جدا شدن حامد و یزدان و ... کمر فروم تقریبا شکست..امثال ما جمع و جورش کردند! حیف که مدیران مجله به فکر نبودند و چه کاربرایی که از دست رفتند!
( من هم بهزاد هست اسمم...کسی خواست جواب من یا اون یکی بهزاد رو بده، مشخص کنه منظورش کدوممون هست

به شخصه برای شما بهزاد جان احترام زیادی قائل هستم و تصدیق می کنم که در دوران اوج بازی رایانه شما جزو بهترین مدیران بودید... منظور بچه ها هم از معلوم الحال(لغت بهتری نبود!) بیشتر ادمین ها و مالکان بازی رایانه هست... البته هر ادمی اشتباه می کنه این رو هم در نظر بگیرید... هر چند مطمعنم بیشتر این حرفها هم به خاطر افسوس و از سر دلسوزی هست...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,509
نام
امین
با نظرت کاملا موافقم امین جان!
خیلی دوست دارم توی این فروم فعالیت کنم اما نمی دونم فکر می کنم اون فضای دوستانه ی بازی رایانه رو نداره !
وبرای فعالیت کردن توی این فروم شوق خاصی ندارم!
واقعا بازی رایانه کاربرانی رو داشت که شاید هرگز نتونه مثل اون هارو پیدا کنه و هرگز نتونه اون فضای دوستانه رو به وجود بیاره!=((
ببین اگه بخایم فضای این دو تا سایت رو مقایسه کنیم از نظز فنی بازیسنتر رتبه خیلی بالاتری رو به خودش اختصاص میده.
اما از نظر جو و محیط دوستانه بازیرایانه بهتر بود.
یه دلیلش شاید کم شدن بود افراد بود و تعداد کم کاربرا که به خودی خود موجب نزدیکی هم میشد.
ولی اینجا هم همچین بد نیست و بحث های خوبی رو هم شاهد بودم توش.
----------------
هر چند به بحث راجب فروم خیلی علاقه ندارم ولی اگه بخایم بحث کنیم واقعن زمان بره و از حوصله من هم خارج!
دادن تگ مدیریت به افراد بنظر من باید علاوه بر مسایل فنی مسائل شخصیتی افراد رو هم در نظر میگرفتن ...
البته بگم من همه رو با یک چشم نمیدیدم ولی متاسفانه جریان حاکم بر بازیرایانه تاثیر خودش رو روی افراد تگ سبز یا بنفش میگذاشت.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد

سلام بهزاد جان. من همه را به یک چشم نگاه نمیکنم. حتی اسم هم خیلی نمیارم. من از شماره 1 با مجله بودم حالا درست دیر امدم ولی همیشه علاقه ی خاصی به مجله داشتم و دارم. تو ان 2 سال چیزهایی دیدم که درکش برام مشکل!
یکی از چیزهایی که روی من خیلی تاثیر گذاشت بن شدن امین بود. امین اسکورپیون
وقتی دیدم به خاطر اختلاف سلیقه با امیر بن شده خیلی عصیانیم کرد. همین اتفاق برای منم افتاد و خیلی های دیگه . ان جا انحصار طلبی بود. سر همین لیست 100 بازی برتر چند نفر به خاطر انتقاد بن شدند؟!
این که نشد سایت! از چشم ان چند نفر میبینم چون امثال رضا چشمی هیچ نقشی تو ان حوادث نداشتند.

آخرین ویرایش:

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
دوستان کسی خبری از فروم نداره؟؟

فرومی که معلوم نیست چی میشه:
:d
51399720341848725241.png

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
رفقا شما از شخص خاصی شنیدید که دیگه مجله منتشر نمیشه یا چون خبری از شماره جدید نشده میگید دیگه نمیاد ؟
هنوز که قطعی نیست. ولی اقای رضا چشمی گفت به احتمال زیاد منتشر نشه. البته امروز جلسه داشتند . قرار شد خبرشو بده که متاسفانه هنوز خبری نیست

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
مدیریت سایت با تحریریه مجله فرق داره. یک نفر نویسنده خوبی هستش ولی الزاما مدیر و مدبر خوبی برای انجمن نیست! پس خط بکش دور این
آقای چشمی هم با تمام احترامی که برای ایشون قائل هستم و مقالاتشون رو دوست دارم حقیقت یک درصد هم عمل مدیریتی شاهد نبودم از ایشون.
سلام به همه
آرش جان اگه از دیدگاه شما مدیر کسی هست که بدون در نظر گرفتن قوانین سایت و صرفاً تصمیم گیری سلیقه ای موجب بن شدن کردن کاربرا می شه ، ترجیح می دم اصلا مدیر نباشم. دلیلش هم کاملا واضحه: سوء مدیریت ، ندانم کاری ، فن بوئیسم و کلی مسئله دیگه .اینا دقیقا عوامل اصلی سقوط سایت و ریزش کاربرای انجمن بود.
ترجیح می دم ادامه بحث رو در پیام خصوصی دنبال کنیم چرا که در غیر این صورت منم مثل یکی از همون مدیرا و دوستان بازیرایانه می شم که از فهم بدهی ترین مفاهیم مدیریتی از جمله مدیریت استرس و مدیریت بحران عاجز بودن.
پس برای دوری از تشنج و حفظ آرامش لطفا با پیام خصوصی صحبت کنیم.

در خصوص وضعیت مجله هم یه سری تصمیم گیری ها شده که مهمترین هاشون به این شرح هستن:

1-مجله احتمالا شماره آینده رو به روال قبلی منتشر می شه(فقط یک شماره)
2-از دوشماره بعد DVD , پوستر حذف می شه و قیمت مجله هم به 4500 تومن کاهش پیدا می کنه

در مورد سایت:
قالب جدید سایت از روز 25 اردیبهشت آپ می شه.این رو به ما قول دادن اما اگه آپ نشد من هیچ مسئولیتی رو در قبال نادرست بودن این خبر به عهده نمی گیرم.

موفق باشید

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
سلام به همه
آرش جان اگه از دیدگاه شما مدیر کسی هست که بدون در نظر گرفتن قوانین سایت و صرفاً تصمیم گیری سلیقه ای موجب بن شدن کردن کاربرا می شه ، ترجیح می دم اصلا مدیر نباشم. دلیلش هم کاملا واضحه: سوء مدیریت ، ندانم کاری ، فن بوئیسم و کلی مسئله دیگه .اینا دقیقا عوامل اصلی سقوط سایت و ریزش کاربرای انجمن بود.
ترجیح می دم ادامه بحث رو در پیام خصوصی دنبال کنیم چرا که در غیر این صورت منم مثل یکی از همون مدیرا و دوستان بازیرایانه می شم که از فهم بدهی ترین مفاهیم مدیریتی از جمله مدیریت استرس و مدیریت بحران عاجز بودن.
پس برای دوری از تشنج و حفظ آرامش لطفا با پیام خصوصی صحبت کنیم.

در خصوص وضعیت مجله هم یه سری تصمیم گیری ها شده که مهمترین هاشون به این شرح هستن:

1-مجله احتمالا شماره آینده رو به روال قبلی منتشر می شه(فقط یک شماره)
2-از دوشماره بعد DVD , پوستر حذف می شه و قیمت مجله هم به 4500 تومن کاهش پیدا می کنه

در مورد سایت:
قالب جدید سایت از روز 25 اردیبهشت آپ می شه.این رو به ما قول دادن اما اگه آپ نشد من هیچ مسئولیتی رو در قبال نادرست بودن این خبر به عهده نمی گیرم.

موفق باشید
ممنون رضا جان. شما همیشه برای ما مدیر هستی و خواهی بود:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر