بحث پیرامون مجله بازیرایانه

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اگه اینجا از 10 تا پستت 11تاش حذف میشه پس تو بازی رایانه باید تا حالا بن شده باشی!فقط یه حالت میمونه که خودت اونجا گاردینی-استفی چیزی باشی :)

یادمه توی بازیرایانه یکی از کاربرا فوحش رکیک داد (حالا بگم به کی خودت دیگه می فهمی عمق قضیه رو) بعد یکی از ناظما اینقدر برخورد تندی داشت(برخورد که میگم منظورم پست تند هست چون ناظما به جزء مدیریت بخش خودشون از ابزار های مدیریتی دیگه بهره نمی برن) که تهش باعث شد بعد از اینکه من کاربره رو به مدت 2 هفته بن کردم خود سهیل ناظمه رو هم بن کرد برای یک مدت خاص.توی سایت می گم هر شخصی هر تگی داشته باشه بر خلاف قوانین رفتار کنه باهاش برخورد میشه.من تحریریه میخواد باشم یا ناظم یا حتی بالاتر mod .
در ضمن ناظم هم ترجمه ی کلمه ی guardian هستش که شما به کار میبری و الا معنی درستش(اون چیزی که بار ها سهیل گفته و روش تاکید داشته توی سایت اتفاقا) میشه فعالین بخش ها.یعنی کاربرانی هستن که به دلیل فعالیت دسترسی مدیریتی یک بخش بهشون داده شده تا تشویق بشن فعالیت بیشتری داشته باشن.حالا اینکه چرا اصلا یا خیلی خیلی کم اتفاق میوفته کاربرین فعال یا همون ناظمین از نگاه شما برخورد باهاشون بشه مشخصه چون اون ها از نظر اخلاقی در درجه ی بالاتری قرار داشتند(البته استثناهایی هم به وجود میاد) که بخوان قوانین سایت رو که رعایت نکردنشون نشان دهنده ی ضعف اخلاق هست رعایت نکنن.

مثل اینکه سرور رو جابه جا کردند و الان سایت درست شده..البته هنو کمی کار داره. :)

یویو بهزاد:D
خوبه خوبه خبر مسرت بخشی بود:D

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
یادمه توی بازیرایانه یکی از کاربرا فوحش رکیک داد (حالا بگم به کی خودت دیگه می فهمی عمق قضیه رو) بعد یکی از ناظما اینقدر برخورد تندی داشت(برخورد که میگم منظورم پست تند هست چون ناظما به جزء مدیریت بخش خودشون از ابزار های مدیریتی دیگه بهره نمی برن) که تهش باعث شد بعد از اینکه من کاربره رو به مدت 2 هفته بن کردم خود سهیل ناظمه رو هم بن کرد برای یک مدت خاص.توی سایت می گم هر شخصی هر تگی داشته باشه بر خلاف قوانین رفتار کنه باهاش برخورد میشه.من تحریریه میخواد باشم یا ناظم یا حتی بالاتر mod .
در ضمن ناظم هم ترجمه ی کلمه ی guardian هستش که شما به کار میبری و الا معنی درستش(اون چیزی که بار ها سهیل گفته و روش تاکید داشته توی سایت اتفاقا) میشه فعالین بخش ها.یعنی کاربرانی هستن که به دلیل فعالیت دسترسی مدیریتی یک بخش بهشون داده شده تا تشویق بشن فعالیت بیشتری داشته باشن.حالا اینکه چرا اصلا یا خیلی خیلی کم اتفاق میوفته کاربرین فعال یا همون ناظمین از نگاه شما برخورد باهاشون بشه مشخصه چون اون ها از نظر اخلاقی در درجه ی بالاتری قرار داشتند(البته استثناهایی هم به وجود میاد) که بخوان قوانین سایت رو که رعایت نکردنشون نشان دهنده ی ضعف اخلاق هست رعایت نکنن.
باید اشاره کرد اون ناظم هم قدیمی ترین بین استف ها و گاردین هاست:)

Беркут

کاربر سایت
Sep 10, 2012
10
نام
مسعود
آقایان تبریک بازی رایانه برگشت

---------- نوشته در 03:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:26 AM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من نگفتم ازادي نيست :d
مي گم متاسفانه يه دوره اي يه كارهايي شد كه اون هسته اصلي سايت اون موقع رو از بين برد ! نبودين هم شما اون موقع اصلا"
الان چند وقت پيش يه انقلاب شد ديگه توي سايت :d
اون موقع يه انقلاب فوق خفن شد كه اصلا" شب مي خوابيدي صبح پا ميشدي ميديدي همه چيز تغيير كرده !!!:d
اما بعد از همون با اينكه همه چيز بعدش برگشت سر جاي اولش اما ديگه هسته از هم پاشيده شد !
اون موقع BR از BC هم خفن تر بود از لحاظ اطلاعات و خبر و مقاله

الانه هم خيلي از بچه ها و رفقالي اون دوره ما رفتن :(

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
البته بجز کارایی که کیانوش کرد...اون دلیل دیگه که واسه این ماجرا هستش واقعا خنده دار و غیرقابل باور بودش.

این لعنتی چرا واسه من بالا نمیاد؟!!:|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
شماره 58 مجله بازی رایانه :

یا خدااااااا واقعا یعنی دارم خواب میبینم بعد اتفاقی که واسه مکس پین افتاد و رو جلد نرفت نگران بودم نکنه به کریتوس هم خیانت کنید:d حالا دیگه راحت شدم تا بازی هم بیاد میتونم 3-4 بار پیش نمایش رو بخونم تحملش راحتتر شه فقط پیش نمایش گاو کار کیه؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
یا خدااااااا واقعا یعنی دارم خواب میبینم بعد اتفاقی که واسه مکس پین افتاد و رو جلد نرفت نگران بودم نکنه به کریتوس هم خیانت کنید:d حالا دیگه راحت شدم تا بازی هم بیاد میتونم 3-4 بار پیش نمایش رو بخونم تحملش راحتتر شه فقط پیش نمایش گاو کار کیه؟
یعنی عاشق اون مخخف نوشتنتم ! گاو
جدی نگیری ها ! شوخی بود !

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
قالب جدید سایت واقعا ضایعس !
به شخصه اصن نمیتونم باش ارتباط برقرار کنم !
البته این نظر منه و ممکنه نظر بقیه متفاوت باشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
موافقم واقعا قالبه بیخودیه! بابا شما که انقدر میخواهید متفاوت کار کنید یکم سلیقه به خرج بدید :D!
مگه جنگه که اون رنگیه :D
راستی این قسمت آخرین تاپیک ها هم اضافه میشه دیگه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر