بحث پیرامون مجله بازیرایانه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بهزاد جان رسيدن بخير
نيومده گير ميدي به بچه مردم ها.......
حالا مال مرداد باشه
فداي سرت اصلا ما تو اسفندم باشيم بلاخره بايد بخريم ديگه
نخري از دست رفته من ديروز رفتم همه جا رو دكه پر بود
ولي من رفتم 3 تا بازي خريدم ديگه اه ديبساط نداشتم
خدا رو شكر قيمت مجله مثل دفعه پيش 2800 هست

برنا مه لاپزيك كي مياد بيرو ميره براي اواخر شيريور يا توي مهر:confused:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اگه اجازه بدید میخوام انتقادها رو شروع کنم:biggrin1:.

طرح جلد.
1. عکسی که برای روی جلد مجله انتخاب کردید و گذاشتید دقیقا کاور نسخه PAL بازی Kill Zone ( همون قسمت اول :cheesygri ) هست که با یک مقدار بیریخت Edit شده و وقتی بزرگش کرده که به اندازه دل خواه برسه از کیفیتش بینهایت کم شده. مجبور بودید از بازی که پوستر درست حسابی نداره روی جلد مجله استفاده کنید.
2. میگم بازی و نوآوری بزرگتری از این KZ 2 نبود. بهترین بازی E3 ( نمایشگاه و کنفرانسهای بعد از اون ) شاهکار Call of Duty 4 بوده و هست. نوآوری از Wii Fit بزرگتر نداشتیم و میشد از Wii Fit استفاده کرد تا حتی غیر گیمرها رو به خریدن و خواندن مجله مجبور کنید.
3. طراحی روی جلد بعد از _ 18 تا شماره بوده فکر کنم :mrgreen: _ قدیمی شده و اگر رادستتون هست یه تکانی بهش بدید لطفا.
4. میدونم نوبتی هم که باشه نوبت یکی از بازی های سونی بود که بره روی جلد E3 امسال ولی خب دیگه.

Cd این شماره.
با این حال که خودم رو برای DVD اماده کرده بودم ولی باز با کمال تعجب CD بود اما از نظر کیفی فوق العاده بود. چه کردید. خسته نباشید:love:. امیدوارم DVD بزارید تا این دموهای آس رو با کیفیت بیشتری ببینیم.

پوستر.
بجای پوستر بازی بنویسید پوستر تبلیغاتی. دیگه مونده بود روی پیشانی Jin یه مارک سام..... بندازید:laughing:. ولی چیز نازی انداختید ( عشـــــــــــــــــــــــــــــــق من تکن :love:)

پیشنهاد. بعد از هزار بار دادن پیشنهاد _ و بعد ب زور _ تونستم مجاب کنم که زیر نویس رو درست کنید که کردید، ممنون. این گیر جدیدمه :biggrin1:. این رو قبلا گفتم ولی باز هم میگم. سعی کنید CD با عکس روی جلد و گذارش ویژه هماهنگ باشه. یعنی چی؟ یعنی وقتی عکس جلد و گزارش ویژه اختصاص داره به بازی X، دمو بازی X در CD شماره 1 باشه نه شماره 10 11.

کلام اخر. از همه دوستان و دستاندرکاران بازیرایانه کمال تشکر و ارزوی بهترین ها رو دارم.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
مقاله‌ها رو چه‌ طور ديديد؟
uncharted که کار آقای حمیدرضا دشتی بود واقعا عالی بود چون من قبل از خوندن مقاله شما مقاله های سایت های مختلف را هم می خونم و به نظرم عالی بود
در مورد Haze خیلی روی Nector صحبت شده بود.تقریبا هر پاراگراف درباره روانی شدن سربازان منتل بر اثر نکتار گفته شده بود.البته یکم بزرگ نمایی کردم.
مقاله های conan و nfs:PS و COD4 خوب بودند.بقیه رو فعلا وقت نکردم بخونم.
کنفرانس ها هم عالی بودند.
مقاله transformers هم خوب بود.
بهترین بازی های E3 را خیلی خیلی سلیقه ای رتبه بندی کرده بودید. مثلا جناب کنی به Wii Fit امتیاز 18 داده بعد جناب دشتی 8 داده.که واقعا بسته به سلیقه نمره دادند.
بجای این همه بازی های به درد نخور که برای X360 نقد کرده بودید می رفتید بازی های بهتری رو که کم هم نیستند نقد می کردید.ولی بازم هم این نقدهایی که دادید هم همه خوب بودند.
یه پیشنهاد هم دارم برای شماره های بعدیتون: بازی Folklore هم که تاریخ ریلیزش TBA هست رو پیش نمایش برید مگر اینکه شماره بعدیتون بعد از TBA منتشر بشه:-"
ولی در کل بدترین مشکلتون همون تاخییر مجلتون هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مقاله‌ها رو چه‌ طور ديديد؟
بنده که هنوز وقت نکردم ولی حتما خدمتتون میگم.

پ.ن. راستی مقاله Alan Wake شما یکی از بهترین هاست. تا حالا 20 بار خوندمش:biggrin1:.

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
میگم بهزاد این آواتاره جدیدت خیلی با حاله:biggrin1:
در ضمن تو بازی رایانه مطلب مینویسی؟
فامیلیت چیه؟:-":biggrin1:
این شماره رو گرفتم
خوب بود
البته بازیهایی که نقدر کردین ماله چند سال پیش بود:blushing:
امیدوارم شماره بعد یه شماره فراموش نشدنی باشه
در ضمن مگه امتیاز فنی میانگین 4 امتیاز بالاش نیست؟
من تو نصف بازیا دیدم اینجوری نبود

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
میگم بهزاد این آواتاره جدیدت خیلی با حاله
در ضمن تو بازی رایانه مطلب مینویسی؟
فامیلیت چیه؟
این شماره رو گرفتم
خوب بود
البته بازیهایی که نقدر کردین ماله چند سال پیش بود
امیدوارم شماره بعد یه شماره فراموش نشدنی باشه
در ضمن مگه امتیاز فنی میانگین 4 امتیاز بالاش نیست؟
من تو نصف بازیا دیدم اینجوری نبود
بهزاد ضیائی
بهزاد ضیایی=master_behi ؟؟
Behzad = بهزاد ضیائی

اقایون اگه منظورتون من هستم :
master_behi : بهزاد خرّم

اگر هم که من نیستم که امین گفت.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من ديگه از مجله كشيدم
كنار يعني به عبارتي يك مشتري پريد تا
وقتي كه مجله از حالت Tbaدر نياد من نميخرم

يعني فقط من نيستم 20 تا از برو بچ محلمونم هستن كه
اونا هم تا وقتي از اين بساط در نياييد ديگه مجله رو ترك كرديم

خدايي خفن تو خماري مجله هستم ولي خودم رو نگه داشتم

و پا بند عهدم هم هستم و اگه كسي پايه هست به اين ترتيب كه ما انجام داديم
اونم تهسن كنه و ديگه نگيره تا يك تكوني به خودشون بدن

اميد وارم بزرگواران مثل اقا بهزاد ، خانوم سحر و اقاي از هاريان فر و بقيه دوستان از اين حرفهاي من ناراحت نشن
چون اگه ماها بازم مجله رو بگيريم
شما اصلا تكوني به مجله براي بوجود امدن تاريخ معين براي انتشار نميدين
پس تا دوره زماني كه مجله انتشارش معلوم نشه
خدا نگهدار :((

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
من ديگه از مجله كشيدم
كنار يعني به عبارتي يك مشتري پريد تا
وقتي كه مجله از حالت Tbaدر نياد من نميخرم

يعني فقط من نيستم 20 تا از برو بچ محلمونم هستن كه
اونا هم تا وقتي از اين بساط در نياييد ديگه مجله رو ترك كرديم

خدايي خفن تو خماري مجله هستم ولي خودم رو نگه داشتم

و پا بند عهدم هم هستم و اگه كسي پايه هست به اين ترتيب كه ما انجام داديم
اونم تهسن كنه و ديگه نگيره تا يك تكوني به خودشون بدن

اميد وارم بزرگواران مثل اقا بهزاد ، خانوم سحر و اقاي از هاريان فر و بقيه دوستان از اين حرفهاي من ناراحت نشن
چون اگه ماها بازم مجله رو بگيريم
شما اصلا تكوني به مجله براي بوجود امدن تاريخ معين براي انتشار نميدين
پس تا دوره زماني كه مجله انتشارش معلوم نشه
خدا نگهدار :((
حرف حق ناراحتي نداره، ولي يك سري مشكلات تو اين ماه به وجود آمده بود كه به خاطر سفر به لايپزيك آلمان بود، تا جايي كه من مي‌دونم مجله حدود 15 روز پيش آماده بود ولي كسي نبود اونو برسونه به پخش. در هر صورت من از شما عذرخواهي مي‌كنم و پيام شما رو به مسئولين رده بالاي مجله خواهم رساند.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
یک انتقاد ... نویسنده مقاله 2World کی بود ؟
من دیروز که رفتم در مغازه یکی از دوستان مجله شما رو دیدم | خودم مجله خر نیستم | و همین طوری که داشتم صفحه ها رو ورق می زدم و مطالب تکراری می دیدم , چشم من به 2World خورد و دیدم که بازی رو با بازی قدرتمند Gothic III مقایسه کرده و به هر دو لطمه وارد کرده .... اینها به کنار ... کسی نیست که مطالب رو چک کنه ؟ اخه بازی نوساز 2World که اولین تجربه سازنده های المانی تازه کار است رو با بازی هم چون Gothic III که تنها 5 موتور گرافیکی برای طراحی کارکتر بازی ها استفاده کرده رو میار قراره میده ... | این از لحاظ گرافیکی | از لحاظ داستانی هم به هم هیچ ربطی نداشته ( جفنگ گفتم ها ) شخصیت پردازی در 2World بیشتر , شبیه به بازی Oblivion بود تا Gothic III . تا جایی که در گفتار کارکتر های فانتیزی از Oblivion کپی گرفته شده بود .

حالا حق رو به کی میدید ؟! تاریخ عرضه مشخص ندارید , مطالب دست و پا افتاده هستند , این دفعه هم که شاهکار کردید و به جای نقد های مفصل زده بودید تو خط Mini Review .

من از نقد 2World در یک صورت راضی هستم و ان که نویسنده نسخه بتای بازی گوتیک رو بازی کرده باشه wow

اگه دیده باشید بازی Gothic در همه جا رتبه نسبتا قابل قبولی گرفته بود !! | حتی در GS |

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر