بحث پیرامون مجله بازیرایانه

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بر خلاف انتظار و ارزوی خیلی ها که فکر می کنن بازیرایانه بر نمی گرده مطمئن باشین با قدرت بر میگرده جوری که بعضی سایت ها که الان خودشون رو پربازدید ترین الکسا(سوء تفاهم نشه منظورم بازیسنتر نیستش:D) می دونن با کله بکوبه زمین.
چند روز پیش که با سهیل منصوری , علیرضا صحبت کرده بود گفتن ایشون که دنبال سرور جدید هستن که به زودی هم پیدا میشه و دوباره سایت بر میگرده.
بهزاد تو هم شماره ی موبایل بابابزرگ رو پ.خ کن برام اعصابم خورد شده همین الان رفتم سراغه گوشیم که بهش زنگ بزنم دیدم ای بابا گوشیم که دزدیده شده و شماره هاشم تماما از بین رفتن:( برام نفرستی سایت اومد بالا شکایتت رو می کنم پیشش>:)

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
بر خلاف انتظار و ارزوی خیلی ها که فکر می کنن بازیرایانه بر نمی گرده مطمئن باشین با قدرت بر میگرده جوری که بعضی سایت ها که الان خودشون رو پربازدید ترین الکسا(سوء تفاهم نشه منظورم بازیسنتر نیستش:D) می دونن با کله بکوبه زمین.
چند روز پیش که با سهیل منصوری , علیرضا صحبت کرده بود گفتن ایشون که دنبال سرور جدید هستن که به زودی هم پیدا میشه و دوباره سایت بر میگرده.
بهزاد تو هم شماره ی موبایل بابابزرگ رو پ.خ کن برام اعصابم خورد شده همین الان رفتم سراغه گوشیم که بهش زنگ بزنم دیدم ای بابا گوشیم که دزدیده شده و شماره هاشم تماما از بین رفتن:( برام نفرستی سایت اومد بالا شکایتت رو می کنم پیشش>:)

ممد تویی؟؟؟ :d
چرا اینجوری شدی؟؟؟ :> چرا اسم کاربریت اینه؟؟؟:-o دیگه بی خیال مرگ اینا شدی؟؟ :)

ببین منو تهدید نکنا..میدم همون بابابزرگت فلکت کنه :)) شماره اش رو هم بدم فایده نداره! زنگ زدم خودم بهش...میگه این شماره موقتا قطع میباشد! :|

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
چرا اینجوری شدی؟؟؟ :> چرا اسم کاربریت اینه؟؟؟:-o دیگه بی خیال مرگ اینا شدی؟؟ :)

چجوری شدم؟:D بیخیال مرگ هم نشدم یه چهارتا شرکت احمق مثل یوبی سافت بیخیال شدن و نمیرن بخرنش(انشالله نینتندوی دانا خریداری میکنتش:)))
ببین منو تهدید نکنا..میدم همون بابابزرگت فلکت کنه :)) شماره اش رو هم بدم فایده نداره! زنگ زدم خودم بهش...میگه این شماره موقتا قطع میباشد! :|
من نوشم حرف نوش رو گوش میده:>

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
چجوری شدم؟:D بیخیال مرگ هم نشدم یه چهارتا شرکت احمق مثل یوبی سافت بیخیال شدن و نمیرن بخرنش(انشالله نینتندوی دانا خریداری میکنتش:)))

من نوشم حرف نوش رو گوش میده:>

62658342973367033180.png

ببین ....حال کن..الان این شکلک بازی رایانه کمیابه..ازش لذت ببر:d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
شکل سایت و فروم هم عوض میشه یا نه ؟:|

سهیل خان گفتن که سایت و انجمن رو تغییر خواهند داد به شکلی نو خواهد امد.حالا یا بعد از گرفتن سرور تغییر میدن که باعث میشه اومدن بالای سایت و انجمن 1-2 روز به تاخیر بیوفته.یا اینکه تغییر دادن و دیتابیس رو نگه داشتن بعد از اومدن سرور بلافاصله میارنش بالا و با سایت و انجمنی نو طرف هستیم.

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
سهیل خان گفتن که سایت و انجمن رو تغییر خواهند داد به شکلی نو خواهد امد.حالا یا بعد از گرفتن سرور تغییر میدن که باعث میشه اومدن بالای سایت و انجمن 1-2 روز به تاخیر بیوفته.یا اینکه تغییر دادن و دیتابیس رو نگه داشتن بعد از اومدن سرور بلافاصله میارنش بالا و با سایت و انجمنی نو طرف هستیم.

به احتمال زیاد اول سرور رو عوض میکنند بعدش سایت و فروم رو عوض میکنند :)

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
خب دوستان یه خبر خوب دارم براتون.البته با توجه به اینکه من مرگ هستم اصولا نباید خبر خوبی داشته باشم ولی این یک بار تخفیف دادیم بهتون.:D

سرور بالاخره پیدا شده.حالا تنها چیزی که میمونه درست کردن سایت و بالابردنش هست.و حدس اول من و حرف بهزاد درست در اومده مثل اینکه.انشالله تا 2-3 روز دیگه با هم شاهد بازیرایانه ای نو خواهیم بود......

آخرین ویرایش:

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
خب دوستان یه خبر خوب دارم براتون.البته با توجه به اینکه من مرگ هستم اصولا نباید خبر خوبی داشته باشم ولی این یک بار تخفیف دادیم بهتون.:D

سرور بالاخره پیدا شده.حالا تنها چیزی که میمونه درست کردن سایت و بالابردنش هست.و حدس اول من و حرف بهزاد درست در اومده مثل اینکه.انشالله تا 2-3 روز دیگه با هم شاهد بازیرایانه ای نو خواهیم بود......
اون گیمفای کذایی چیه تو تب هات؟!:|
واسه من جدیدا همون اولش میگه همچین پیجی وجود ندارد!!!

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256

یو :d
Finally )

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اون گیمفای کذایی چیه تو تب هات؟!:|

هیچی یکی از بدترین سایت ها باز میکنم می خندم.خبر ربطی به نینتندو نداره توش 10 تا فوحش به نینتندو میدن.هر چند همه ی اینا رو توی بازیرایانه میشناسم و جرات توهین و فحاشی رو توی بازیرایانه که قانون مداره و البته همینجا ندارن.(توی بازیرایانه یکی از کسایی که باهاشون برخورد می کنه خودمم:D)
هر چند ول کن سپهر فعلا بچسبیم به بازیرایانه به تو هم چه من چه سایتی رو باز می کنم؟:D اصلا خوشم میاد بازش کنم:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر