بحث پیرامون مجله بازیرایانه

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
دوستان واقعا مجله ی بیخودیه
اولا اینکه تریلر هاش واقعا افتضاح بعضی از تریلر هاش فقط برای پر کردن حجم دی وی دیه!
دوما بازی هایی که تو dvd هست واقعا افتضاح ترین بازی هاست
سوما تو نقد و بررسی هاش واقعا کیلویی نمره میدن!

ولی به جاش مجله ی بازینما:
اولا فقط 500 تومن گرونتره
دوما 2 تا dvd داره
سوما محتویات dvd واقعا عالیه(به طور مثال تو یکی از شماره هاش بازی most wanted 2012 رو گذاشته بود واسه نصب و تو یه شماره دیگه هر 4 ایپیزود the walking dead) ضمن اینکه بهترین تریلر ها رو توش میزارن.
سوما پوسترش بزرگتره
چهارما نقد هاش واقعا تخصصی هستش
پنجما 100 صفحه ی بزرگ هست در صورتی که بازی رایانه 100 صفحه ی کوچیک
ششما تو dvd جدیدترین بازی های ios هم هست
هفتما تو هر شمارش 3 بازی عالی تو dvd هاشه
هشتما محتویات dvd به طور دقیق روی جلدش نوشته شده
.....
بازم بگم؟؟!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
اولا اینکه تریلر هاش واقعا افتضاح بعضی از تریلر هاش فقط برای پر کردن حجم دی وی دیه!

دوما 2 تا dvd داره
سوما محتویات dvd واقعا عالیه(به طور مثال تو یکی از شماره هاش بازی most wanted 2012 رو گذاشته بود واسه نصب و تو یه شماره دیگه هر 4 ایپیزود the walking dead) ضمن اینکه بهترین تریلر ها رو توش میزارن.
سوما پوسترش بزرگتره
.....
بازم بگم؟؟!
! To each his own
ما دلمون میخواد بازی رایانه میگیریم شما میخوای بازی نما بگیری برو بگیر !
اگه هم میخوای تاپیکی رو به هم بریزی این اون تاپییک نیست که تو دنبالش میگردی !
توی خط اول پست گهر بارتون که گفتید "مجله بیخودیه " به مجله و دست اندر کارانش و تمامی طرفدارای مجله توهین کردید !
بازم بگم ؟!!

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin

دوما 2 تا dvd داره
سوما پوسترش بزرگتره
.....
بازم بگم؟؟!
اینجور پستهایی دیدم که شک کردم اعضای بازی نما میرن بازی رایانه رو ریپرت میکنن و فبلترمیشه
چقدر اوضاع مملکت گل وبلبه

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام
من چند قرنیه مجله ی بازی نخریدم:d
می خوام از این شروع کنم میگم توش چیداره مثلا نقد پیشنمایش معرفی گجت .......... ایناش رو بگید ممنون میشم:)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بیچاره کرایتک اگه اینا رو بشنوه.....

کاری به بحث ندارم ولی ترو بخدا انقدر کرایتک کرایتک نکنید که اعصاب همه رو خورد کردید !!

مگه ساختن یه بازی که نیاز به 5 تا ابر کامیپوتر های امریکا داره کار سختی هست ؟؟ بده تا خودم همین الان ردیفش کنم ! کاشکی حداقل هنر داشت این کار !! اون از بازی قبلیشون که اومدن بهینه کنند و واقعا دیدیمون نتیجه اش ! حالا هم که یه گرافیک عالی رو کردن فقط رو یه ابر کامپیوتر بهترین حالت رو داره ! پیششششـــــــــ ......

هیتمن با قدرت ، یکی از بهترین گرافیک های امسال رو داشت که حتی انقدر بالانس و عالی بود که رو کامپیوتر 5 سال پیش من هم به بهترین نحو اجرا شد !! این هنره !! نه اینکه بازی بسازی که خشتک کامپیوتر رو بکشه سرش !!

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
403
حالا دیگه شما میگی فن هستی و چشمت رو به حقیقت می بندی مشکل من و بقیه منتقد های مجله نیست. گرافیک هیتمن از لحاظ هنری و تکنیکی حرف های زیادی واسه گفتن داره گرچه قبول دارم که گرافیک FC3 یه چند درصدی بهتر هست.

منبع حرف من عکسی هست که خودتون تو این شماره چاپ کردین....صفحه 73 پایین سمت چپ...:p
گرافیک هنری؟خوبه خودتون شماره ی قبل نظرسنجی واسه گرافیک هنری گذاشته بودین!!!..دو تا هتل و به دو زمین خشک که گرافیک هنری نمیشه!!!!!

دوست عزیز من از اولین شماره مجلتون رو گرفتم و گمیر قدیمی هم هستم به تعداد پستام نگاه نکن...من همیشه عاشق نقدای مجلتون بودم....والبته هستم!!!
هزار بار شده مجله و دوهفته نامه های زیادی گرفتم دو سه شماره دیدم چرتن انداختمشون دور ولی آرشیو تمام شماره های شماره رو دارم!
همیشه هم نقداتون عالی و منصفانه بوده ...نگاه بازی رایانه همیشه واسم قشنگ بوده که نگاه زیبایی به بازی های رایانه ای داره....ولی از نظر من دو نقد فارکرای و هیتمن جای کار بیشتری داشتن...مخفی کاری تو هیتمن به نظرم اصلا از DISHONORED بهتر نیست(اشاره به نقد)...اگه بهتر بود خب با گرافیک بهتر نمرات بهتری باید میگرفت...قسمت اکشن ماجرا هم که گفتین ضعیف کار شده به نظرم اصلا ضعیف نبود و از قسمت مخفی کاریش بهتر شده بود(به نسبت)...این که از بقل آدمها بری کنترل رو بگیری نفهمن چه جذابیتی داره؟با محیطهای کوچک و تو درهم؟
به هرحال این نظر شخصی منه و بازی همون نمره که مجله بهش داده (16) حقشه...

مگه ساختن یه بازی که نیاز به 5 تا ابر کامیپوتر های امریکا داره کار سختی هست ؟؟ بده تا خودم همین الان ردیفش کنم ! کاشکی حداقل هنر داشت این کار !! اون از بازی قبلیشون که اومدن بهینه کنند و واقعا دیدیمون نتیجه اش ! حالا هم که یه گرافیک عالی رو کردن فقط رو یه ابر کامپیوتر بهترین حالت رو داره ! پیششششــــــــ

دوست عزیز من با گرافیک 555 توی فارکرای با دایرکس 11 و تنظیمات تقریبا آخر 30 فریم میگرفتم...کرایسیس فوق العاده بهینه بود و الیته از CPU هم به نحو احسنت استفاده میکرد...

یکم سعی کنیم تعصبی نگاه نکنیم...فک کنیم چون ده سال پیش هیتمن بازی کردیم کلی خاطره باهاش داریم الان باید فلان چیز رو بگیم

اینا هم نظر شخصی من در مورده هیتمن و نقدش بود....الان با آرپیچی نیفتین دنبالم:D.....اون حس نقدای بازی رایانه ایی تو این دوتا نقد نبود...

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که میدونید فن خفن و دو اتیشه بازیراینه بودم. ولی با خرید دو شماره اخر بازینما نظرم عوض شد و دیگه رایانه نمیخرم:D حالا 57رایانه رو هم خریدم ولی محتویات دی وی دیش چرت بود!
خلاصه امیدوارم یه رسیدگی بکنن!قبلا هم گفتم 2 تا تریلر بذارین اصلا ولی طولانیو پر اهمیت باشه( مثلا مثلا مثلا dishonored رو گیمپلیشو بذارن اونم 10دقیقه نه ایکه قارچ در شهر رو تریلرشو بذارن)
نقدها هم الان باز بهتر شده یه زمانی بازیای 10مگ ی رو نقد میکردن:D میدونم اونام بازین ولی بازیای دیگه ای هم هستن...یا نه چهارتا مقاله بذارین!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
مخفی کاری تو هیتمن به نظرم اصلا از DISHONORED بهتر نیست(اشاره به نقد)...اگه بهتر بود خب با گرافیک بهتر نمرات بهتری باید میگرفت.

چه ربطی داره؟ مگه تمام لذت و صد البته نمره
DISHONORED به خاطر مخفیکاریش هست که چون مخفی کاری و گرافیک هیتمن از DISHONORED بهترن باید نمره بیشتری بگیره؟

البته با عرض پوزش که پستی که روش به من نبود رو تقل قول کردم.

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
یه نکته عالی درمورد مجله پیش نمایش عالی بایوشاک بود..یعنی 10 صفحه با متنی عالیه عالی....من دوبار خوندم و هیجان متنش از بازی کردن بیشتر بود...نکاتی که توش گفته میشد بی نظیر بود...دست آقای منصوری درد نکنه...همین 10 صفحه خداییش 5 تومن می ارزید...

آقای منصوری همیشه قلمشون شیرین و دلچسب بوده ;)

مجله کی اومده؟؟؟؟؟)x)xاههههه یه اطلاع رسانی درست حسابی ندارن....با این سایتشون..........

هفته پیش با آقای عبدالهی(سردبیر) صحبت میکردم....میگفت دارند سرور سایت رو منتقل میکنند... منتقل که بشه(ظرف چند روز آینده) سایت دوباره راه می افته...البته همونطور که تو دو-سه شماره قبلی مجله، خودشون گفته بودند، بزودی در سایت و فروم تغییرات عمده و وسیعی رو میدند :)

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
403
چه ربطی داره؟ مگه تمام لذت و صد البته نمره
DISHONORED به خاطر مخفیکاریش هست که چون مخفی کاری و گرافیک هیتمن از DISHONORED بهترن باید نمره بیشتری بگیره؟

البته با عرض پوزش که پستی که روش به من نبود رو تقل قول کردم.

هر دو بازی نوعی امتیازدهی میکردن که گیمر رو وادار به حرکت آهسته و بدون اکشن کنن...البته توی dishonored به بیهوش کردن امتیاز منفی نمیداد...
توی خود مجله هم به گیم پلی dishonored نمره 20 رو داده!!!منظورم من این بود که اون حس مخفی کاری توی این بازی بهتر از هیتمن بود...(البته ابن نظر شخصی منه و تحمیل به هیچ کسی نیست دوست من)

1-بازی نما
2-دنیای بازی
3-بازی رایانه

جان؟؟؟البته بازی نما خیلی وقته نمیگیرم ولی دنیای بازی بهتر از بازی رایانه هست؟؟؟؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
دنیای بازی بهتر از بازی رایانه هست؟؟؟؟
زرشک ! این آخه چه سوالیه شما میپرسی !؟ معلومه که نه ! دنیای بازی یه روزنامه است که 18 یا 20 صفحه بیشتر نسیت ! اما بازی رایانه مجله است با صد صفحه و دی وی دی و پوستر !
از نظر نقد و محتوا به نظر من بازی رایانه خیلی سر تر از دنیای بازی هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر