بحث پیرامون مجله بازیرایانه

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
شماره 57 مجله امروز منتشر شد . تصویر روی جلد Bioshock infinite و پوستر هم Crysis 3 . دی وی دی این شماره یه مقدار از شماره های قبلی بهتره اما هنوزم کلی محتوای بدرد نخور توش پیدا میشه
سايتشون كه تركيده شما كه خريدي بي زحمت ي ليستي از فهرست بازياي بررسي شده تو اين شماره رو بگو
ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تو نقد فارکرای3 بنظرم نکات منفی اش به جز سطحی بودن شخصیت اول بقیه اش بی مورد بود فک میکردم نمره اش 18-19 بشه

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
بدترین شمارش اونی بود که fifa 13 و pes 13 رو نقد کرده بودن.یعنی درسته که فیفا از pes کمتر بگیره؟:|
گیمپلی pes از فیفا بهتره؟!:|
به فارکرای هم کم دادن.
من دیگه مجله ی بازی نما میگیرم.خیلی نقداش خوبه;;)

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
بدترین شمارش اونی بود که fifa 13 و pes 13 رو نقد کرده بودن.یعنی درسته که فیفا از pes کمتر بگیره؟:|
گیمپلی pes از فیفا بهتره؟!:|
به فارکرای هم کم دادن.
من دیگه مجله ی بازی نما میگیرم.خیلی نقداش خوبه;;)

این دیدی که شما دارین درست نیست...من خودم عاشق فیفا هستم ولی باید قبول کنیم فیفا تغییراتش نسبت به سال پیش خیلی کم بود...
ولی pes اینطوری نبود..یه کمپانی بیاد یه بازی خوب رو هر سال بده بیرون بعد مدتی تکراری میشه مثل کال....

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
بچه ها این شماره اشتباه شده بود واسه من دوتا پوستر داشت..:D

راستی یک نکته بد اینکه گرافیک فارکرای و هیتمن هر دو 18 داده؟؟؟؟خیلی فرق داشتن انصافا
واقعا فارکرای چی تو گرافیک کم داشت؟خیلی هم اپتیمایز بود...

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بچه ها این شماره اشتباه شده بود واسه من دوتا پوستر داشت..:D

راستی یک نکته بد اینکه گرافیک فارکرای و هیتمن هر دو 18 داده؟؟؟؟خیلی فرق داشتن انصافا
واقعا فارکرای چی تو گرافیک کم داشت؟خیلی هم اپتیمایز بود...
منتقدش ي نفر بود؟؟؟
زياد رو حساب كتاب نيست بعضي از نمره دادنا نبايد مقايسه كرد به نظرم

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
منتقدش ي نفر بود؟؟؟
زياد رو حساب كتاب نيست بعضي از نمره دادنا نبايد مقايسه كرد به نظرم

آره یه نفر بود...نقدش اصلا خوب نبود انگار کپی پیست کرده بود!مثلا نوشته بود برای گرفتن تاورها خیلی باید میجنگیدی....من به شخصه با یه ماشین میرفتم پیش تاورها و روشنشون می کردم...به همین راحتی...تو یه دور بازی شاید هفت تا تاور رو روشن کردم...

اول مجله هم که بعضی ها صحبت میکنن آقای جواد محسنی نوشته بود هیتمن با گرافیکی خیره کننده و گیم پلی بسیار عالی!!!!
من تو تنظیمان هیتمن فقط global illum رو خاموش کرده بودم...گرافیکش اونچنان هم نبود(در مقایسه با شاخ های این نسل)....شاید همون یه تنظیم گرافیک رو زیر و رو کرده!!!!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر