بحث پیرامون مجله بازیرایانه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به هیچ وجه دیگه این مجله رو نمیخرم !!!! چه سودی برام داره که 5400 پول مجله گیم بدم !!!!!!!!!!! مجله ای مثل رایانه خبر فقط و فقط برای اینکه قیمتش بالا نره و رعایت خواننده ها رو بکنه کاغذ رو از گلاسه با کاهی A4 تبدیل کرده و قیمتش هم 3500 تومان مونده ! تازه هر ماه پک های نرم افزاری کامل + اموزش نرم افزار و... رو هم داره !!!! اما بازی رایانه چی داره ؟ هیچ چی !! مگه میشه که در کمتر از 2 ماه قیمت مجله 1900 تومان افزاریش داشتته باشه ؟!!!

مگه مجبورید کاغذ گلاسه بزنید اخه !؟ کاغذ گلاسه نزنید !

---------- نوشته در 06:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:52 PM ارسال شده بود ----------

توی ایران فقط 20 درصد کاغذ ها تولید داخلی هست و بقیه وارد میشند. اون 20 درصد هم میرسه به مطبوعات دولتی در نتیجه قیمت کاغذ با افزایش دلار رابطه مستقیم داره. شما و همه خوانندگان حق دارید شاکی بشید اما قبول کنید هیچ کدوم از ما علاقه ای به افزایش نداشتیم. قیمت اوربیت دو شبه 350 تومن گرون شد ؛ وای به حال ما !

اوربیت قیمت فروش عمده اش همه جا 800 تومانه ! تو بازار هم 1100 تا 1300 میفروشن . HDD اینترنال که شده بود 245 هزار ، الن دوباره اومده پایین و شده 219 هزار !!! اون وقت شما هی دارید میبرید بالا ؟!

بعد میگن سردبیر تو ماهنامه مینویسه که اگه همینطور کاغذ بره بالا تا وضعیت درست ، انتشار رو متوقف میکنیم و این کار ما به خاطر سود نیست !

اقا کسری نمیدونم این حرف ها اصلا منتقل میشن یا نه ؟ اما همه اینها برای کم نشدن سود های قبلی هست و این میشه افزایش قیمت برای کسب سود بیشتر . با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید که چه قدر سود و در امد داره دفتر مجله ( بایدم اینطور باشه ) . اما خوب سوء استفاده از بازار پر تلاطم و رعایت نکردن حال خریداران یه موضوع دیگه است .

باور کن اکثر خریدارای ماهنامه بچه مدرسه ای هستن . خوب سخته براشون . خیلی سخته . من که دیگه به شخصه نمیخرم این ماهنامه رو . اما پیشنهاد میکنم کاغذ رو کلاسه نزنید و قیمت رو بیارید پایین !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خوب دوستان چرا ناراحت می شید؟بالاخره سفر به کشور دیگه برای مصاحبه با سازنده های بازی ،گشت و گذار توی نمایشگاه ها و... که از جیب نازنین سردبیر که نمی ره خواننده های مجله پر محتوا بازی رایانه پرداخت می کنند.
دوستان سایت Bazyrayane باز خراب شده؟!

آخرین ویرایش:

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
به هیچ وجه دیگه این مجله رو نمیخرم !!!! چه سودی برام داره که 5400 پول مجله گیم بدم !!!!!!!!!!! مجله ای مثل رایانه خبر فقط و فقط برای اینکه قیمتش بالا نره و رعایت خواننده ها رو بکنه کاغذ رو از گلاسه با کاهی A4 تبدیل کرده و قیمتش هم 3500 تومان مونده ! تازه هر ماه پک های نرم افزاری کامل + اموزش نرم افزار و... رو هم داره !!!! اما بازی رایانه چی داره ؟ هیچ چی !! مگه میشه که در کمتر از 2 ماه قیمت مجله 1900 تومان افزاریش داشتته باشه ؟!!!مگه مجبورید کاغذ گلاسه بزنید اخه !؟ کاغذ گلاسه نزنید !---------- نوشته در 06:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:52 PM ارسال شده بود ----------اوربیت قیمت فروش عمده اش همه جا 800 تومانه ! تو بازار هم 1100 تا 1300 میفروشن . HDD اینترنال که شده بود 245 هزار ، الن دوباره اومده پایین و شده 219 هزار !!! اون وقت شما هی دارید میبرید بالا ؟!بعد میگن سردبیر تو ماهنامه مینویسه که اگه همینطور کاغذ بره بالا تا وضعیت درست ، انتشار رو متوقف میکنیم و این کار ما به خاطر سود نیست ! اقا کسری نمیدونم این حرف ها اصلا منتقل میشن یا نه ؟ اما همه اینها برای کم نشدن سود های قبلی هست و این میشه افزایش قیمت برای کسب سود بیشتر . با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید که چه قدر سود و در امد داره دفتر مجله ( بایدم اینطور باشه ) . اما خوب سوء استفاده از بازار پر تلاطم و رعایت نکردن حال خریداران یه موضوع دیگه است . باور کن اکثر خریدارای ماهنامه بچه مدرسه ای هستن . خوب سخته براشون . خیلی سخته . من که دیگه به شخصه نمیخرم این ماهنامه رو . اما پیشنهاد میکنم کاغذ رو کلاسه نزنید و قیمت رو بیارید پایین !
کلا تا جایی که یادمه کاره شما تو این تاپیک همیشه یه چیز بوده: تخریب...والا دیگه وقاحت هم حدی داره...یا ادم عقده ای هستی و داری خودتو خالی میکنی یا خیلی نفهمی که وضعیت بازار رو درک نمیکنی یا از مجله های دیگه حقوق میگیری.سو استفاده از بازار؟! lol قیمت ها پایین اومدن؟! lol تر!عزیزم بنده تو لوازم تحریر کار میکنم و کاملا هم با قیمت ها اشنا هستم...این که فکر کنی با کم شدن قیمت ادلار (که البته نسبت به سابق هنوز هم شدیدا بالاست!) قیمت ها پایین میاد باید بگم که کاملا در اشتباهی...الان نزدیک به یک ماهه که قیمت کاغذ پایین که نیومده هیچ هفتگی هم بالا رفته...البته این توضیحات واسه شما نیست چون با سابقه ای که تو این ترد داری معلومه مشکلت چیزه دیگه ایه...فقط واسه کسایی گفتم که با خوندن پسته شما ممکنه به اشتباه بیوفتن.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کسی از دوستان اینجا نمی دونند این سایت بازی رایانه که همیشه خراب کی درست میشه؟با یکی از فروشنده های گیم اونجا کار داریم اما متاسفانه این سایت باز نمیشه.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
چه بلایی سر سایت اومده؟ کی درست میشه؟
من که دیگه به شخصه نمیخرم این ماهنامه رو . اما پیشنهاد میکنم کاغذ رو کلاسه نزنید و قیمت رو بیارید پایین !
حالا توروخدا بیا بخر
مثلا داری جو رو متشنج میکنی که بقیه هم تحت تاثیر اراجیف تو دیگه مجله رو نخرن؟
:))

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
واسه من بحث سایت و مجله کاملا جدا هست
سایت رو مدت هاست که خیلی کم سر مزنم به خاطر مدیریت فوق العاده عالی که دارن ولی بحث مجله جداست!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کلا تا جایی که یادمه کاره شما تو این تاپیک همیشه یه چیز بوده: تخریب...والا دیگه وقاحت هم حدی داره...یا ادم عقده ای هستی و داری خودتو خالی میکنی یا خیلی نفهمی که وضعیت بازار رو درک نمیکنی یا از مجله های دیگه حقوق میگیری.سو استفاده از بازار؟! lol قیمت ها پایین اومدن؟! lol تر!عزیزم بنده تو لوازم تحریر کار میکنم و کاملا هم با قیمت ها اشنا هستم...این که فکر کنی با کم شدن قیمت ادلار (که البته نسبت به سابق هنوز هم شدیدا بالاست!) قیمت ها پایین میاد باید بگم که کاملا در اشتباهی...الان نزدیک به یک ماهه که قیمت کاغذ پایین که نیومده هیچ هفتگی هم بالا رفته...البته این توضیحات واسه شما نیست چون با سابقه ای که تو این ترد داری معلومه مشکلت چیزه دیگه ایه...فقط واسه کسایی گفتم که با خوندن پسته شما ممکنه به اشتباه بیوفتن.

نفهمی شما تو این پست کاملا مشخصه !
باید به این فهم و شعور رسیده باشی که هر خواننده مجله میتونه ازادانه نظرش رو بگه . بنده تو بورس کار میکنم و امثالی مثل شما نیاز نیست که وضعیت بازار رو برای من روشن کنه . شما اون چیزی رو میبینی که جلوته . ولی من اون چیزی رو میبینم که نباید ببینم و برای همین دارم میگم این ماهنامه داره از خواننده هاش سوء استفاده میکنه .

این همه مجله . چشمات رو باز کن و ببین . همشون شدن 54000 تومان ؟ همشون در عرض 3 شماره 1900 تومان افزایش قیمت داشتن ؟

خیلی جالبه شما سال 2009 عضو شدی و فقط 75 تا پست دادی !!!!!!!!! این یعنی اینکه امثالی مثل تو از یه مجله پول میگیرن تا بیان و جلوی اعتراض چند نفر به عنوان حامی قرار بگیرن ! اینجاستن که مشخص میشه کی نفهمه ! اینجاست که مشخص میشه که عقده داره ! جالبش اینجاست :

کلا تا جایی که یادمه کاره شما تو این تاپیک همیشه یه چیز بوده: تخریب

1- ادمی مثل تو فرق انتتقاد و تخربی رو نمیفهمه ! اون وقت چه طور میتونه بازار رو تحلیل کنه و چه طور میاد در مورد کاغذ صحبت مکیکنه !
2- کاملا مشخصه که شما فقط تو این تایپیک کارت اینه که جواب معترضا رو به عنوان مثلا یه طرفدار ( حقوق بگیر بازی رایانه ) بدی !

به عنوان نکته اخر ! گاهی اوغات فقط یه جمله میتونه عمق شخصیت ادم رو نشون بده :

یا ادم عقده ای هستی و داری خودتو خالی میکنی یا خیلی نفهمی که وضعیت بازار رو درک نمیکنی یا از مجله های دیگه حقوق میگیری.سو استفاده از بازار؟! lol قیمت ها پایین اومدن؟! lol تر!عزیزم بنده تو لوازم تحریر کار میکنم و کاملا هم با قیمت ها اشنا هستم..

طرف صحبت من ادم بی تربیتی مثل تو نیست که اول توهین کنه و بعد بخواد با چاشنی لوازم تحریر و ... همه چی رو جمع کنه !

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:40 PM ارسال شده بود ----------

چه بلایی سر سایت اومده؟ کی درست میشه؟

حالا توروخدا بیا بخر
مثلا داری جو رو متشنج میکنی که بقیه هم تحت تاثیر اراجیف تو دیگه مجله رو نخرن؟
:))

اینم از نمونه ای دیگه از همون پروفایل هاست که با تاریخ قدیمیشون ، اصلا فعالیتی ندارن و فقط کارشون توهین به شعور مخاطبای ، بازی رایانه هست .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چرا بی احترامی و ناراحتی؟
هر کی دوست داره و فکر می کنه که مجله ارزش داره این پول را بده بخونه.
هرکس هم که فکر می کنه ارزش این پول را نداره بابت مجله هزینه نکنه.
دعوا نداره.

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
نفهمی شما تو این پست کاملا مشخصه ! باید به این فهم و شعور رسیده باشی که هر خواننده مجله میتونه ازادانه نظرش رو بگه . بنده تو بورس کار میکنم و امثالی مثل شما نیاز نیست که وضعیت بازار رو برای من روشن کنه . شما اون چیزی رو میبینی که جلوته . ولی من اون چیزی رو میبینم که نباید ببینم و برای همین دارم میگم این ماهنامه داره از خواننده هاش سوء استفاده میکنه . این همه مجله . چشمات رو باز کن و ببین . همشون شدن 54000 تومان ؟ همشون در عرض 3 شماره 1900 تومان افزایش قیمت داشتن ؟ خیلی جالبه شما سال 2009 عضو شدی و فقط 75 تا پست دادی !!!!!!!!! این یعنی اینکه امثالی مثل تو از یه مجله پول میگیرن تا بیان و جلوی اعتراض چند نفر به عنوان حامی قرار بگیرن ! اینجاستن که مشخص میشه کی نفهمه ! اینجاست که مشخص میشه که عقده داره ! جالبش اینجاست : 1- ادمی مثل تو فرق انتتقاد و تخربی رو نمیفهمه ! اون وقت چه طور میتونه بازار رو تحلیل کنه و چه طور میاد در مورد کاغذ صحبت مکیکنه ! 2- کاملا مشخصه که شما فقط تو این تایپیک کارت اینه که جواب معترضا رو به عنوان مثلا یه طرفدار ( حقوق بگیر بازی رایانه ) بدی ! به عنوان نکته اخر ! گاهی اوغات فقط یه جمله میتونه عمق شخصیت ادم رو نشون بده : طرف صحبت من ادم بی تربیتی مثل تو نیست که اول توهین کنه و بعد بخواد با چاشنی لوازم تحریر و ... همه چی رو جمع کنه !---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:40 PM ارسال شده بود ----------اینم از نمونه ای دیگه از همون پروفایل هاست که با تاریخ قدیمیشون ، اصلا فعالیتی ندارن و فقط کارشون توهین به شعور مخاطبای ، بازی رایانه هست .
عزیز دلم واقعا نابغه تشریف داری کا با دیدن تاریخ عضویت و تعداد پست به این درجه از اطمینان در رابطه با من رسیدی! تبریک میگم:)البته بگم بنده اولین یوزرم رو تو bc سال 2006 ساختم ولی کلا اون موقع زیاد تو فازه فروم و این حرفا نبودم و بعد یه مدت که سر نزدم یوزرنیم یادم رفت...بعد این یکی رو ساختم که البته به خاطر مشغله زیادم فرصت نمیکنم فعالیت انچنان داشته باشم...اینکه روشن شد ولی شما که از رو تاریخ عضویت و تعداد پست همچین توهمی بت دست داد ضریب هوشی بالات رو نشون میده :)بعد هم اینکه ادم خیلی بزرگ تر ازتو اینجا منو میشناسه لازم نیست شما نگران اهداف من تو این سایت باشی...شما میگی دارن با مجله بازی رایانه از ما سو استفاده میکنن...نمیدونم چطوری همچین تهمتی رو انتقاد سازنده فرض میکنی؟! احتمالا این باز از همون ضریب هوشی بالا نشئت میگیره.با گفتن همچین جملاتی و اینکه هی تاکید کنی من دیگه این مجله رو نمیخرم قصد خودتو نشون میدی ... در مورد افزایش قیمت ها هم چیزی نگم بهتره...اصن همین که میای منکر قیمت های بالا میشی خودش همه چیزو تابلو میکنه...در هر صورت یه خورده واسه شخصیت خودت ارزش قائل شو و دست به همچین کارای کثیفی نزن.=====================نمایندگی شیراز دیگه مجله رو نمیاره؟!

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
اینم از نمونه ای دیگه از همون پروفایل هاست که با تاریخ قدیمیشون ، اصلا فعالیتی ندارن و فقط کارشون توهین به شعور مخاطبای ، بازی رایانه هست .

من فعالیتم توی بازیرایانه هست. یوزرم هم اونجا alifork درچه کاربریم هم elite تعداد پست هام 1000
اینم که اومدم اینجا برای اینه که سایت بازیرایانه داون شده اومدم ببینم اینجا خبری هست یا نه. وعلتشو از دوستان بپرسم که با پست قشنگت برخوردم و جوابت روهم دادم
حرفات کاملا چرت و مغرضانه بود. جالب اینجاست تاحالا یکدونه طرفدار بازیرایانه به قصد تخریب تو سایتهای شما نیومده و هیچکسم باهاتون کاری نداشته. پس چرا انقدر خودتون رو به در و دیوار میزنید؟
این کینه شما از بازیرایانه بابت چیه؟ چه عقده ای دارین؟ کجاتون میسوزه؟
بازیرایانه اولین مجله تخصصی گیم تو ایران بود و کماکان هم بهترین مجله تو ایرانه اونم با اختلاف وحشتناک
اصلا شما و دار و دستتون در حدی نیستید که خودتون رو حتی رقیب بازیرایانه بدونید.
انتقاد از هرچیزی نه تنها ضرر نداره بلکه خیلی هم پر فایدست. ولی به حرفای شما به هیچ عنوان نمیشه گفت انتقاد. اسمش عقده گشایی ـه
که دیگه شدیدا خسته کننده و تکراری شده. همه کاربرا هم امثال شمارو شناختن. و قصد و هدفتون روهم میدونن . پس بیش از این خودتو و دار دستتو ضایع نکن.

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
بعضیها فکر کردن اینا از جنس اوون دلالهای کنسول و بازی توپخونه هستند ...اینها بیچاره ها ۴تا جوون دانشگاهی یا محصل هستند حدودا ۷-۸-۱۰ ساله که دارن از روی عشق به گیم اینکارو میکنند و وقتشون رو میزارن تا در نهایتش یه کمکی بشه برای خرجشون اگر به فکر سودجویی بودند یهو میکردند ۵۵۰۰ تومن این درست که فرقش فقط ۱۰۰ تا تک تومنه که برای کسی که ۵۴۰۰ میده توفیری نمیکنه که حالا بیاد ۵۵۰۰ بده اما همین ۱۰۰ تومن در تیراژ بالای مجله ضرب بشه پول زیادی میشه کسی هم متوجه نمیشه واعتراضی نمیکنه .بنابراین حدس میزنم دارند از روی وجدان کار میکنند اگر دلال و بازاری و عشق پول بودند حتی موقتا هم شده مجله رو تعطیل میکردند سرمایه ش رو میزدند تو کار خرید و فروش اسمشو نبر... ا

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
دوستان عزیز چند وقتی هست که وضع کاغذ در کشور ما به شدت خرابه و افزایش قیمت نشریات هم به همین دلیل هست . در مورد افزایش قیمت نشریات هم اگه قیمت ها رو فضایی بالا ببرن یا سر خود از طرف صنف باهاشون برخورد میشه پس افزایش قیمت دلیل سوء استفاده نیست. اینکه قیمت نشریات بالا رفته (مخصوصا مجله های با کیفیت) و باعث ناراحتی بعضی از دوستان شده مطمئنا باعث ناراحتی مسئولین نشریات نیز میشه چون افزایش قیمت مساوی با سود بیشتر نیست بلکه مساوی تورم بیشتره و هیچ کدام از دو طرف ماجرا هم مقصر نیست.
بازم میگم هیچ نشریه ای بدون کسب اجازه از صنف مربوطه نمی تونه افزایش قیمت داشته باشه. در آخر هم نظر شخصی من اینه که مجله بازی رایانه مجله خوب ومفیدی هست که باعث میشه توی نمایشگاه های بین المللی ایران هم یه نماینده داشته باشه که اگه یه روز به یه بازیساز بزرگ بگی بازی شما توی ایران خیلی طرفدار داره نگه: مگه توی ایران هم بازی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟(این اتفاق واقعا افتاده!!)x)
با تشکر از دوستان خوبم:d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازم میگم هیچ نشریه ای بدون کسب اجازه از صنف مربوطه نمی تونه افزایش قیمت داشته باشه.

من نمیخام خیلی توی بحثی که به وجود اومده دخالت کنم ، اتفاقا بازی رایانه این شماره را هم خریدم ، اما در باره این جمله ایی که گفتید باید بگم
تو این سرزمینی که ما داریم توش زندگی میکنیم ، هیچ صنفی روی قیمت نشریات نظارت نمیکنه . یعنی اگه چه بازی رایانه چه هر مجله دیگه ایی شماره بعدیشون رو ده یا بیست هزار تومان هم بزاره هیچ کس نمیگه که چرا این قیمت را روی مجله گذاشتید .
متاسفانه فقط دنبال این هستند یه وقت عکس یه خانم با لباس مثلا ناجور تو مجله چاپ نشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر