بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
بالاخره رسید.....امروز چهارشنبه.....خیلی چیزا توش تغییر کرده....فعلا با تم کلیش غریبه ام اما فکر میکنم مطالب پیشرفت داشتن...مخصوصا که در مورد بازیسازی مقالات بهتری داره نسبت به گذشته

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
پوسترش خدایی قشنگه : گاد آف وار جدید .
به نظرم مجله خوب بود ، مخصوصا محتویات دی وی دی که دو تا بازی بدرد بخور ، انگری برد و ریمن اوزجینس رو داره . فقط من نمی دونم تا کی می خوای بازی های موبایل جاوا بزارن تو دی وی دی . بابا دیگه گذشت اون زمون که رو حموم یا رو بوم ، جاوا بازی می کردیم . :d وقتی مجله نقد بازی اندروید و ای او اس داره بازی های اون ها رو هم بزارید .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
مجله رو امروز گرفتم ، هنوز نخوندم ، دی وی دی رو هم هنوز ندیدم :D
فقط پوستر GOW بود که خوب بود (با اینکه علاقه ای به این سری بازی ندارم)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
شماره 51 مجله بازی رایانه بعد از تعطیلات در دکه های مطبوعاتی موجود است.

تصویر جلد :

32708463487119749945.jpg

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
بله دوست عزیز عرضه شده شماره ی این ماه ...
خیلی خوبه که سرعت انتشار مجلات بالا رفته و منتطقی شده زمان بین مجلات اما نظر شخصیم رو می گم : به نظرم کیفیت یکم داره نزول می کنه . پیش نمایش ها مثل همیشه عالی بود . مقاله اسپایدر من هم خوب بود . چند تا نقد خوب مثل مکس پین هم داشت ولی یکم مقالات مربوط به بازی سازی زیاده شده اون هم یک باره . دو صفحه برای مصاحبه ، دو صفحه مقاله ، نمی دونم نگاه نزدیک به امکانات بازی ها و ... .
من خودم از طرف داران مقالات بازی سازی هستم ولی تعدادش برای صد صفحه ی فعلی یکم زیاده و به نظر می رسه جای بازی ها رو گرفته . امیدوارم با افزایش قیمت دوباره بازی رایانه صد و سی صفحه شه .
ولی در کل مجله خوبی بود . پوستر هیلوش محشر بود و دی وی دی اش رو هم گم کردم ! :((:d

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اگه میشه یکم مقالات بازیسازی رو کم کنید.بیشتر مخاطب های شما گیمر های معمولی هستن که شاید مطرح کردن این مباحث تو این سطح وبا این حجم زیاد باب میل 80 درصد نباشه.ممنون

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
اگه میشه یکم مقالات بازیسازی رو کم کنید.بیشتر مخاطب های شما گیمر های معمولی هستن که شاید مطرح کردن این مباحث تو این سطح وبا این حجم زیاد باب میل 80 درصد نباشه.ممنون

دقیقا برعکس من دوست داشتم یه مجله بود که فقط مطالب تخصصی مینوشت

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
بله دوست عزیز عرضه شده شماره ی این ماه ...
خیلی خوبه که سرعت انتشار مجلات بالا رفته و منتطقی شده زمان بین مجلات اما نظر شخصیم رو می گم : به نظرم کیفیت یکم داره نزول می کنه . پیش نمایش ها مثل همیشه عالی بود . مقاله اسپایدر من هم خوب بود . چند تا نقد خوب مثل مکس پین هم داشت ولی یکم مقالات مربوط به بازی سازی زیاده شده اون هم یک باره . دو صفحه برای مصاحبه ، دو صفحه مقاله ، نمی دونم نگاه نزدیک به امکانات بازی ها و ... .
من خودم از طرف داران مقالات بازی سازی هستم ولی تعدادش برای صد صفحه ی فعلی یکم زیاده و به نظر می رسه جای بازی ها رو گرفته . امیدوارم با افزایش قیمت دوباره بازی رایانه صد و سی صفحه شه .
ولی در کل مجله خوبی بود . پوستر هیلوش محشر بود و دی وی دی اش رو هم گم کردم ! :((:d

دوباره Halo هست پوستر؟:d
فکر کنم چهارمین بار هست که پوستر HALO چاپ میشه.:((

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
چرا همش 100 صفحه؟ قبلا 130 صفحه اینا بود بازیرایانه...چی شده کسری؟:d اگر بحث کاغذه که خب بگید مدیر مسئول محترم یه ته ریش بزاره و چند باری تو صحبتهاش از سال حمایت از کار و سرمایه ایرانی و تولید ملی استفاده کنه حل میشه مشکل:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر