بحث پیرامون مجله بازیرایانه

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
شما چرا تعصب بیجا داری ؟ چند ساله مشتری این مجله ای ؟ چرا جواب بی ربط و غیر منطقی میدی ؟
( خوب نخر !!! مجبورت نکردن و .... )

خیلی هایی که اینجا هستن سالهاست دارنینمجله رومیخرن و خوب وقتی میبینن که داره افت میکنه ، اعصابشون خورد میشه و اینطوری حرف میزنن . اصلا درست جواب اون دوستمون رو ندادی .

کاملا راست میگه مجله واقعا داره مذخرف میشه . ( این بهترین تعبره )
من رو هیچ چیز تعصب ندارم. ولی به زور داره وقتی آفتاب وسط آسمونه یکی بیاد بگه چه شب دل انگیزی!

خیلی جالبه. در حسرت اعتماد به نفستون هستم! اگر جواب های من بی منطقه. 100% شک نکن که حرفای شما و دوستانتون منطقی و مستنده!

من تا الان 3تا شماره کسری دارم از کل مجله های بازیرایانه.هنوز هم 4 تاشماره اول بازیرایانه که سیاه و سفید بود رو دارم. پس در این زمینه افاضات نکن.
مجله افت نمیکنه. مثل اینکه یادت رفته داری کجا زندگی میکنی؟ شما چیزی به اسم ناظر چاپ نمیدونی چیه و تاحالا باهاشون سروکار نداشتی. تو این فضای خفقان که برای یک تیتر هم امتیاز نشریه لغو میکنن، بازیرایانه داره نهایت تلاشش رو میکنه که بهترین کیفیت رو ارائه کنه. اونوقت شما و دوستانتون خیلی آسون همه زحمات رو یهویی بدون دلیل معتبر میبرید زیر سوال.

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من رو هیچ چیز تعصب ندارم. ولی به زور داره وقتی آفتاب وسط آسمونه یکی بیاد بگه چه شب دل انگیزی!

خیلی جالبه. در حسرت اعتماد به نفستون هستم! اگر جواب های من بی منطقه. 100% شک نکن که حرفای شما و دوستانتون منطقی و مستنده!

من تا الان 3تا شماره کسری دارم از کل مجله های بازیرایانه.هنوز هم 4 تاشماره اول بازیرایانه که سیاه و سفید بود رو دارم. پس در این زمینه افاضات نکن.
مجله افت نمیکنه. مثل اینکه یادت رفته داری کجا زندگی میکنی؟ شما چیزی به اسم ناظر چاپ نمیدونی چیه و تاحالا باهاشون سروکار نداشتی. تو این فضای خفقان که برای یک تیتر هم امتیاز نشریه لغو میکنن، بازیرایانه داره نهایت تلاشش رو میکنه که بهترین کیفیت رو ارائه کنه. اونوقت شما و دوستانتون خیلی آسون همه زحمات رو یهویی بدون دلیل معتبر میبرید زیر سوال.

1- اگه تعصب نداری جواب اون دوستمون روباید منطقی میدادی .
2- من اصلا از خودم تعریف نکردم و اصلا نگفتم حرفهام منطقیه ، اما سعی میکنم که حرف هام قانع کننده و منطقی باشه .
3- من به اندازه شما مجله ندارم ، اما ارشیو 4 سال کامل این مجله رو دارم ، یعنی از وقتی باهاش اشنا شدم .

در همین حد هم بگم که قبلا خیلی بهتر بود . قبلا هم اون ناظرین چاپ بودن و الان هم هستن . شما تو هر کشوی هم که باشی باید قوانین اونجا رو برای نویسندگی و چاپ مجله رعایت کنی . حالا یک سری خوششون میاد و یسری کلا با اون قوانین مشکل دارن . اینجا هم فرقی نداره .
ضمن اینکه باید بدونی ناظرین چاپ کارشون رو میکنن طبق قانون ( چه قانون درست باشه وچه غلط ) .

بحث ما سر ناظر نیست . سر زحمت نیست . ( همین بچه هایی هم که اینجا مدیرن و مقاله ترجمه میکنن و میزارن خیلی زحمت میکشن . کسی منکر زحمت نیست . ) ( کارشون همینه و دارن انجامش میدن ).

بحث من و خیلی از دوستان افت کیفیت مطالب ، نقد ها ، ورق مجله ، چاپ و ... خیلی چیزای دیگه هست که نسبت به قبل خیلی تو دیده ! یعنی پیشرفتی نداشته .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
شماره 50 مجله بازی رایانه شنبه منتشر می شود

تصویر جلد:

Bazirayaneh_1335778823_Bazyrayaneh%20no50.jpg

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
ای بابا پس چی شد....پوکیدم از انتظار.... یه امید تو کله نشریات ایران داریم اونم آدمو جون به لب میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر