بحث پیرامون مجله بازیرایانه

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
اگر بدونيد چه‌قدر كار فرهنگي تو اين مملكت سخته شايد اصلا اين حرف‌ها زده نمي‌شد، من نمي‌خوام دست‌هاي مافيايي كه باعث گراني كاغذ در مملكت ميشه رو نام ببرم ولي مطمئن باشيد در حال حاظر بسياري از مجلات كامپيوتري در حال ورشكستگي هستند و من خودم تقريبا 5 تاي اونا رو ميشناسم كه نفساي آخر رو ميزنن، من به شما قول ميدم كه تمامي مجلات خصوصي در عرض كمتر از 6 ماه آينده ورشكسته خواهند شد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اگر بدونيد چه‌قدر كار فرهنگي تو اين مملكت سخته شايد اصلا اين حرف‌ها زده نمي‌شد، من نمي‌خوام دست‌هاي مافيايي كه باعث گراني كاغذ در مملكت ميشه رو نام ببرم ولي مطمئن باشيد در حال حاظر بسياري از مجلات كامپيوتري در حال ورشكستگي هستند و من خودم تقريبا 5 تاي اونا رو ميشناسم كه نفساي آخر رو ميزنن، من به شما قول ميدم كه تمامي مجلات خصوصي در عرض كمتر از 6 ماه آينده ورشكسته خواهند شد.
این گرونی کاغذ انگار واقعآ مشکل ساز شده ! یکی از مجله هایی که روی کاغذهای خیلی خوبی مطالبش رو منتشر میکرد نسیم هراز بود که از ماه قبل یه دفعه کاغذهاش زمین تا آسمون فرق کرد و نوشته بود که هیچ چاره دیگه ای به جز این کار نداشتیم مگر اینکه مجله رو گرون کنیم.پس به جای گرون کردن مجبوریم جنس کاغذها رو پایین بیاریم.
ولی در مورد بازیرایانه به نظرم اگه قیمت رو یه ذره بالاتر ببرین ولی جنس کاغذها همون طور بمونه خیلی بهتره. چون فعلآ که هر دو سه ماهی یه شماره میاد بیرون :biggrin1: و ضرری به کسی نمیزنه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این گرونی کاغذ انگار واقعآ مشکل ساز شده ! یکی از مجله هایی که روی کاغذهای خیلی خوبی مطالبش رو منتشر میکرد نسیم هراز بود که از ماه قبل یه دفعه کاغذهاش زمین تا آسمون فرق کرد و نوشته بود که هیچ چاره دیگه ای به جز این کار نداشتیم مگر اینکه مجله رو گرون کنیم.پس به جای گرون کردن مجبوریم جنس کاغذها رو پایین بیاریم.
ولی در مورد بازیرایانه به نظرم اگه قیمت رو یه ذره بالاتر ببرین ولی جنس کاغذها همون طور بمونه خیلی بهتره. چون فعلآ که هر دو سه ماهی یه شماره میاد بیرون :biggrin1: و ضرری به کسی نمیزنه !

موافقم !
من نميدونم مگه قيمت 3500 تومان چيه كه همه گير دادن بهش ؟
هر ماه كه نه هر دو ماه يعني هيچ كس نميتونه اين پول را براي يك مجله بده ؟:-"

بهتره يه چيز به جاي اينكه ارزون باشه مديران مجله هم به همون ارزش مطالب را به مجله چاپ كنن چه خوبه كه گرون باشه با مطالب و كيفيت بهتر چاب بشه .

نمايش بازي ها كه در cd عرضه ميشه بايستي در dvd باشه . مثلا يكي ميخواد كيفيت بازي هاي ps3 و xbox360 را ببينه ولي چون تو cd مياد اونها در حد كيفيت ps1 ميبينه !
مثلا اينجا من چه لذتي از تريلر يك بازي بردم با كيفيت گند ؟ ولي dvd باشه همه چي حله

اونهايي كه گير به قيمت مجله ميدن بايد بگم كمي از اون پفك خوردن يا چيپس خوردن هاي خودشون كم كنن و به جاش اين مجله را بخرن :biggrin1:

اينو مطمئن باشيد اگه مجله قيمت مناسبي براي منتشر كنندش داشته باشه اين مطالب اون همه بروزتر خواهد بود و زودتر منتشر ميشه و بهتر از اينه كه مجله قيمت ارزون داشته باشه كه اينطوري بيان با گراني كاغذ دستو پنجه نرم كنند و دير بياد .

اين موضوع مثل يه ساختمان سازي ميمونه كه پول كارگر را موقعش ندي ;)

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
دوستاني كه ميگن مجله گرونه:
شما ترجيح ميدين3500 تومن بدين مجله بخرين؟
يا ترجيح ميدين مجله اي نباشه برين 3500 تومن رو بدين چيپس بخرين؟
اصلا ميخواين يه همچين مجله اي باشه يا نه؟
اگه ما كه عاشق گيم هستيم اين مجله رو ساپورت نكنيم كي بايد ساپورت كنه؟
اگه اين مجله هم تعطيل بشه همتون مياين ميگين آخي حيف شد عجب مجله خوبي بود!
اون موقع ديگه خيلي ديره.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
آخرين بار 2200 بود يادمه از 1500 شروع شد(يهني من خريدم از شماره 16 بود) حالا شده 3500 خوب 3000 پول اينترنت ميدم مي رم از تو اينترنت سرچ مي كنم مگه مغز ** خوردم:confused:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
آخرين بار 2200 بود يادمه از 1500 شروع شد(يهني من خريدم از شماره 16 بود) حالا شده 3500 خوب 3000 پول اينترنت ميدم مي رم از تو اينترنت سرچ مي كنم مگه مغز ** خوردم

عجب !
واقعا راهکار جالبی رو ارائه کردین شما

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
مگه قیمت مجله شدخ 3500:eek::eek::eek::eek::eek:
نه....................:sick:
ما که ورشکست شدیم رفت:((:((
حالا دی وی دی بود یه چیزی :evil:
مگه قرار نبود 2800 باشه:confused:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
مگه قیمت مجله شدخ 3500:eek::eek::eek::eek::eek:
نه....................:sick:
ما که ورشکست شدیم رفت:((:((
حالا دی وی دی بود یه چیزی :evil:
مگه قرار نبود 2800 باشه:confused:

هنوز که قیمتها افزایش پیدا نکرده(شما میتونید با 2800 مجله رو تهیه کنید:love:)
قراره از شماره های بعدی بازی رایانه قیمتهارو افزایش بده.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر