بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
یادش به خیر که یه زمانی مجله بازی نما با وجود نریمان فرامرزی و محمدرضا موذن زاده و فرجام کلیایی واقعا بدون رقیب بود ......
اما حالا هم مجله بازی نما افت شدیدی داشته و هم مجله بازی رایانه دیگه اون مجله سابق نیست !

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
کسی مجله رو تو مشهد خریده؟
من چند جا رفتم شماره قدیمی رو داشتند فقط

امروز بالاخره خریدم :D
باجه 4راه مخابرات قاسم آباد - مشهد
هنوز نخوندم و دیسک رو هم کامل ندیدم ولی پوستر خوب نبود ، کاش به جای RE پوستر این شماره مثل کاور NG بود

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
تا دیروز ترجمه ی GI بود حالا شد OXM?!!!/:)
والا من دیروز رو نمیدونم ولی من چون خودم اون رو هر ماه دانلود میکنم و کامل میخونم احساسم میگه که حتی یک جاهاییش کپی برابر اصل هست البته نمیگم که میشینن ترجمه میکنن میزارن نه ولی نویسنده نقد میشینه نقد ها را میخونه و مینویسه یعنی استقلال کامل ندارن که این همش به خاطر اینه که مثلا میخوان خارجی باشه مجلشون . من زحمات این مجله را نمیخوام زیر سوال ببرم فقط نظرم را میگم که این چیزایی که تو نقداش مینویسه همش را از تجربیات خودشون از بازی نمینویسن این احساس من هست

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
واقعا من موندم . چرا این بازی رایانه همش میخواد به یه بهونه ای قیمتش رو زیاد کنه !!!! داداش تبلیغ بذار به مجله هم دست نزن .

یه مقایسه کوچیک : دوستان احتمالا با مجله ای به اسم رایانه خبر اشنا هستن .

1- این مجله کیفیت ورق هاش 80 گرمی هست ( 80 و 60 گرمی یعنی ذخیم و با کیفیت : مثل دنیای بازی یا عصر شبکه ) . یه dvd همراه داره که توش پر نرم افزار های روز هست از win 7 تا win 8 و اپدیت ها و.... + جدیدترین فیلم های تکنولوژی ههای روز دینا در زیمنه it . مجله 100 صفحه با کلی اموزش و نقد و .... با قیمت : با dvd 3500 و بدون DVD 2900 تومان .

2- حالا بازی رایانه کیفیت ورق ها 40 گرمی ( اشغال ترین نوع ورق ) با 130 صفحه ( نمیخوایم 130 صفحه )مطالب بدردنخور ( البته بعضی هاش خیلی خوبن ) ( خداییش که اخه نقد بازی DS یا WII رو میخونه ) و یه DVD تریلر روز ( تریلر با کیفیت 480 در 720 ) 3500 تومان !!!

بازی نما رو هم که جدیدا ندیدم ولی اخرین باری که دیدم این مجله رو بزرگتر شده بود و جنسش هم بهتر شده بود . ضمن اینکه اونا هم مجله رو 2 نوع با DVD و بدون DVD میدن .

حالا خداییش کدوم مجله بهتره ؟

( الان 4 نفر پا میشن میگن خوب نخر / برو اون یکی رو بخر / کسی مجبورت نکرده و ... از بی منطق بازی ها ). ما فقط داریم مقایسه میکنیم .

امیدوارم اقا کسری این متن های اعتراضی رو به مسولان بازی رایانه برسونه . این ها رو تو فرومشون مطرح نمیکنم ، چون جنبه ندارن و همش اهانت میکنن به ادم و بن و ....

لااقل کیفیت دمو ها و ورق ها رو بالا ببرین ، مطالب خوب و با کیفیت چاپ کنید ( WII و DS و ... نمیخوایم ، رای با اکثریت هست دیگه ) ، بعدش قیمت رو هم ببرید بالا .

یا تبلیغ بگیرید ، کیفیت رو هم خوب کنید با همون صفحات و قیمت قبلی .

دانستنیها هم الان داره 170 صفحه مجله هر 2 هفته یه بار میزنه 1000 تومان !!!! تبلیغاتش هم به 10 تا نمیرسه .

---------- نوشته در 01:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

یادش به خیر که یه زمانی مجله بازی نما با وجود نریمان فرامرزی و محمدرضا موذن زاده و فرجام کلیایی واقعا بدون رقیب بود ......
اما حالا هم مجله بازی نما افت شدیدی داشته و هم مجله بازی رایانه دیگه اون مجله سابق نیست !

1000 % تایید میشه . نریمان فرامرزی عجب مجله ساخته بودا !!! عالی بود تو زمینه بازی . از وقتی رفت همه چی خراب شد .

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 PM ارسال شده بود ----------

کسی تو مشهد مجله رو دیده؟
به مشهد رسیده؟

چند بار اسپم میدی اخه !!

این ترتیب 60 بازی برتر یه مقدار مضحک به نظر میرسه ... .

قیمت هم اصلا با سطح کمی و کیفی مجله تناسب نداره ... .

دقیقا حرف دل خودمو زدی

والا این مجله روز به روز داره مزخرف تر میشه مطالب که فول ترجمه oxm و تعداد صفحاتش رو هم که کم کرده کلا هم 3 تا نقد بیشتر چاپ نمیکنه
هی بازی نما کجایی که یادت بخیر

ببین داد همه داره در میاد . کسری جون اینا برسون به گوش ، سردبیر .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
والا این مجله روز به روز داره مزخرف تر میشه مطالب که فول ترجمه oxm و تعداد صفحاتش رو هم که کم کرده کلا هم 3 تا نقد بیشتر چاپ نمیکنه
هی بازی نما کجایی که یادت بخیر

حالا اگه انقدر مزخرفه چرا میخریش؟ مگه مجبورت کردن مجله مزخرف بخری و بخونی؟ اگه انقدر انگلیسیت خوبه و به مجله های معتبر انگلیسی زبان دسترسی داری چرا میای وقتتو با مجله ایرانی تلف میکنی؟
......
هیچ میدونستی تابحال هیچ کنتوری برای دروغ گفتن اختراع نشده؟
هیچ میدونستی بعضی ها با کوبوندن دیگران میخوان خودشونو مهم و "اینکاره" جلوه بدن؟ در صورتی که هیچی نیستن؟
هیچ میدونستی خیلی از آدما فقط بلدن اراجیف بدون منبع بلغور کنن و با یک ژشت "حرفه ای" اونارو به خورد مخاطب عادی بدن؟
هیچ میدونستی "هیترز" ها محکوم به چین؟
مرگ
هرچند که یک lol برای جواب به حرفات کافی بود. ولی اینارو گفتم که شاید از توهم بیای بیرون.... دوست عزیز

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
آقا کسری سلام. اگه میشه بگید که شماره 50 چه تاریخی میاد؟اگه تاریخ دقیقشو نمیدونید،تقریبیشو بگین

ببخشید به خاطر تاخیر در جواب دادن. فکر کنم تا اواسط اردیبهشت ( نهایتا ) عرضه بشه.
دانستنیها هم الان داره 170 صفحه مجله هر 2 هفته یه بار میزنه 1000 تومان !!!! تبلیغاتش هم به 10 تا نمیرسه .

برادر من مجله دولتی را با خصوصی مقایسه می کنی :D خب شما برو مجلات دیگه رو هم مقایسه کنید با هم فقط فقط مجلات دولتی می تونند همچین کاری بکنند چون بودجه شو دارند.
والا من دیروز رو نمیدونم ولی من چون خودم اون رو هر ماه دانلود میکنم و کامل میخونم احساسم میگه که حتی یک جاهاییش کپی برابر اصل هست البته نمیگم که میشینن ترجمه میکنن میزارن نه ولی نویسنده نقد میشینه نقد ها را میخونه و مینویسه یعنی استقلال کامل ندارن که این همش به خاطر اینه که مثلا میخوان خارجی باشه مجلشون . من زحمات این مجله را نمیخوام زیر سوال ببرم فقط نظرم را میگم که این چیزایی که تو نقداش مینویسه همش را از تجربیات خودشون از بازی نمینویسن این احساس من هست
بحث در این مورد کلا بی فایدست. به هر حال یه خدایی اون بالا سر هست ، هر چی من و شما بگیم می بینه منتها عزیز من ، برادر من چرا انقدر تابلو اخه. اگه شما منبعی داری همینجا نشون بده که ما داریم کپی می کنیم و گرنه حرف زدن که هیج کاری نداره من هم می تونم هزار تا ادعا بی پایه و اساس بکنم منتها شما وقتی تا همین 6 ماه پیش به هلیو می گفتی هالو ، انتظار داری من حرفتو باور کنم ؟
................
قیمت مجله رو همین عدد می مونه با 100 صفحه. می دونم خبر خوشحال کننده نیست اما قیمت همه چی بالا رفته. خدایش وقتی پنیر شده 3 تومن ، شیر معمولی 1500 مثلا انتظار دارید کاغذ قیمتش بالا نره :D
دوستان لطفا احترام همدیگرو نگه دارید. خیلی ممنون.

arash193

کاربر سایت
Mar 26, 2012
7
نام
آرش
سلام من تا حالا اینجا نظر ندادم ولی اولا از آقا کسری بخاطر نقد های خوبشون تشکر میکنم بعدشم دوستانی که میان نظر میدن باید بگم که چرا توهین میکنید از نظر من کار هر سه مجله خوبه من خودم مجله های بازی رایانه و دنیای بازی رو میخرم خیلی هم خوبن و قیمت بازی رایانه هم خوبه (به نصبت دنیای بازی 16 صفحه 1200)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

دوست عزیز خیلی یه طرفه به قاضی رفتی . حداقل دیگه بازی رایانه رو با دانستنیها مقایسه نکن .
دانستنیها برای گروه همشهری هست و مطمئن باش همشهری این قدر سازمان بزرگی هست که اگه بخاد میتونه دانستنهیا رو مجانی هم بده بیرون . پس بهتره بازی رایانه را با یه سازمان که سالی چند صد میلیارد تومان گردش مالی داره مقایسه نکنی .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حالا اگه انقدر مزخرفه چرا میخریش؟ مگه مجبورت کردن مجله مزخرف بخری و بخونی؟ اگه انقدر انگلیسیت خوبه و به مجله های معتبر انگلیسی زبان دسترسی داری چرا میای وقتتو با مجله ایرانی تلف میکنی؟
......
هیچ میدونستی تابحال هیچ کنتوری برای دروغ گفتن اختراع نشده؟
هیچ میدونستی بعضی ها با کوبوندن دیگران میخوان خودشونو مهم و "اینکاره" جلوه بدن؟ در صورتی که هیچی نیستن؟
هیچ میدونستی خیلی از آدما فقط بلدن اراجیف بدون منبع بلغور کنن و با یک ژشت "حرفه ای" اونارو به خورد مخاطب عادی بدن؟
هیچ میدونستی "هیترز" ها محکوم به چین؟
مرگ
هرچند که یک lol برای جواب به حرفات کافی بود. ولی اینارو گفتم که شاید از توهم بیای بیرون.... دوست عزیز

شما چرا تعصب بیجا داری ؟ چند ساله مشتری این مجله ای ؟ چرا جواب بی ربط و غیر منطقی میدی ؟
( خوب نخر !!! مجبورت نکردن و .... )

خیلی هایی که اینجا هستن سالهاست دارنینمجله رومیخرن و خوب وقتی میبینن که داره افت میکنه ، اعصابشون خورد میشه و اینطوری حرف میزنن . اصلا درست جواب اون دوستمون رو ندادی .

کاملا راست میگه مجله واقعا داره مذخرف میشه . ( این بهترین تعبره )

ببخشید به خاطر تاخیر در جواب دادن. فکر کنم تا اواسط اردیبهشت ( نهایتا ) عرضه بشه.

برادر من مجله دولتی را با خصوصی مقایسه می کنی :D خب شما برو مجلات دیگه رو هم مقایسه کنید با هم فقط فقط مجلات دولتی می تونند همچین کاری بکنند چون بودجه شو دارند.

بحث در این مورد کلا بی فایدست. به هر حال یه خدایی اون بالا سر هست ، هر چی من و شما بگیم می بینه منتها عزیز من ، برادر من چرا انقدر تابلو اخه. اگه شما منبعی داری همینجا نشون بده که ما داریم کپی می کنیم و.....
................

دوست عزیز خیلی یه طرفه به قاضی رفتی . حداقل دیگه بازی رایانه رو با دانستنیها مقایسه نکن .
دانستنیها برای گروه همشهری هست و مطمئن باش همشهری این قدر سازمان بزرگی هست که اگه بخاد میتونه دانستنهیا رو مجانی هم بده بیرون . پس بهتره بازی رایانه را با یه سازمان که سالی چند صد میلیارد تومان گردش مالی داره مقایسه نکنی .

سلام کسری . جواب شما و اون دوستمون .
اولا که من 2 تا مقایسه انجام دادم .
دوما اینکه صاحب امتیاز مجله گروه مجلات همشهریه . یعنی فقط درصدی از سود فروش به موسسه همشهری میرسه و بقیه اش تو خودت مجله هست .
از فروش تا سود اوری و ضرر و ... با خودمجله و کارکنانشهست .

خوب من بازی رایانه رو با رایانه خبر هم مقایسه کردم که :d

در ضمن کسری بذار جواب اون دوستمون رو که میگه کپی من بدم :

ببین دوست عزیز . از هر چیزی یه منبع اصلی هست . فرض کن میگن کرایسیس 3 داره ساخته میشه . خوب اولینخبر کجا منتشر میشه ؟ ( از طرف کرایتک سازنده کرایسیس )
بعد سایتهای مهم خبریگیم دنیا هم اون خبر رو میذلارن تو سایت . بعدش هم چند تا سایتو مجله ایرانی هم میان و خبررو ترجمه میکنن که همه خبر ها شبیه هم هستن ، اما کپی نیستن .

میخوام بگم وقتی یه منبع از یه چیز هست ، پس هر کسی بخواد درباره اون منبع خبر یامقاله چاپ کنه ( اصل مطلب یا لپ مطلب ) یکی میشه تو همه جا و خوب این کپی نسیت .

امید وارم منظورم رو تونسته باشم به شما برسونم .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دوما اینکه صاحب امتیاز مجله گروه مجلات همشهریه . یعنی فقط درصدی از سود فروش به موسسه همشهری میرسه و بقیه اش تو خودت مجله هست .
از فروش تا سود اوری و ضرر و ... با خودمجله و کارکنانشهست .
عزیزم اونجا بودجه اش مشخصه ، حقوق ش تقریبا سر وقته و خیلی خیلی کمتر هم از لحاظ مالی مشکل دارند. من خودم چند تا از دوستانم اونجا مشغول به کار بودند و هستند و مدیر مسئولاش هم مشکل ورق و این چیز ها ندارند.
خوب من بازی رایانه رو با رایانه خبر هم مقایسه کردم که :d
من این چیزی که شما میگی نخوندم پس نمی تونم دربارش نظر بدم منتها ما قیمتمون در مقایسه با دو مجله دیگه بازی تقریبا در یک سطحه و اگه غیر از این بود کسی مجله ما رو نمی خرید.
میخوام بگم وقتی یه منبع از یه چیز هست ، پس هر کسی بخواد درباره اون منبع خبر یامقاله چاپ کنه ( اصل مطلب یا لپ مطلب ) یکی میشه تو همه جا و خوب این کپی نسیت .
ترجمه خالی از مجله خارجی هیچ فرقی با کپی نداره. به هر حال من منتظر منبع هستم ببینم این کپی کجا صورت گرفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر