بحث پیرامون مجله بازیرایانه

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
لطفا اونایی که خریدن بگن آخرین شمارش تو dvd بازی psp داره؟ چند تا؟ چیه؟ و توی مجله چند تا بازی psp نقد کرده؟
میخام ببینم 3500 تومن ارزش داره!!........ چون من که فقط psp بازی میکنم!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اقای shahryaraz فرمایش شما درسته مجله قیمتش شاید نسبت به محتواش زیاد نباشه /:)
اما ما رو هم در نظر بگیرید 3و خورده ای پول چندتا بازیه دیگه بازیرایانه چه استفاده ای داره ؟ :confused:
میریم خودمون بازیها رو میخریم میبینیم چه جورین ....

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بی انصافی واقعا نیست چون کیفیت مطالب را هم در نظر بگیرید و بعد از قضاوت صحیح پاسخ قطعی بدهید. به نظر شما کیفیت مطالب نسبت به دیگر مجلات بهتر نیست؟ آیا صفحه بندی مجله زیبا تر نیست؟ سی دی همراه مجله با محتوا تر نیست؟ پوستر چی؟
کیفیت مطالب و صفحه آرایی و محتویات دیسک ربطی به قیمت نداره که :biggrin1:
GOOD LUCK

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
کیفیت مطالب و صفحه آرایی و محتویات دیسک ربطی به قیمت نداره که :biggrin1:
GOOD LUCK

يعنب شما مي‌فرمائيد صفحه بند مجاني پول مي‌گيره كار ميكنه؟ نويسندگان هم مجاني كار مي‌كنن؟ سي‌دي هم حداقل به سه تا مترجم متبحر نياز داره كه مصاحبه‌ها رو ترجمه كنن. يعني اينا همه بدون پول كار مي‌كنن؟ بالاخره اين هزينه ‌ها رو حساب كنيد بعدا نظر بديد.;)

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
يعنب شما مي‌فرمائيد صفحه بند مجاني پول مي‌گيره كار ميكنه؟ نويسندگان هم مجاني كار مي‌كنن؟ سي‌دي هم حداقل به سه تا مترجم متبحر نياز داره كه مصاحبه‌ها رو ترجمه كنن. يعني اينا همه بدون پول كار مي‌كنن؟ بالاخره اين هزينه ‌ها رو حساب كنيد بعدا نظر بديد.;)
حرف شما درست اما من فکر میکنم یه سری اسپانسر هم دارین که از نظر مالی زیاد در فشار نباشید(وارد بخش سیاسی نمیشم)
به نظر من اگه بتونید این کنفرانسها و یا گزارش هاتونو دوبله کنید قیمت 3500 واقا میرزه

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من خودم سه روز پیش یه شمارش رو توی ولیعصر (نزدیک west( دیدم که قیمتش 3500 تومن با dvd بود!
چون عجله داشتم ندیدم چه ماهیه و dvd چیه!!!! ولی فقط driver 76 رو دیدم توی dvd برای psp بود!
قابل توجه اونایی که میگن هنوز گرون نشده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر