بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من بازینما رو هم خوندم یه عده از بچه ها دور هم جمع شدن و منویات شخصیشون رو به مجله تبدیل کردن! به هرحال سلیقه ای هست از نظر شما بازیرایانه ضعیفه از نظر من اونیکی مجله اصلا نشریه نیست! بالاخره هرکس یه سلیقه ای داره

نظرتون درباره اين مجله كاملا درسته يعني واقعا افتضاح هستند ! جالبش اينه كه تو بازي رايانه درسته غلط املايي پيدا ميشه ولي لامصب تو اين بازينما غلط اطلاعاتي و سوتي هاي زشت و نوشتاري و اطلاعات بسيار غلط و چپ پيدا ميشه ! بخواين ميتونم براتون با 50 مثال اين حرف رو ثابت كنم !!

اون ته (!‌) رسولي هم چيزي در رابطه باهاش نگم بهتره فقط دلم ميخواد بدونم ايشون چطوري با دنياي گيم و بازي هاي رايانه ايي اشنا شده !! جدا ميخوام بدونم !! فقط سر همين نقداش انقدر تخليه فشار و عقده ديدم كه نشريه دنياي بازي رو بوسيدم گذاشتم كنار !!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خوب منم شماره ی 49 رو تهیه کردم در کل خیلی خوب و پر بار بود نقداشم خیلی عالی و تازه بود واقعا خوشم اومد که بازیایی مثل دارکنس 2 یا آلن ویک و بقیه ی بازیای این چند وقت اخیرو اینقدر زود نقد کردید البته اون شماره بندیای 60 بازی برتر سال بعد خیلی عجیب غریب بود که خوب به سلیقه ی منتقدا مربوط میشه و نمیشه چیزی گفت
در ضمن اگه این 30 صفحه کم شدن باعث میشه مجله اینقدر زود به دست ما برسه و نقدا اینقدر تازه باشن همون بهتر که این 30 صفحه حذف بشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام

من نمیدونم دوستان چرا اینقدر تعصبی به قضیه نگاه میکنن ؟

در مورد نقدهای رسولی و متین ایزدی چیزی نمیگم. کسایی که با نقد آشنا باشن میفهمن نقد رسولی بهتره یا ایکس و ....

در مورد مجله بازینما : اگه فکر میکنید بچه بازیه برید نقدهاش رو درست و حسابی بخونید. نقد To The Moon رو که هم توی بازینما چاپ شده و هم توی بازیرایانه و هم دنیای بازی بخونید و با هم مقایسه کنید و جدا بدون تعصب به قضیه نگاه کنید.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خطاب به آقا فربد عزیز :
فقط درمورد اون یه تیکه که فرموده غیر ممکنه با کمپانی ارتباط برقرار بشه
دوست عزیز امیدوارم نوشتمو به صورتی نخونی که فکر کنی تند جوابتو دادم
ببین عزیز من اول اینکه چرا ممکن نیست؟ شما بیا دلایلتو اینجا بذار تا شاید منو قانع بکنی! چهارتا بچه که راجع به playstation 12 حرف میزنند و بازیاشو میکنن و الانم دارن gta 25 رو بازی میکنن که تو اون مجله کار نمیکنن( برای اون مجله خدمت نمیکنن:D) حالا من منظور شما رو اینطوری فهمیدم اگه اشتباه متوجه شدم بگو.
------------------
دوستان مجله تو کرج عرضه شده؟
از زحمات تمام اعضای بازیرایانه تشکر میکنم بخاطر مجله شیک و فوق العاده ـشون.
قبل از هرچیزی ،من اصلا منظورم این نبود که مجله بازی رایانه داره توسط چهار تا بچه اداره میشه.اتفاقا برعکس به نظر من سطح مجله این آقایون بالاتر از بقیه مجله های گیم در ایران است و مطمئن هستم برای انتشار هر مطلبش کلی زحمت می کشن اما کافی نیست اگر برای Gamer حرفه ای نقد می نویسند به نظر من کافی نیست(تا کسی بحث جدید راه ننداخته منظورم به همه Gamer های بود که برای Game ارزش قائل هستند و به چشم یک سرگرمی فقط بهش نگاه نمی کنند)اما خوبه که کسی که نشسته و نقد نوشته برای من که بقول آقا طالبیان از رو هوا حرف می زنم ،انتقاد پذیر هم باشه و فقط انتقاد نکنه.در مورد ارتباط این دوستان با سازندگان و دست اندرکاران کمپانی های بزرگ،شما در تمام مجلات در تمام سایت های گیم می خونید که اطلاعات که در مورد یک محصول زده میشه همه کپی برداری شده از یک source است کاملا هم منطقی است اگر قرار باشه یک کمپانی سازنده با تمام مجله های خورده پا (منظورم بازی رایانه نیست) و سایت های کوچک مصاحبه کنه پس اعتبار سایت های و مجلات قدرتمند و بزرگ تر بی ارزش میشه .اما این داستان درمورد نمایشگاه های گیم کاملا متفاوت است چون یک Press Conf است درنتیجه هرکسی می توانه حضور داشته باشه .درثانی شما مطلب در مجله ای می نویسی که Gamer جذب کنی چرا چون فروش بره بالا حالا خوده شما به من بگو چند درصد از مردم کشور ما بازی اورجینال می گیرند که سودش مستقیم بره برسه به دست کمپانی پس چرا باید کمپانی باید مثلا با یک مجله ناشناس صحبت کنه؟حالا خودت را بزار جای مسئول ubi soft برای مصاحبه کدام را انتخاب می کنی Game Informer یا بازی رایانه حاضری وقتت را صرف کدام یکی بکنی؟!البته به نظر من مقایسه این دو مجله اشتباه است
در آخر باز هم می گم من هدفم پایین آوردن سطح مجله نبود درحالی که می خواستم سطح کار این مجله بالاتر بره.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ببین دوست عزیز چرا ناراحت می شی من قصد ندارم که مجله شما سطحش را بیارم پایین و قصدم از این نظرات کمک به بالارفتن سطح مجله شما بوده من درمورد مجله Game informer عذر خواهی می کنم اما شما نمی توانید بگید که متن Preview شما از جایی ترجمه نشده به دلیل اینکه متن و نوع نگارش ها این را کاملا نشان می ده و من در مورد مجله دی ماه(47) شما نظر دادم چون دیر به دستم رسید فکر کردم ماله بهمن ماه بود و از این بابت هم اشتباه کردم و باز معذرت خواهی می کنم.شما در یک حالت می توانی بگی متن Preview ماله خوده ماست که به طور مستقیام با کمپانی بازی و سازندهاش در تماس باشی که این هم عملا غیر ممکن است.اما
ببین دوست من ترجمه از روی GI خیلی فرق داره با گرد آوری متن ( یعنی کاری که ما انجام میدیم) من خودم برای پیش نمایش میریم پیش نمایش سایت های خارجی رو می خونم ، روی تاریخچه بازی مطالعه می کنم ، تاریخچه سازنده هاشو می خونم و خیلی کارهای دیگه و در نهایت با تمامی اطلاعات پیش نمایش می نویسم و بعد از اون هم لید مطلبمو( همون مقدمه به قول بعضی ها ) خودم می نویسم و سعی می کنم اطلاعات بازی را با نوشته های خودم مخلوط کنم. برای همینه وقتی تو مطلبی اسم من می خوره خیلی خوشحالم که اون متن من زحمتش کشیدم و ترجمه خالی انجام ندادم. پس این موضوع با ترجمه خالی که شما گفتی فرق داره.
...............
از بقیه دوستان هم تشکر می کنند که از مجله مورد علاقشون دفاع می کنند اما راستش نیازی نیست ، به هر حال هر کسی خودش می دونه داره چی کار می کنه و در چه سطحیه ....... ( منظورم شما نبودی فربد جان )

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم شماره جدید رو تهیه کردم . از شماره قبلی خیلی بهتر بود و واقعا باید ازتون تشکر کرد .
چون تو این سه سالی که من بازی رایانه میخونم سابقه نداره تو یه همچین مدت کوتاهی دو شماره بدید بیرون . واقعا دستتون درد نکنه ، یه جورایی حماسه خلق کردید .

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
من امروز شاخم در اومده بود وقتی بازیرایانه رو دیدم . :D
نکته ی خوبش هم این بود که بعد از مدت ها یک بازی درست و حسابی در دی وی دی موجود بود . شنک 2 !!!
مطمئنا وجود بهترین های سال قبل و سال اینده ، اونم قبل از نوروز نه اردیبهشت خیلی به طرفداران مجله می چسبه .
در کل شماره ی خوبی بود :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امروز مجله رو گرفتم .... هنوز وقت نکردم مطالب رو بخونم فقط یه نگاه اجمالی انداختم

اما یه دمتون گرم حسابی تقدیمتون با این پوستر عالی که توی مجله زدین ... الان زدمش به دیوار اتاقم ... دستتون درد نکنه

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا این مجله روز به روز داره مزخرف تر میشه مطالب که فول ترجمه oxm و تعداد صفحاتش رو هم که کم کرده کلا هم 3 تا نقد بیشتر چاپ نمیکنه
هی بازی نما کجایی که یادت بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر