بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
خبری نشده ؟
Good Luck

چرا داره کم کم یه خبرهایی میشه، داریم به زمان انتشار مجله نزدیک میشیم :cheesygri

==============================

jeldfinal16_resize.jpg

http://metallerteam.persiangig.com/Other/jeldfinal16.jpg

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خوشمان آمد عجب عکسی گذاشتید خیلی قشنگه فقط کاش اون یکی عکس Sam Fisher رو می زاشتید قشنگ تر میشد ولی الانم خیلی قشنگه . سحر خانم نمی خواید تاریخ دقیق بدید البته تا اونجایی که تجربه ثابت کرده هر موقع عکس مجله رو توی سایت گذاشتین چند روز بعد مجله اومده انشاالله که ایندفعه هم همینطور باشه . :)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
امین راست میگه خواهشا والشو از این بازی بزارید گرچه امین فکر نمی کنم از این بازی بزارن چون تا حالا نشده عکس روی جلد و وال داخل مجله از یه بازی باشن فکر کنم عکسش از Bio Shock باشه .

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
تاریخ انتشار رو به زودی می گم، بهترین موقع برای اعلام تاریخ انتشار زمانیه که مجله میره برای واحد پک بعد از اون تا 3 4 روز بعد برای نمایندگی ها و مشترک ها مجله ارسال میشه :cheesygri

پوستر رو هم من نمی دونم چیه! :cheesygri
شما جلد رو بچسبید تا بعدا معلوم بشه پوستر مجله چیه :cheesygri

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
میشه بگین کی DVD جای CD رو میگیره؟
مخصوصا تو این ماه دموها نسبتا زیاده !!;)
راستی دموی GTA 4 توش هست و SC5 ؟؟؟:blushing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
پوستر رو هم من نمی دونم چیه! :cheesygri
شما جلد رو بچسبید تا بعدا معلوم بشه پوستر مجله چیه :cheesygri

جلد چه فایده ای داره...
لطفا شما که تو مجله هستین بگین که والپیپر sc5 رو بزارن فکر کنم همه راضی باشن چون واقعا قشنگه!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
به احتمال 90% از شماره 17 یا 18 Dvd همراه مجله داده میشه، اما خودتون را برای افزایش قیمت مجله آماده کنید.

یه نکته مهم رو هم به عرض دوستان برسونم، این شماره بازی رایانه قیمتش 2800 تومان هستش و علتش هم گرونی قیمت کاغذ بید اما از شماره های بعدی که Dvd همراه مجله عرضه میشه افزایش قیمت به علت خود Dvd هستش ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر