بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تو نمایشگاه بازیرایانه ترکونده بود
بیشترین خرج رو کرده بودن برای غرفه دو تا samsung hd یه psp یدونه ps2 یدونه هم ps3 !!!
حدودا 5 میلون میشه :eek:
با دوستامون اومدیم 10 تا شماره از مجله بازیرایانه رو گرفتیم ( مجانی ) یعنی یه ارشیو کامل :biggrin1:
فقط سحر خانم شرمنده نشناختمتون که بیام جلو سلام کنم :blushing:

اون اقایی که روز دوشنبه با شما تو غرفه بود یکم ایراد داشت اصلا جواب ادم رو نمیداد
ps3 رو هم به جای اینکه بده دست ملت بازی کنن نشسته بود خودش بازی میکرد :evil:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
تو نمایشگاه بازیرایانه ترکونده بود
بیشترین خرج رو کرده بودن برای غرفه دو تا samsung hd یه psp یدونه ps2 یدونه هم ps3 !!!
حدودا 5 میلون میشه :eek:
با دوستامون اومدیم 10 تا شماره از مجله بازیرایانه رو گرفتیم ( مجانی ) یعنی یه ارشیو کامل :biggrin1:
فقط سحر خانم شرمنده نشناختمتون که بیام جلو سلام کنم :blushing:

اون اقایی که روز دوشنبه با شما تو غرفه بود یکم ایراد داشت اصلا جواب ادم رو نمیداد
ps3 رو هم به جای اینکه بده دست ملت بازی کنن نشسته بود خودش بازی میکرد :evil:
سلام
بابا چه خرجی ؟ :laughing: :laughing: :laughing:
نه پس فکر کردین گذاشتن اونجا که ما بازی کنیم ؟ :laughing:
اونم توی اون شلوغی :laughing:
یکم حواسشون نباشه دسته رو می خورن :laughing:
GOOD LUCK

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نه میخواستم ببینم وزن دسته چقدره ؟ وقتی بازی میکنی اذیت میکنه یا نه ؟

اها تا یادم نرفته اون اقاهه :cheesygri گفت تا دو شماره اینده dvd میشه

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اون آقاهه مسئول CD مجله هستش (توی عمسهایی که از نمایشگاه گذاشتم می تونید ببینیدش همون که خیلی خوش تی په اسمشو اصلا یادم نمی یاد بهم گفتا ! :cheesygri ) ایشون گفتن قرار DVD از شماره های دیگه به غیر شماره بعدی در مجله قرار بگیره به من گفتن اول قرار بود توی مجله DVD9 بزارن که علاوه بر دموهای بازیها با کیفیت HD یه بازی هم درش بزارن که هنوز تصویب نشده ولی اگه DVD9 بزارن قیمت مجله به 3500 هم میرسه فکر نکنم همچین کاری بکنن ولی اگه DVD معمولی بزارن میشه 3 تومن البته من گفتم توش بازی نزارن و فقط دمو با کیفیت HD بزارن اون هم گفت ما هم می خوایم همین کارو بکنیم امیدوارم همین طور باشه .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سحر خانم یه پیشنهادی داشتم
من عضو انجمن انیمیشن شهرداری هستم
میخواستم بگم شما میتونید فایلهای و مدلهای اون انیمیشن بازیرایانه رو به ایمیل من بفرستید
از اون جهت که خیلی وقته این انیمیشن رو نذاشتید گفتم اگر بخواین من براتون میسازم ( رایگان )
منتظر پاسختون هستم .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر