بحث پیرامون مجله بازیرایانه

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
آقا اینی گکه عکس Mass Effect روش بود شماره جدید بود؟؟؟ روش زده بود فروردین من گفتم قدیمیه!
فقط یه خواهشی داشتم.این لینک دانلود بازی flOw را که در قسمت مینی گیم گفتید به صورت Flash هست را به ما بگید...خدایی خیلی رفتم تو خماریش...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقا اینی گکه عکس Mass Effect روش بود شماره جدید بود؟؟؟ روش زده بود فروردین من گفتم قدیمیه!
فقط یه خواهشی داشتم.این لینک دانلود بازی flOw را که در قسمت مینی گیم گفتید به صورت Flash هست را به ما بگید...خدایی خیلی رفتم تو خماریش...

ببین این کارت رو راه میندازه.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
پستهای نامربوط پاک شدن

خیلی خوبه که آدم قبل از حرف زدن یه کم فکر کنه و به این راحتی شخصیت دیگران رو زیر سوال نبره

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
اینم چند تا عکس از نمایشگاه قسمت بازی رایانه

تذکر : چون قلق دوربین دستم نبود بعضی عکس ها یه جورایی شدند;)
Bazirayane%20%281%29.JPG

Bazirayane%20%282%29.JPG

Bazirayane%20%283%29.JPG

Bazirayane%20%284%29.JPG

Bazirayane%20%285%29.JPG

Bazirayane.JPG

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
اینا که همشون تار بودن :cheesygri

تازه مثل دوربین مخفی سر کسی معلوم نیست، انگار یواشکی عکس گرفتی! :cheesygri

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
به نظر من اين يكي از بدترين مجله هاي عمرم بود كه مخصوصا اين شماره تركوند هر چي ساخته بود كمپلت خراب كرد
5 تا بازي از ds نقد كرده 2 تا از 360 2تا از ps3 تازه 3تا psp بود اون موقع يكي نيست بگه تو ايران كدوما محبوب ترن تازه يه دفه زده 9 تا كامپيوتر بررسي كرده فقط اينو داشته باش كه از لحاظ تعادل تركونده::laughing:
حالا اين هيچي هر بازي 5 يا 6 امتياز گرفته برداشته نقد كرده(منظورم اينه تعدادش زياده)
بخشه بازي هاي برترم كه گل بگير يارو سرشو خارونده بازيرو نوشته
اگه هم ببينيد مجله يه جورايي ماله ds يجاش نه تنها از اين دستگاه بد نگفته بلكه همچين بزرگش كرده هر كي نفهمه مي گه عجب چيزيه باور ندارين بخش اخبار با نقد با بازي هاي برترو ببينيد
اماراشم كه من والا ني دونم خود مجله يه جا ديگه نقضش مي كنه جالب اينجا كه هر دوتاشم غلطه:confused:

توي هر ماه مجله زده در ژاپن 800 هزار (حدودا)دستگاه ds فروخته شده كنارش زده 8 مليون از ابتداي فروش فروخته خالا اين دستگاه 3 ساله اومده 800 هزارو در 36 ضرب كنيد ببينيد چي ميشه(از فروش اوليه صرف نظر مي كنيم)

آخرین ویرایش:

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
به نظر من اين يكي از بدترين مجله هاي عمرم بود كه مخصوصا اين شماره تركوند هر چي ساخته بود كمپلت خراب كرد
پس شما بازی نما نخوندی که این رو میگی.اتفاقا خوب هم بود.
بخشه بازي هاي برترم كه گل بگير يارو سرشو خارونده بازيرو نوشته
منم موافقم.
توي هر ماه مجله زده در ژاپن 800 هزار (حدودا)دستگاه ds فروخته شده كنارش زده 8 مليون از ابتداي فروش فروخته خالا اين دستگاه 3 ساله اومده 800 هزارو در 36 ضرب كنيد ببينيد چي ميشه(از فروش اوليه صرف نظر مي كنيم)
احتمالا منظورش ds lite نبوده؟؟؟
ds lite چند وقته اومده تو بازار؟؟؟
3 سال؟;)

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
راستي من يه انتقاد داشتم به اين مجلتون.
از 8 تا بازي كه براي pc معرفي كردين 5 تا استراتژيك توشه.:laughing:
واقعا جالبه.
در ضمن شما چرا بازي هايي رو معرفي ميكنيد كه خودتون به اونا نمره زير 10 ميدين.
من بودم براي اين بازي ها يه بخش مثل خوب بد زشت بازي نما راه مينداختم و اونا رو اونجا معرفي ميكردم.
چون ميشه تو اون 1 صفحه اي كه حروم اون بازي ها ميكنيد ميتونيد مطالب و نقد هاي مفيد تري بنويسيد.;)

killer_godofgames

کاربر سایت
May 13, 2007
26
انتقاد و ارزشیابی

با عرض سلام و خسته نباشید.

1_ سعی کنید دکوراسیون مجله ی چیت رو تغییر بدید.

2_از picture های زیادی تو مجله سعی کنید استفاده کنید.

3_اقا این cd مجله منو کشته. خفم کرده خواهشن dvd کنید.

4_مجله سریعتر بیرون بیاد.

5_تشکر که برای خوندن نظریاتم وقت میذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر