بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad: :mad:
............ این مجله رو ببرن
اون از تاخیرش.اینم از اینکه امروز خریدم توش پوستر نبود!!!!:mad: :mad: :censored: :ranting: :ranting: :ranting:
پوسترش Halo 3 بود که تقویم هم داشت
من که تا دیدم پارش کردم رفت
GOOD LUCK

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
:mad: آخه یکی نیست بگه برای چی پوستر به اون قشنگی رو تقویم کردید
من که روم نمیشه اون رو بزنم به دیوار واقعا که:evil:
تقويم !!
تقويم چه سالي ؟
سال 1387 :biggrin1:
................
بعد 4ماه مجله رو دادن بيرون، پوسترشم تقويم از آب در اومد !!
................
امروز ميرم مجله رو ميگيرم ...
اگه خوشم نيومد، پوستر كه هيچي، خود مجله رو پاره ميكنم

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
دفتر مجله پوستر نداریم وگرنه می گفتم اونایی که پوستر ندارن بیان از خودما بگیرن. بد شد نمی دونم چرا بعضی از مجله ها پوستر نداره!!! احتمالا واحد پک مجله، پوستر کم اورده ولی مجبور شده تعدادی از مجله هارو بدونه پوستر پک کنه.

e شما هم که اینجایی؟ پس یکی از مسولین هست من خرشو بگیرم:biggrin1:. فکر کردم فقط بچه ها اینجان.
من بالای پوستر پول دادم که توش نبود و خیلی ها از من. اندفعه میبخشمتون چون از یکی از دوستام کش رفتم:biggrin1: و در ضمن کار کاملا اشتباهیه که پوستر و تقویم کردین.تقویم همه جا ریخته همه میتونستن بخرن. دیگه تو مجله گیم که جای تقویم نیست(تو نمایشگاه کتاب یه نشری بود(نشر ویدا) که اگه سریه کامل کتاباشو میخریدین بهتون تیشرت میداد:eek: )
اینا رو ما میخوایم بچسبونیم به اتاقمون به کلاس کارمون نمیاد تقویم رو بازی باشه اونم چی halo 3!!!
به این کیانوش کنی (آقاشو نمیذارم اولش) بگین انقدر از ps3 طرفداری نکنه.هر چند وقت یه بار میاد یه مقاله میده میگه ps3 از 360 بهتره.
روزانه بين 6 تا 10 ساعت گيم بازي مي كنم بقيه روز رو يا دارم آهنگ گوش مي دم يا مجله مي خونم.

1 ساعتشم فقط بذارین سر مجله که زودتر منتشر شه.
مقاله ی خشونت مجازی هم خیلی قشنگ بود حال کردم(ضمیمه ی 14)بیشترش کنین.مقاله های 1 صفحه ای مدیرتون(آقای غلامرضا لایقی)هم خیلی خوبه البته چند شماره هست که چرت شده:)

در ضمن نمیدونم چرابازی های مزخرف رو نقد میکنین مثله the mark که ارزششو دادین 1!! خوب واسه چی صفحات مجله رو حروم میکنین ؟
cd این شمارتون خوب بود.
راستی این مجلتون خیلی قمر در عقربه ها! یه دفعه توش پوستر نداره یه دفعه که توش 2 تا cd بود:eek:
دلم خیلی پره... بعدا فقط هست:)

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام.
منم امروز موفق شرم مجله رو بگيرم.مطالبش به نسبت خوب هست فقط ميخواستم ببينم اين بازي هاي برتر سال رو رو چه حسابي انتخاب كردن كه با وجود بازي هايي مثل gears of war و oblivion ,بازيه god of war رو انتخاب كردن؟اين دو تا بازي حتي توي gamespot هم نمره هاي بالاتري دارن.:confused:

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
اين بازي هاي برتر سال رو رو چه حسابي انتخاب كردن كه با وجود بازي هايي مثل gears of war و oblivion ,بازيه god of war رو انتخاب كردن؟اين دو تا بازي حتي توي gamespot هم نمره هاي بالاتري دارن
این انتخابهای خود مجله هستش ، چه ربطی داره به gamespot !!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بله در نمایشگاه هم مجله جدید رو می دیم. برای تخفیف مجله اشانتیون می دیم :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

ببخشید شما بازیرایانه رو می فروشید ؟ :biggrin1:
اگه این کارو می کنید لطف کنید شماره حسابتون رو تو پیغام خصوصی واسه من بفرستید چون من مجله ی شما رو خیلی دوست دارم و می خوام بگیرم و می خوام بخرم و شما هم به آدرسی که براتون می فرستم پست کنید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ببخشید شما بازیرایانه رو می فروشید ؟ :biggrin1:
اگه این کارو می کنید لطف کنید شماره حسابتون رو تو پیغام خصوصی واسه من بفرستید چون من مجله ی شما رو خیلی دوست دارم و می خوام بگیرم و می خوام بخرم و شما هم به آدرسی که براتون می فرستم پست کنید
ایشون از اعضای تحریریه ی بازی رایانه هستن!;) خودشون ک مجله نمیفروشن:cheesygri
الان هم زحمت میکشن و جواب بچه ها رو میدن...

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا امروز از غرفه مجله در نمایشگاه دیدن کردم غرفه های تمامی مجله های بازی در کنار هم بودن و غرفه بازیرایانه از قبل بهتر بود خیلی . مسئول غرفه هم خیلی خوش برخورد بود تازه به ما اجازه داد یکی از مجله هایی که تا به حال عرضه شده رو به عنوان هدیه برداریم :biggrin1: مجانی . در کل خیلی عالی بود یه چندتا سوال هم در مورد DVD و محتوای داخلش کرد که نظرمو هم گفتم و هم نوشتم . موفق باشید . :) در کل نمایشگاه خوبی بود مخصوصا غرفه بازیهاش خیلی جالب بودن پیشنهاد می کنم حتما از نمایشگاه بازدید کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر