بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اهم اهم :biggrin1:
از طرف مسئولین بالای بازی رایانه به من اعلام شد که قراره مجله پانزدهم هر ماه منتشر بشه (الان همتون تو دلتون دارین می خندین :p )!
ولی حالا جدا از شوخی مجله تو همین هفته میادش :biggrin1:
شوخی ماه may هست؟!:biggrin1:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
از طرف مسئولین بالای بازی رایانه به من اعلام شد که قراره مجله پانزدهم هر ماه منتشر بشه (الان همتون تو دلتون دارین می خندین :p )!
چرا تو دلمون بخندیم ؟
مگه جک تعریف نکردی ؟
GOOD LUCK

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
ولی حالا جدا از شوخی مجله تو همین هفته میادش :biggrin1:

ببینیمو تعریف کنیم (ما که چشممون آب نمی خوره):-"

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

ببینم کسی واقعاً‌ از زمان انتشار شماره ی نه چندان جدید بازی رایانه خبر داره :( :(( ؟
از اینا گذشته کسی میدونه مشکل مسئولان مجله ی بازی رایانه چیه که انتشار مجلشون اینقدر تاخیر داره :confused: :confused: :confused: ؟
واقعاً‌ اشکال از کجاست :confused: ؟
در ضمن به نظرتون بهتر نیست به جای CD تریلر بازی ها DVD بزارن . قیمت مجله هم اگه یه کم رفت بالا اشکال نداره . اینجوری بازی نما :evil: :evil: :evil: دیگه شانسی برای فروش نخواهد داشت . آخ که دلم خنک میشه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: ;) .

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
از اینا گذشته کسی میدونه مشکل مسئولان مجله ی بازی رایانه چیه که انتشار مجلشون اینقدر تاخیر داره :confused: :confused: :confused: ؟
واقعاً‌ اشکال از کجاست :confused: ؟
در ضمن به نظرتون بهتر نیست به جای CD تریلر بازی ها DVD بزارن . قیمت مجله هم اگه یه کم رفت بالا اشکال نداره . اینجوری :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: ;) .

من فکر کنم مشکل مجله مجوز که وزارت ارشاد بهشون نمیده یا اذیتشون میکنه :-" در مورد دیویدی هم قول دادن ردیفش کنن حالا کی عمل کنن الله اعلمو. البته بازم از مسولین تقاضای شفاف سازی میکنم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بچه ها مجله هنوز نپخته الان که زنگ زدم گفتن هنوز ته دیگ نبسته بزا ببنده چشم . ولی خارج از شوخی دیگه باید حتما فردا بیاد چون دیگه پنجشنبه و جمعه که تعطیل هستن پس ممونه فردا اگه می خوان مجله رو توی این هفته بدن بیرون باید فردا بدن وگرنه فکر اگه تا شنبه بمونه ته دیگشم می سوزه .:cheesygri :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
مجله آماده شده، کسانیکه مایل هستن می تونن فردا عصر از دفتر مجله، مجله رو بگیرن چون اگه صبح تشریف بیارین مجله هموز برای ما نرسیده و شرمنده دوستان می شیم.

فردا عصر برای نمایندگی های تهران و شهرستان ارسال می کنیم مجلات رو، اما برای روزنامه فروشی با چند روز تاخیر ارسال میشه.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
مجله آماده شده، کسانیکه مایل هستن می تونن فردا عصر از دفتر مجله، مجله رو بگیرن چون اگه صبح تشریف بیارین مجله هموز برای ما نرسیده و شرمنده دوستان می شیم.

فردا عصر برای نمایندگی های تهران و شهرستان ارسال می کنیم مجلات رو، اما برای روزنامه فروشی با چند روز تاخیر ارسال میشه.
خیلی ممنون
GOOD LUCK

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا من آدرس نمایندگی های فروش این مجله رو نمی دونم یکی یه چندتا آدرس بزاره ببینیم به کدوم نزدیکتریم از اون بگیریم (به خیابان آزادی نزدیک باشه ) من همیشه از توپخونه می گرفتم از مغازه های معمولی . ممنون . :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر