بحث پیرامون مجله بازیرایانه

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
ما بازی نقد می کنیم , نه اینکه داستانشو تعریف کنیم
کسری داری گیر می دیا ! :| همش %69 ـه محتوای نقدشون شرحه داستانه اونم به صورته گذرا! :d
حالا خوبیش اینه که اولش اخطار می دن این قسمت تا اون جاش حاویه اسپویله اگه تموم نکردین یا قصد دارین برین نخونید آقا ! باز دمشون گرم معرفتشو دارن به قرآن !!! =))=))=))
اسمه این حرکت چیریکی چیه ؟؟ .....
پُر کردن صفحه و تاخیر نداشتن !
----------
لامصب چه تیکه ای انداختی کسری ! :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نه جانم اشتباه اومدی. اینجا هیچ کس به شما توهین نکرده و من مشکلم دقیقا حرف ها دورغ شماست. سیستم نقد ما هم مشکلی نداره ( مشکل داره اما اون چیزی که شما میخوای هیچ وقت نمیشه چون ما بازی نقد می کنیم , نه اینکه داستانشو تعریف کنیم. نمونه ای از پست های شما :
منظور ایشون را هم از مبتدی بودن الان می فهمیم :
این هم برخورد های من با ایشون که من نمی دونم به کجای ایشون برخورده ؟

..........................

حالا قضاوت با بقیه اما من که نفهمیدم با چه کسی بد حرف زدم. شما هم خواهشا وقتی جوابی نداری نگو جنبه نداری چون با یک جستجو ساده همه چیز را میشه فهمید.

سلام .

باشه اقا کسرا . شما به من توهین نکردی و من هم با رها گفتم که تو فروم شما این اتفاق افتاده .
دقیقا اقایی با عکس و مشخصات شما اونجا هم هست . نمیشه که 2 تا باشن ،، میشه ؟؟؟
به هر حال از این ریز بینی و توجه ات ممنونم . اما واقعا هر کی هم میخواد انتقاد کنه حتی خوشتون نمیاد ،، جنبه اش رو داشته باشین و از کلمه ( خوب نخر ، میخواستی نخری ،، میخواستی زبان بلد باشی و... ) استفاده نکنین . چون من که میام و انتقاد میکنم فقط به خاطر اینکه این مجله بهتر بشه اینکار رو میکنم .

در باره ایرادات نقد و میتندی بودنش هم کامل تو یکی از پست هام توضیح دادم . که شما گفتی پیش نما محوره بازیرایانه و بازی نما نقد محور ، و .. که در مورد داستان این مورد حل شد . اما نقدها ایرادات زیاد دیگه ای هم داره که دوباره و سر فرصت ایرادات نقدها رو تا جایی که بتونم میگم .

كسري جان اصلا همين يه تيكه رو داشته باش اصلا مجله رو نميخره و اصلا نميخونه تازه از كيفيت نقداش هم انتقاد ميكنه كلا ايشون رو نبايد جدي گرفت ;)

ببین پسر خوب . من هنوز همبازی رایانه رو میگیرم . بنا به دلایلی .
چون کل ارشیو هاشو دارم . چیزهایی داره که بازی نما نداره . پس انتقاد من فقط به این خاطر که میبینم که داره افت میکنه از همه نظر . متجه شدی .حالا شما هم هی بیا گیر بده !!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دقیقا اقایی با عکس و مشخصات شما اونجا هم هست . نمیشه که 2 تا باشن ،، میشه ؟؟؟
چرا اون هم من هستم منتها من تا به امروز هیچ کسی را از سایت بازی رایانه بن نکردم. فقط یک بار به یه بنده خدایی کارت دادم.
به هر حال از این ریز بینی و توجه ات ممنونم . اما واقعا هر کی هم میخواد انتقاد کنه حتی خوشتون نمیاد ،، جنبه اش رو داشته باشین و از کلمه ( خوب نخر ، میخواستی نخری ،، میخواستی زبان بلد باشی و... ) استفاده نکنین . چون من که میام و انتقاد میکنم فقط به خاطر اینکه این مجله بهتر بشه اینکار رو میکنم .
دوست عزیز انتقاد با تخریب فرق داره. اینکه مجله دیر میاد انتقاد کاملا به جایی هست و ما هم قبول داریم اما شما حدقل توی این دو صفحه به قصد تخریب پست دادی نه انتقاد.
در باره ایرادات نقد و میتندی بودنش هم کامل تو یکی از پست هام توضیح دادم . که شما گفتی پیش نما محوره بازی نما و .. که در مورد داستان این مورد حل شد . اما نقدها ایرادات زیاد دیگه ای هم داره که دوباره و سر فرصت ایرادات نقدها رو تا جایی که بتونم میگم .
من منتظر انتقاد هاتون هستم و امیدوارم اگه مشکلی وجود داشته رفعش کنیم
.........................
مجله به نمایندگی ها عرضه شده و فردا روی دکه ها عرضه میشه.
لامصب چه تیکه ای انداختی کسری ! :d
كسري جان اصلا همين يه تيكه رو داشته باش اصلا مجله رو نميخره و اصلا نميخونه تازه از كيفيت نقداش هم انتقاد ميكنه كلا ايشون رو نبايد جدي گرفت ;)
بی خیال با هم دوست باشید :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
چرا اون هم من هستم منتها من تا به امروز هیچ کسی را از سایت بازی رایانه بن نکردم. فقط یک بار به یه بنده خدایی کارت دادم.

دوست عزیز انتقاد با تخریب فرق داره. اینکه مجله دیر میاد انتقاد کاملا به جایی هست و ما هم قبول داریم اما شما حدقل توی این دو صفحه به قصد تخریب پست دادی نه انتقاد.

من منتظر انتقاد هاتون هستم و امیدوارم اگه مشکلی وجود داشته رفعش کنیم
.........................
مجله به نمایندگی ها عرضه شده و فردا روی دکه ها عرضه میشه.

بی خیال با هم دوست باشید :D

اقا کسر من تخریب نکردم . اما لحن هر کسی هم در انتقاد از یک چیز با لحن دیگری فرق میکنه .
درسته تند بود ، اما تخریب نبود . به هر حال خوشحال میشم که واقعا به انتقادات در باره مجله رسیدگی بشه ، نه اینکه فقط حرف باشه تا طرف ساکت و بیخیال ماجرا بشه .

به عنوان اخرین کلام میتونم بپرسم شما تو سایت بازی رایانه و مجله چی کاره اید ؟؟

تو سایت که جزء مدیرانید .
اما تو مجله چی ؟؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به عنوان اخرین کلام میتونم بپرسم شما تو سایت بازی رایانه و مجله چی کاره اید ؟؟
تحریریه مجله هستم , یکی از نویسندگان مجله
پس چی شد مجله هنوز نیومده؟
نمایندگی ها اوردند مجله را اما روی دکه فردا پخش میشه

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
جلد شماره 43 :

Bazirayaneh_1312126515_bazyrayaneh%2043.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه چیزی راجبه دو مجله بگم دیگه مقایسه نمیکنم:D
بازینما از نظر من میاد قصه مینویسه! مثلا: اتزیو سوار اسب شد از روی زمین گلی رد شد از اسب پیاده شد از پله بالا رفت!
2 صفحه به اون گندگیو عکس پورتال 2 گذاشته بود! در صورتی که میتونست پوسترش کنه اونو!
مطالبش چرندیات و توهم توش زیاده!( دقیقا همین علتشه که نمیخرمش!)
بازیرایانه :
مطالب قدیمین! درسته پیشنمایش محور هستید اما اگه میخواید این کارو کنید لا اقل یا به موقع بدین(که دلیلشو خودتون 100 دفه گفتید) یا پیشنمایشایی رو بذارید که مثلا بازی قرار 4 ماه دیگه بیاد!
کیفیت همه چی خوبه فقط ت شما 41 یکم مطالب کوتاه بود! وگرنه من مشکلی ندیدم!
درضمن این مجله با تاخیراش برا کسایی که نمیتونن اینترنت برن یا سرعتشون پایینه خیلی خوبه چون :
اخبار قدیمو جدید و چیزایی که تو فروما نمیذارن رو داره!
کاور کردن نمایشگاه که خودش خیلی خوبه! چون من نتونستم e3 nintendo و sony و ubi رو ببینم! فقط مایکرو رو دیدم:D
منتقداش فن نیستند و بی طرفند! دروغ نمینوییسن! وسط نقد مطلبو ول نمیکنن(اشاره به شخص خاصی ندارم)
کلا به قول همه برو بچ :
viva la rayaneh :D

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من نمیدونم چجور شده که گیرز رو عکس روی جلد کردید در حالی که تو این چند ساله پشت سر هم این بازی رو کوبیدید و دم از تکراری بودن و گنجشکو رنگ کردن زدید در هر حال من تو کرج هستم و امروز رفتم و دیدم بازینما اومده و اونو تهیه کردم اما بازیرایانه هنوز نیومده بود

• Like
Reactions: PXG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر