بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
در هر صورت من از شماره 28 میخوندم! نظرم اینه که اون شماره 28 بینظیر بود!(مال E3 08 که عکس مارکوس روش بود)
فوق العاده ـس این مجله! بابا تاخیر داشته باشین ولی کیفیت مطلبو فقط بهتر کنین! بنظر من نقدای همتون عالیه ولی خودتون بشینید نقدای قبل از صفحه آرایی جدید رو با بعد صفحه آرایی جدید رو بخونین:| !
همین دیروز نشستم نقد HALO ODST رو خوندم فهمیدم که انتخاب کنم کودوم هیلو رو بخرم:|( هیلو 3:D)
در کل کیفیت نقدای بعضیاتون بینظیره! و این مجله هم بهترین مجله ایرانه و هیچ مجله ایی بهش نمیرسه!

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
این مجله از وقتی صفحه اراییش تو بخش نقد ها عوض شد روز به روز بیشتر افت کرد البته تو سایتشون که نمیشه بهشون اعتراض کرد این سری تو بخش بازیایی که منتظرشن واقعا گند زدن فورتزا چهل گیرز نوزده اخه ادم چی بگه یه زمونی سطح بازیراینه خیلی از مجله های دیگه بالاتر بود اما الان از اون مجله فقط صفحه ارایی خوب مونده
بار ها و بار ها گفته شده این مسئله ، اینی که فورزا 40ـمه یا GeoW نوزدهم ربطی به کیفیت مجله نداره ، یه نظر سنجی بین بچه های مجله انجام شده و طبق اون رتبه بندی شده ، در واقع نظرات شخصیه و بالطبع هیچ وقت طبق میل شما نظرات رو منعکس نمی کنه

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
امروز فکر کنم 23 - 22 تیر باشه و مجله نیومده و خبری هم نیست .
دست گلتون درد نکنه . امیدوارم که نمایشگاه GC رو با E3 در شماره ی بعد ببینم .

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خیلی جالبه هنوز شماره ی E3 نیومده تحمل کردن هم یه حدی داره البته احتمالا تو رتبه بندی بازیای E3 چیز هایی میبینیم که شاخ دربیاریم مثلا گیرز تو لیست نباشه و یا مثلا چیز هایی از این دست البته این لیست ها مستقیما طبق سلیقه ی بعضی از منتقدین خاص مثل س م چیده شدن همین پارسال تو لیستشون K3 یا GT5 خیی رتبه ی بالایی داشتن ولی اخرش دیدید که چه نمره هایی گرفتن کلا انتخاباشون فقط به درد خودشون میخوره تنها نکته ی مثبتی که تو این مجله باقی مونده صفحه ارایی خوب و بخش خواهد امد که اونم به دلیل بیات بودن مطالب خیلی راضی کننده نیست بخش نقد های مجله هم واقعا افتضاح شده و هیچ اشتیاقی برای خوندنش وجود نداره البته تمام این مطالب دلیل به برتر بودن مجله ی بازینما نیست چون با اینکه پیشرفت کرده و تقریبا به موقع میاد ولی بازم کیفیت خیلی خوبی نداره

• Like
Reactions: Dreadlord

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اه! حالم از بازنما بهم میخوره! هم سایتش هم مجلش! یه مشت چرتو پرت میان مینویسن!
در عوض بازیرایانه! هرچی میخوای داره! یادش بخیر مطلب آموزش ماد سازی با UE3 !
خیلی خفن بود!
چند وقت پیش داشتم دوباره مجله های قدیمی رو میخوندم با جدیدا مقایسه کردم کیفیت شدید افت کرده!
مطالب آقای طالبیان تو قدیمیا خیلی تند بود!انگار دعوا داره با خواننده:D
اما حالا کوتاه و قابل تحمل شده:D منکه این شماره رو ازدست دادم:((
امیدوارم شماره جدید مطالب جدید داشته باشه!E3 هم نمیخواد باشه دیگه همشو از حفظ شدیم:(

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
چه عجب . باز هم امیدوارم که فردا بازی رایانه بیاد دیگه تاخیر نخوره . ولی خب این که با فاصله ی یک روز مانده به عرضه گفتین احتمالا نشون از این داره که دوستان گذاشتن که آمدن مجله قطعی بشه ، بعد خبر بدن . من که فردا حتما می گیرم البته اگه موجود باشه .
خوش خبر باشید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر