بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
مجله هارو برای نمایندگی هافرستادم می تونید برید تهیه کنید.
کسانیکه از روزنامه فروش تهیه می کنن فکر می کنم فردا بتونن مجله رو بگیرن. شهرستانها هم هفته دیگه 100% از روزنامه فروشی ها می تونن مجله رو تهیه کنن.

-------------------------

والا تصمیم بر مبنای 2 شماره تا آخر سال بوده که 1 شماره رو فعلا رسوندیم و الان داریم کارای شماره 15 رو انجام می دیم و مطالب و محتوای سی دی آماده هستش. مونده کارای فنی و صفحه آرایی.

ولی از طرفی چاپ خونه ها و صحافی آخرای سال سرشون خیلی شلوغه، باید امیدوار بود که به شماره 15 برسیم ;)

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
همچنان منتظر میمانیم :cheesygri . منم باید صبر کنم تا هفته دیگه:( فعلا که اشتراک خبری نیست مجبورم 3 ساعت بکوبم برم تا رامسر :( آمل و نور نمایندگی ندارین:((

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
ولی از طرفی چاپ خونه ها و صحافی آخرای سال سرشون خیلی شلوغه، باید امیدوار بود که به شماره 15 برسیم ;)
یکی اینکه چاپخونه ها یکی هم اینکه هفته آخر همش تعطیلیه مملکت تقو لقه از 100% من 2% احتمال میدم یکی دیگه اینور سال بتونید بزنید.:-"

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
همچنان منتظر میمانیم :cheesygri . منم باید صبر کنم تا هفته دیگه:( فعلا که اشتراک خبری نیست مجبورم 3 ساعت بکوبم برم تا رامسر :( آمل و نور نمایندگی ندارین:((

مگه روزنامه فروشی ها مجله رو ندارن؟!!!!!! :confused:

Scorpion2:
اگه چاپ خونه برای خود ما بود که هر شماره مجله رو به موقع می رسوندیم. ولی آخر سال همه جا شلوغ پلوغه!!! مخصوصا چاپ خونه ها که دارن تقویم های سال جدید رو بصورت تبلیغاتی برای شرکتها مختلف چاپ می کنند، اونکه نمی دونه بازی رایانه چیه! هرجا پوله بیشتر و شفارش بیشتر داشته باشه کار اون رو انجام می ده...

خودم هم کم کم دارم از بابت شماره 15 نگران می شم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
با سلام
میشه بگید عکس روی جلد آخرین شماره چیه و مال چه ماهی است و تا عید آیا شماره دیگری هم می آیدش
cover-bahman85-b.jpg

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
منم شماره جدید رو خریدم . به نظر خوب میومد.

پوسترش خداییش نسبت به قبلی ها خیلی خوب بود . هم جنس ، هم رنگ بندی ، هم کیفیت. ولی مثل قبل پر از تبلیغات . . . !

نکته ی مهم اینه که قسمت Ps2 تقریبا حذف شده بود ( فقط 2 بازی داشت ) و به جاش ، بخش های Psp و Nds گذاشته بودن که صفحه بندی ش خوب بود.

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر