بحث پیرامون مجله بازیرایانه

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
همچی مثل قبل هستش فقط دفترچه حذف شده، زورمون فقط به دفترچه فسقلی رسید :p

برای این یکی دو شماره حذف یا به کل تعطیلش کردین؟

قسمت سونی در برابر مایکروسافت که هست؟؟؟؟؟

طبق گفته ی رییس روابط عمومی مجله فقط یه دفتر چه فسقلی حذف شده;)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
دفترچه از اول بود و نبودش فرقی نمی کرد
اصلا بازیباز دفترچه می خواد چیکار ؟
بازی رایانه که تخصصی کار می کنه و خواننده هاش از بازیباز های واقعی هستن (نه مثل فلان مجله که فقط با بچه ها ارتباط بر قرار می کنه) به همچین دفترچه ای احتیاج نداره .
Good Luck

DANTE SPARDA

کاربر سایت
Feb 27, 2007
19
راستی با حذف این دفترچه قیمت مجله تغییر نمیکنه ؟:confused:
احمد تازه فکر کنم قیمتش بالاتر هم بره:)
دفترچه که اصلا به درد نمیخوره ولی دوست ندارم حذف بشه چون یه کلاسی به مجله میده و کلابه پک هم یه کلاس ردیفی میده صفحه آخرش هم نمایندگیهاش رو زده

DANTE SPARDA

کاربر سایت
Feb 27, 2007
19
http://www.bazyrayaneh.com/misc/bazyrayaneh_newrelease.php
http://www.bazyrayaneh.com/images/cover/cover-bahman85-b.jpg
توجه توجه

عکس رو جلد اینه!

----------------------------------------------
شیدا تعطیل! :biggrin1:

من نمایندگی تو پیروزی از کجا پیدا کنم. آخه امانی هم نمی تونیم بدیم چون بعضی از نمایندگی ها نامردی کردن سر همین موضوع امانی، چه برسه به فروشگاهی که بار اول بخوایم باهاش کار رو شروع کنیم.

شماها برین مخه یه فروشگاه رو تو پیروزی بزنید!!! بگین به بازی رایانه بزنگه ببینم باهاش به توافق می رسم برای نمایندگی یا نه :biggrin1:
همون بهتر برای شیدا نمیدید خیلی آدم موزی و ..... بود
دمتون گرم از عکس رو جلد معلومه مقاله درباره ی بازیه spider man 3 نوشتید
خدا کنه این عکسه رو جلد مجله بیاد

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
اه چقدر خنگم من ! اسمتون يادم رفت ! سارا بود سپيده بود حالا هرچي !‌ اين شماره نه اون يكي ديگه دي وي ديه يا نه هنوز هم بايد منتظر موند ؟ يكي هم ميشه محتويات سي دي رو بفرمايين ؟

DANTE SPARDA

کاربر سایت
Feb 27, 2007
19
اه چقدر خنگم من ! اسمتون يادم رفت ! سارا بود سپيده بود حالا هرچي !‌ اين شماره نه اون يكي ديگه دي وي ديه يا نه هنوز هم بايد منتظر موند ؟ يكي هم ميشه محتويات سي دي رو بفرمايين ؟
اسمشون sahar خانم هستش
گفتند حالا حالا ها dvd نمیزارن
محتویات cd هم یکسری ترایلر از بازی هایی که در مجله معرفی کرده و تعدادی مصاحبه هستش

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
آقا این شول کن سف کن های دیگه چی آخه. یی هو DVD بزننین توش بره دیگه. راستی از Dark Sector چیز بهتری پیدا نکردید. از 99999999999999999999 فرسنگی داد میزنه از روی مجله Gameinformer کپی برداری شوده:biggrin1: برو بچ سایت خیلی بهتر صفحه اول رو درست میکنن آقای عبدالهی یک سری بزنید لطفا . فقط خدا کته که اون شماره GI رو یی هو ای ترجمه نکرده باشید و بدید به خورد ملت :biggrin1:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
خانم روابط عمومی یه هماهنگی با کسایی که Cd رو درست میکنند بکنید این گیم پلی Assasin ردیف کنند :-"

يكي هم ميشه محتويات سي دي رو بفرمايين

من یه بار ازش خواستم بگه پوستر شون چیه نگفت حالا محتویات CD رو می خوای بگه.

g_xbox

کاربر سایت
Sep 30, 2006
5
خواهشا مجله رو تو منظقه 6 انقلاب اون طرفا توی دکه ها بیشتر بیارید طرفدار بازی رایانه اون طرفا موج میزنه
من الان 1 هفته پیش یه نگاه انداختم یارو میگفت تازه شماره ی آذر ماه و برامون فرستادن
در هر صورت یه ذره به این طرفا توجه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر