بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
297.gif
حالا چیا بودن ؟ برای من که یدونه Half Life 2 : Episode 2 داشت که خدایی عالی بود.

جفتشون half life بود :biggrin1:

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
حتما اپراتوري كه داشته تو بسته ها پوستر ميزاشته آشناتون بوده 2 تا گذاشته ! يكي هم اينكه چند اسفند شماره جديد مياد ؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کار چاپ و ... تا آخر این هفته تموم میشه و احتمالا میتونید از دفتر تهیه کنید
فروش روی کیوسک اول هفته ی بعد

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
مجله رفته برای چاپ، برای برو بچ تقریبا میشه گفت شاید (گفتم شاید!!! بعدا یقه بازی رایانه رو نگیرین چی شد چی شد!) آخر هفته بتونن از نمایندگی ها بگیرن. اگر نتونستیم بفرستیم حتما (1000%) اوایل هفته دیگه برای همه نمایندگی ها و مشترکین مجله فرستاده میشه.

-----------------------------------------------

امروز یکی زنگ زد فکر کنم از بچه های بازی سنتر بود. خیلی بامزه سوال می کرد پرسید اتفاق خاصی نیوفتاده؟!!! گفتم یعنی چی؟ گفت: دفترچه. گفتم: قرار حذف بشه....
از حرفاش مشخص بود از بروبچ همینجاس :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
مجله رفته برای چاپ، برای برو بچ تقریبا میشه گفت شاید (گفتم شاید!!! بعدا یقه بازی رایانه رو نگیرین چی شد چی شد!) آخر هفته بتونن از نمایندگی ها بگیرن. اگر نتونستیم بفرستیم حتما (1000%) اوایل هفته دیگه برای همه نمایندگی ها و مشترکین مجله فرستاده میشه.

تمام این جزیاتو که قبلا بهزاد گفته بود . راستی پوستر اینا سر جاش یا حذف کردید؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
نگفتین با این شماره DVD هست یا نه ؟
لطفا روزی که برای نمایندگی ها می فرستین یک روز قبلش اینجا بگین چه روزی هست تا بریم بگیریم
لطفا تکلیف ما رو هم در مورده نمایندگی شیدا روشن کنین که هنوز نماینده هست یا نه ؟
لطفا خودتون با بازار یابی تو منطقه پیروزی نمایندگی جور کنین چون از نظره فروش جای خوبیه
همچنین جاهای دیگه که نمایندگی نیست
الان به هر مغازه ای باره اول دوم مجله ی امانی بدین قبول می کنه و اگه ببینه مشتری میاد خودش از خداشه
اگه تو پیروزی این کارو کنین ما خودمون اولین مشتری هستیم
GOOD LUCK

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
نگفتین با این شماره DVD هست یا نه ؟
لطفا روزی که برای نمایندگی ها می فرستین یک روز قبلش اینجا بگین چه روزی هست تا بریم بگیریم
لطفا تکلیف ما رو هم در مورده نمایندگی شیدا روشن کنین که هنوز نماینده هست یا نه ؟
لطفا خودتون با بازار یابی تو منطقه پیروزی نمایندگی جور کنین چون از نظره فروش جای خوبیه
همچنین جاهای دیگه که نمایندگی نیست
الان به هر مغازه ای باره اول دوم مجله ی امانی بدین قبول می کنه و اگه ببینه مشتری میاد خودش از خداشه
اگه تو پیروزی این کارو کنین ما خودمون اولین مشتری هستیم
GOOD LUCK
خیلی فکر خوبیه تو پیروزی زیاد هستیم اگه بخایم از ولی عصر یا میدون امام خمینی بگیریم یه ساعت طول میکشه بریم اونجا تازه وقتی عکس روی جلد رو میبینم افسردگی میگیرم(یه کس خوب رو جلد بزارید دیگه)
خلاصه نمایندگی تو پیروزی هم به نفع شما هست هم ما:)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
http://www.bazyrayaneh.com/misc/bazyrayaneh_newrelease.php
http://www.bazyrayaneh.com/images/cover/cover-bahman85-b.jpg
توجه توجه

عکس رو جلد اینه!

----------------------------------------------
شیدا تعطیل! :biggrin1:

من نمایندگی تو پیروزی از کجا پیدا کنم. آخه امانی هم نمی تونیم بدیم چون بعضی از نمایندگی ها نامردی کردن سر همین موضوع امانی، چه برسه به فروشگاهی که بار اول بخوایم باهاش کار رو شروع کنیم.

شماها برین مخه یه فروشگاه رو تو پیروزی بزنید!!! بگین به بازی رایانه بزنگه ببینم باهاش به توافق می رسم برای نمایندگی یا نه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر